Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu! - 4


Recommended Posts

DianaR multumesc [pup][flo]

 

Ralu_seby sper sa iasa cat mai curand [pup][pup]

 

SAptamana asta vreau sa ii introduc a doua masa lui Mihai fiindca am impresia ca nu se mai satura. Sau e bazbaz la mine in cap [:D].

 

Poate ca ati mai dat asta pe forum si nu am observat eu e un cantecel asemanator cu cel cu ursulet, la Mihai ii place foarte mult

 

Snuggle Bunny - Cutie [schnuffel from Jamster]

 

ALI mama lui MIHAI

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bonjurix fete![pup]

Mah, voi sunteti iar gravidoase si stati cocotate pe net, vaz io [:D].....8 pagini de asera pana acu?...iar nu apucai sa citesc....presimt ca azi iau un 2 fara drept de apel [:-)))]...da' las ca imi iese media cu aia 2 de 10 de data trecuta [;)]

 

Acu' probabil ca scriu si eu ca musca-n lapte, ca nici nu stiu despre ce vorbiti....si, desi trezita de pe la 7, abia acu' am reusit sa ma pun la taste....si parca vad ca in vreo 20 de min. (adica pe la 1) se trezeste Albastrel si gata momentul de relash....asa ca, mai aruncati si voi ancora otzara, mai puneti niste carbuni pe foc si mai odihniti-va nitelus, bine? Pliiiiiizzzz [:D]

 

Sa va zic rapid repejor ca ieri la molutz am facut primul pas catre mancarea libaneza...mi-am luat....OREZ LIBANEZ [:-)))]. Daca m-ati fi vazut...eram cu un picior in Liban si cu unul in China [:D]....fastfood-urile astea 2 fiind unul lang altul. asa, si orezul mi l-am luat de la libaneji [:D] (cu fidea, marfa de marfa, beton, tzatza de matza...bine, io-s moarta "dupe" orezel...deci...poate putin subiectiva) si de la chineji imi luai pui cu ciuperci [pofta]...Fraaaate, si o portie de orez...cat toata China [:-)))]....mi-am luat si acasa, ca nu l-am putut termina.

 

Booooon....v-am pregatit o mini-sedinta cu Albastrel...da' tb sa descarc pozili...si alta sedinta foto cu body-ul miraculos. Din capitolul "mama tzaca"...va zic doar ca as fi vrut sa-i iau culoarea violet, evident [:D], dar cand l-a vazut al meu, mi-a facut stanga-mprejur inapoi....si atunci i-am luat unul alb cu niste dungulite foarte fine pe margine si cu tinkerbell (cred) imprimata pe fatza. O sa-l vedeti in poze.

 

Gata, ma bag la recuperari. La hibernare cu voi! [:)]

 

[pup]id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_______________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneata pe la pranz!

 

Citesc de o ora si abia am terminat cap 2 [bang]

relatez pe scurt notitele (nu'sh cat mai sunt de actualitate unele...[alcool])

 

Raluci, cu intarziere urez si eu La Multi Ani cu sanatate! lui tati de Bubu [s]

 

Coque, "Io cred ca e prajitura cartof cu facelift, mai tunata" [:-)))]

 

Strumfy, mie mi-a zis pediatra ca dupa mar si morcov sa-I dau portocala, apoi piersica. LMA cu intarziere si pt mama ta [pup]

 

Cristina, am sa cumpar si eu Lipikar sa vad cum este, multumesc [flo]

 

Lauradi, ce printesa pletoasa are mama [olala]

 

Monis, am vazut Iulianul strambacios cand papa mar. aaparut si al noi kk de om mare dupa 2 zile de mar ras [:I]

 

RamoC, s-a lasat si la voi cu petrecere, si cu smotru…LMA pt mami tau [pup]

 

Ionela, ce frumos se face Mihnea pe zi ce trece! [olala]

 

Ralu, carticica fosnitoare i-am luat-o din Auchan Titan [flo]

 

Many, ai fost tare cu beutura. Imi pare rau de accidentul cu masina [pup]

 

K, sa-ti fie de bine tunoarea (uitasem ca te-am fazut trasa-n poze pan' la urma [bang])

 

pana una alta, sa zic LMA si lui Domi, sa cresti mare, sanatos si papacios!!! [s]

 

va [pup]

 

 

 

 

 

 

Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009)

pozicile noastre

 

varsta noastra

 

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."

