Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gravidute dupa laparoscopie - 2 -


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu sunt dupa laparoscopie mi s-a facut driling ovarian operatia am facut-o in aprilie. Trei luni am luat anticonceptionale. acum am terminat anticonceptionalele si speram sa ni se implineasca dorinta de a avea un bebe. Aseara am fost la medic si mi-a spus ca am un folicul "mare si frumos" tot ce ne ramane este sa speram ca va fi bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Draga BEBY83 sa ne tii la curent cu progresele pentru bebe. Eu si sotul am inceput si noi luna asta. Am avut UM pe 22 august, deci in mod normal la sfarsitul saptamanii viitoare, pe 5 septembrie ar trebui sa fie conceptia, dupa ovulatie. Va tin la cutent care mai e treaba. Toate bune. Va pupicesc. MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
buna. Ma bucur ca am gasit subectul acesta deschis pentru ca ma intereseaza. Dupa 5 zile la Sovata unde mi s-a spus ca o s ami se "rezolve" o gama larga de afectiuni, inclusiv un chist ovarian, m-am trezit 2 luni mai tarziu cu un fibrom de 2 cm iar chistul a crescut de la 4 la 5.3 cm. Medicul de familie m-a sfatuit sa ii scot la laparoscopic. Incerc sa ma documentez legat de acesta operatie dar si de un medic ramas prin tara dispus sa imi faca procedura asta in conditii bune. Medicul mi-a recomandat sa ma duc la Giulesti, dar nu mi-a recomandat niciun medic. Va rog daca ma puteti ajuta cu un doctor la care sa apelez, daca mi-ati spune si la ce bani sa pregatesc pt treaba asta v-as fi recunoscatoare. merci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, draga anne mary, eu m-am operat la un super doctor, foarte recunoscut la noi in tara, insa el opereaza doar in privat ...si preturile sunt putin piperate, dar iti da si casa de asigurari ceva banuti.....daca vrei iti trimit pe PM informatii succes in gasirea medicului in care sa ai incredere si sa te vindeci... didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...