Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gravidute dupa laparoscopie - 2 -


Recommended Posts

Buna Miha! Ma bucur tare mult ca ne dai asa vesti bune..iti doresc din suflet multa sanatate si sa-ti traiasca fetita,sa va umple sulfetele cu bucurie! Cred ca bucurie mai mare pe lumea asta nu exista decat aceea de a-ti tine propriul copil in brate..

Dar sunt mai mult decat sigura ca Doamne Doamne ne va ajuta si pe noi, mai devreme sau mai tarziu..sper sa va dau in viitorul apropiat si eu vestea cea mare!

 

Te pup si inca o data te felicit..sa va bucuruti de ea si sa fie sanatoasa!![flo][bibe][pup]pup bebe mic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pety multumim mult. Azi am aflat ca Imi sufera de reflux, vomita cam 90% din tot ceea ce manca si la fiecare masa! Of micuta, acum suntem pe Gaviscon!! Sper din tot sufletul sa nu tina mult, dar tare am mai plans azi!![q][q][q]

 

Mihaela, cea mai fericita [mamica] cu [pis] mic [i] Imogen Tara [i]id="purple">

id="Script MT Bold">id="size3">21.07.2011id="purple">

id="Script MT Bold">id="size3"> Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul vietii. id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Buna fetelor! Sa va scriu povestea mea! Nu ma mai protejez de 3 ani dar nu am ramas insarcinata. In febr 2011 am facut hsg si trompe infundate! Am citit tot timpul despre laparo, fiv, multe fete si pe forum imi spuneau fiv direct. Am fost la sibiu la polisano si mi-am facut laparo pe 24 octombrie. Ultima menstr a fost pe 8 noiembrie. Aseara am facut un test si e pozitiv! Deci incercati laparo ca se poate! Va pup si va doresc tot binele din lume!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...