Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu! - 4


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bromerci mult de raspuns[flo]...nu am facut-o intentionat, jur!...probabil am citit pe diagonala...cum am putut sa te uit chiar pe tine? [batcap]
align="right" id="quote2">Glumeam. Eu am cumparat tot de la Beaba niste recipiente, nu stiu cum sa ti le descriu, in forma de floare, ca am eu pata cu BPA free. In astea pun crema, notez data si bag la congelator. Pana acum am morcovel a'la bebikuk si avocat si ii dezghet in functie de cum mi se pune pata, cate un cub. Pediatra a zis ca e super ok asa. Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red"> Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">
align="right" id="quote2">daca pun intr-un borcanel de sticla de la Nestle are ceva? [:-@]alte recipiente nu am acum._________________________________________________ANCAid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] SABINA IOANA id="red">(03.11.2009)id="purple">Fulgusorul meu iubitid="red"> The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
daca pun intr-un borcanel de sticla de la Nestle are ceva? [:-@]
alte recipiente nu am acum.
align="right" id="quote2">

Nu cred sa aiba ceva, dar nu vreau sa spun prostii.

Chiara Ada, vita mia id="size1">id="red">, Chiara creste id="size1">id="red">
Odiseea plecarii noastre acasa id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a papat Sabina tot piureutul de legume [pk][pk][pk]

nu-mi vine sa cred...e drept ca l-am facut altfel decat data trecuta cand a spus cah...iupiiiiii [olala]

 

i-am facut din: dovlecel, cartof dulce, pastarnac si patrunjel (radacini)

 

_________________________________________________

ANCAid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] SABINA IOANA id="red">(03.11.2009)id="purple">

Fulgusorul meu iubitid="red">

 

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
a papat Sabina tot piureutul de legume [pk][pk][pk]nu-mi vine sa cred...e drept ca l-am facut altfel decat data trecuta cand a spus cah...iupiiiiii [olala]i-am facut din: dovlecel, cartof dulce, pastarnac si patrunjel (radacini)_________________________________________________ANCAid="red"> mamica fericita deid="purple"> [copil] SABINA IOANA id="red">(03.11.2009)id="purple">Fulgusorul meu iubitid="red"> The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">Bravo !!! felicitari ,mamico ptr.mancarica bunaa!!Eu pun mancarica de pe o zi pe alta in recipiente din acelea de recoltat "produse biologice"[:D].mianyfericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mai citit cate ceva dar tot n-am terminat cap3 [bang] (iarasi, multe or fi expirate [alcool])

 

Monica, eu as astepta cu operatia. Sora mea s-a nascut cu 2, unul pe laba piciorului, putin stearsa si s-a dus repede, iar una pe gat sub barbie, mai proeminenta, pe care i-a si operata mica fiind. Acum are o ditamai taietura ramasa ca si semn, dar nah, pe vremea aia nu se stiau prea multe. A operat-o sa nu i se intinda spre fata.

 

Lalu, vad ca si voi sunteti cu hemangiomul asta nenorocit

 

Evy, cum mai este Gabi? Nici eu nu i-am dat nimic lui Alex cand doar a tusit de cateva ori

 

Ralu, La multi ani fericiti impreuna!

 

K, ref la banana, pe ciorna mea de ladr scrie de la 8 luni sau 8 kg. Ce curat a facut mama…azi cumpar si eu avocate d-ala ca tb sa schimb maru ala cu altceva si nu-mi vine cu portocala (asta e next pe aceeasi ciorna)

 

Smara, m-am amuzat tare cu scotch-ul pe urechiusele copilului. Alex doarme tot pe stanga cel mai mult, dar n-am remarcat diferente intre urechiuse. C frumos ca a zis mama, chiar daca inconstient [olala]. Noi am trecut de o luna la pantaloni cuciorapei separat, tot din motiv de picioare ude!

 

Laurici, eu pun Vanish la fiecare spalare, dar moroveata nu se da batut si pace!! Sa va fie d ebine usa!

 

Lumi, pupam pe micuta Annabelle cea mofturici si cu dintoci! Sa fie totul bine cu limbuta!

 

Many, abia astept sa vad funduletul lui Vladut cel vindecat in tanga gri

 

Dymo, si buricul meu e negru inauntru, inca atarna niste burti vargate peste el si nu se vede bine [bang] iar linia aia inca se vede…

Una peste alta…felicitari pt dintoc!

 

Maria, i-ai dat Dianei de lucru…hihihi…LMA pt sotz

 

Crissa, sanatate lui Robert

 

 

 

Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009)

pozicile noastre

 

varsta noastra

 

"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."

Copilul de pe Marte-Menno Meyjesid="size1">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa..pt.scoaterea petelor eu folosesc o solutie de la Italica:Bio shout se cheama sau "smachia facile"...sunt tare multumita de ea...

 

Dymoid="purple"> ms de idee...nu stiu cum fac ca eu nu am draperii..[alcool]intentionez sa cumpar niste jaluzele...

 

miany

fericita mami de DAVID ANDREI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Lalu, da tie iti spusesem de ceva vreme de Mytoys, ma bucur ca ti-am fost de folos!
Eu de la ei ptr Teo am luat jumper si o jucarie ptr patut lampita de veghe cu lumini si muzica.
align="right" id="quote2">

De mare folos[pup].

Ralu, eu m-am descurcat fara sa stiu o boaba de germana, 'goagalu' sa traiasca [:D].Pachetul mi l-au trimis in 2 transe, dar banutii de transport i-au luat o singura data.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Krelia la asa mutrita te cred ca mai vrei unul da eu deja am o pata pe creer: ce ma fac io daca pana la urma fac si bb2 si nu il iubesc asa mult ca pe Danut. Mamele cu doi/trei copii cum e cu sentimentele. E aceeasi doza de afectiune pentru toti?? Ca eu in jurul meu observ ca lumea cam face diferente intre copii si ma cam strange inima cand vad asa ceva.

 

mami fericit de [baietel] Dan Mihail 28.10.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de gusturile lui bebe... eu una ma intreb cum de tocmai a mancat 150 de ml de piure de spanac, patrunjel radacina, avocado si ulei de cocos. era fericit cu papica asta iar fericirea se traduce prin vrum vrum si improscat mamica cu minunata verzitura... nu-i bai eram obisnuita de la stranutul cu ficatel.

 

mamica lui Tudor (04.11.2009)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...