Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [85]


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Bia, ca tot mi-am amintit, cum ramane cu tema discutiei de la conferinta? Ca nu am mai discutat [:-/] diana [mamica] de [copil][url="http://community.webshots.com/user/dianalaura_musat"]IANIS STEFAN[/url] 14 mai 2007 [url="http://b2.lilypie.com/INDlp2.png"] Piscotel[/url] [url="http://community.webshots.com/album/569730504hNBHaq?start=0"]Torturi[/url]
... chiar asa .... si eu am fost "prinsa" cu problemele noastre si am si uitat sa intreb ...[:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Asaaa, sa va raspund cate putin pana mergem sa mancam...am facut spaghetti cu carne si cu sos de vin rosu, e delicios. Acum astept sa se umfle spagettele si apoi sa le halim. [pofta]

Mi-am cumparat ieri niste radacini de frezii si de dalii, cred ca freziile le pun intr-un ghiveci mare in casa, ca cica in 3-4 saptamani ies...iar daliile le voi pune in pamant afara, dar numai in aprilie-mai...O sa trec si pe la magazinul de flori sa vad ce mai gasesc. Azi am vazut ca liliacul din fata casei, cel luat in toamna a inmugurit. Wow, abia astept sa vad daca anul asta da flori...

 

Oti, cum esti cu capul? [:D] Ma refer daca te mai doare? [pup]

 

Cami, cum a fost azi? Gata, a fost ultima zi?

 

Olim, sanatate multa! [pup]

 

Bia, ce bajeti gentlemani ai tu! [olala]

 

Diana, ce de petreceri! bravo![flo]

 

elvira, ultima dar nu in ultimul rand, pentru ca am mai multe de spus...sper sa nu se umfle prea tare spagetti [:D]. Io gandesc asa: "omul" meu spre ex, imi arata in muuuulte alte feluri ca ma iubeste, ca ma apreciaza si ca ma respecta. Toate astea nu stau in buchetul de flori cu diferite ocazii. Desi vin si florile, atunci cand e cazul, dar nu exact cand doresc eu. Stii ca barbatii sunt asa mai ciudati, nu totdeauna ghicesc dorintele femeilor...acuma io inteleg ca tu i-ai spus pe fata ce si cum, dar stii ca barbatii sunt si incapatanati si niste copii mari. Poate chiar de ce i-ai spus sau poate are el ceva acolo pe sufletel si nu stie cum sa se revolte impotriva ta...sau nu exact sa se revolte ci sa-ti dea de inteles ca ceva ceva nu e in regula. cateodata trebuie sa ne gandim dincolo de gesturi, asa ca la copii...stii cum e, ca ei nu pot plange si striga asa ca si copiii, ci gasesc alte metode, ca de ex. lipsa buchetului de flori de anumite ocazii. Si sa-ti mai spun ceva: la un moment dat primeam buchete, frumoase, cu orice ocazie...dar degeaba venea buchetul fara restul...Stiu, sunt barbati care au la pachet: flori+dragoste, altii au dragostea fara flori, prin alte gesturi, fapte...altii degeaba au florile. Noa acuma tu trebuie sa vezi la tine cum e...eu cred ca e ca la mine [;)] [flo][pup].

 

Gata, am fugit...da' mai viu! [pup]

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bai al meu coleg zice ca barbatii duc flori unei femei cand au sa ii ascunda ceva[alcool][bang][:-@] io am primit vreo 2 buchete la inceput si apoi gataaaaaaaaaa[q]

schimbu 3 unde sunteti[:-@]

io acum am terminat de facut supa de cartofi si am intins treningu lui alex, si imia stept sotiurul sa apara, desi cred ca m-oi pune sa dorm ca cine stie cand ajunge el[pk]

is pe zona[pk] ma duc sa citesc ce ati mai scris[pup]

 

Mami si Alexid="red">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oh, Mihaela, la noi chiar nu e cazul. Adica nu e nimic cu subinteles aici, nici mesaj, nici revolta, e pur si simplu lipsa de sentimente.

Dar asta e o poveste ce nu-si are locul aici. [pup]

Eu stateam pe faza poate poate veniti la o conferinta da' vad ca nimic...asa ca noapte buna, ne vedem maine.

 


io zic asa: e ori asa, ori altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noapte buna si de la mine, ma duc si eu la[nani]

o zi excelenta tuturor[pup][pup]

elvira, nici al meu nu e romantic, dar mi drag asa cum este[olala]

sigur ai nostrii barbati au ei ceva deosebit ca nu degeaba i-am ales, sau poate nu suntem nici noi perfecte[alcool]

mno sper sa nu fii supara pe nimeni[pup]

 

Mami si Alexid="red">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[batetoba][batetoba][batetoba][batetoba]

 

azi e zi de sarbatoareeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

[s] LA MULTI ANI!!!! id="red">id="size4"> [s] Andreea[flo][flo][flo].

sa ai parte de tot binele din lume fetita frumoasa,cuminte si isteata .

Adriana, sa-mi traiasca finuta[flo] si sa va umple de bucurii si satisfactii.

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey,maine seara va spui ce si cum facem cu tema conferintei.asta dupa ce stabilesc neste detalii[;)].

bine ne putem conferentia cand vreti.

io am propus macar o zis pe saptamana de conferentiere, ca tare fain e[pk].

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...