Copilul de pe Marte-Menno Meyjesid="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fac o pauza mica, ca tare mult am lucrat [:D]

Fetelor [pup], Maia e ok acum, se linistise pana am ajuns la spital, dar ma stresat sotul de numa, in masina ma tot intreba, respira fata?, de fapt el s-a panicat foarte tare, eu am reusit sa raman calma si sa nu ma gandesc la nimic rau.

Andre multumesc pentru oferta, sper sa nu mai fie cazul.

Monis, daca imi intra ceva bani, ma bag si eu la un babycook, dar asa cum am zis la mine depinde de cat de repede imi vin finantele [bang].

Lavi, nu mai fi suparata ca nu are rost, s-a intamplat, asta e, alta data stii [:D] si un [pup] sa iti treaca supararea, la cuscru zii ca s-a stricat garnitura de la chiuveta si a stropit exact in cuptor, si tu nu ai observat si l-ai bagat in priza [:D].

Lalu, si mie mi-a zis ca e in grafic cu greutatea, dar a luat foarte putin in ultimele 2 luni, la 2 luni avea 5,700, mie mi se pare putin, oricum ea e vesela, noaptea papa bine, acum studiez ce sa ii mai dau de papa ca de la mar si faina de orez se constipa.

Diana [pup] mamica talentata si puisorii ei, si mie mi-ar placea sa stiu sa cos sa ii fac la mamaruta tot felul de minuni dar.... asa ca traiasca croitoreasa [pk].

gata pauza, ma intorc la munca

 

Bianca, mami de [zana] Maia Teodora id="red"> (28.11.2009)

 

 

Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monisule id="red"> Cu draga inima, discutam detaliile pe privat.

 

Fetele, mai doriti careva beibikuk in urmatoarea saptamana, 10 zile? Spuneti acu sa ne corelam, sa fie transportul cat de putin. Discutam, la fel, pe privat detaliile, dar spuneti cele care sunteti decise 100 % ca sa va spun variantele, etc.

 

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">

Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feteloooor, voi deja va ganditi la bb 2 ????[alcool][alcool][alcool] Curajoaselor![flo]

 

Eu abia m-am acomodat cu rolul de mamica care este spectaculos, minunat, inaltator dar totusi............inca unul mic acum? [pk] Nooooo [alcool] Intr-adevar e super sa fie macar 2 ... dar cred ca imi voi lua inima in dinti peste vreo 2 anisori asa...sau 3[8D] . Sa fie Andrei baiat mare , sa am cu cine ma intelege [olala] [:D]

 

Kreliutz - daca nu-i prea mare deranjul, acu am vz data mea de nastere de pe prima pg[:D]. E gresita. Sunt nascuta pe 16.09.1980. Poate modifici tu pls[pup]

ralu_seby - se stie...LAPTICUL rules [olala][pup]

 

 

 

Cea mai fericita mami de [baietel] Andrei Nicolas

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt neimtita, uituca si senila. Mai vroiam sa spun ca o pup pe rechinasa id="red">, sa ii treaca mucisorii si sa ii spun Monicai id="red"> ca m-a bucurat foarte foarte mult ca a luat o decizie. [pup]

 

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">

Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis draga eu am tot trei maini da stangi asa ca nu indraznesc sa bag copilul in cada mare decat cu tac'su sau eventual cu un scaun/covoras. La capitolul jucarii am pozat si io o jucarie pe care a primit-o Danut de la niste prieteni si pe care scrie 6+(cutia nu mai e asa ca alte detalii pauza). Eu cred ca e pt cand incepe sa se ridice dar cand pun pozele vezi tu. Pare interesanta ca are niste tobite pe care dc le atingi canta plus niste mingiute pe care cand le bagi intr-un circuit canta.

Eu nu stiam faza cu 0101 dar nici nu ma mira.

Lalu polly are garantie 2 ani. De unde ai luat scaun pt baita si la ce pret of corse?

Lavi bine ca e sotzul bine dispus. Si eu am facut la fel dar cu un mixer(deci daune mai mici).[pup] sa treaca supararea.

 

mami fericit de [baietel] Dan Mihail

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77

Lalu polly are garantie 2 ani. De unde ai luat scaun pt baita si la ce pret of corse?

align="right" id="quote2">

Merci.L-am luat de pe un site nemtesc (Diana[flo]), impreuna cu alte chestii...am dat 10 euro pe el, e simplu, dar pare ok.Ce-i drept, pretul m-a facut sa-l iau, ca pana atunci eram hotarata sa iau din Carrefour la 130 ron, nu mai stiu de la ce firma.Dar cred ca face si asta treaba la fel de bine.
Si pe polly tot de acolo l-as lua, ca e doar 100 de euroi, dar....nu stiu cum sa fac, ma gandesc la garantie.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...