Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [85]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

No fete, va multumesc de vot, om primi o diploma acolo si noi. Oricum, e o amintire frumoasa, mai avem o diploma de la pampers cu galeria superbebelusilor..

Acum pruncu doarme, eu mi-am trebaluit prin casa si acu is la calculator si lucru

Astept conferinta.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Piscotel

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

otiiiiiiiiiiiiiii, te iubesccccccccccc[loveyou].

fata esti belea.

io ce talente ascunse ai[:D].

fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,multam fainnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

nu mai am cuvinte.ma inchin in fata ta.

[loveyou][loveyou][loveyou][loveyou][loveyou]

 

 

uite aici unul din motivele ptr care o iubesc pe oti[pup][pup][pup].

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana, nu e azi ziua mea.da ma cadorisi oti cu un tortan sugestiv.

 

azi l-am vazut pe bb mic ,scumo si dulce.fetelor e mortal[olala].un zambaret si-un povestitor.si e mamaos de numa.andrei e un finut si un cuminte.il adora pe alex.oti ai baieti faini, pacat ca nu-s a tai[:D].ioi, iara mi-o iau[alcool].

feteli io am avut onoarea sa aduc tortu sarbatoritei ,de la simleu, acasa.sa va zic ca am avut un morcov in [indecent]?am condus doar cu o mana,ca cu cea de a 2a[:D] tineam de tort.am venit doar cu 60 la ora.vai de viata mea.am ajuns transpirata la destinatie, da fericita[:D].bine ca am predat tortu intact[pk].

la intrarea in zalau ma suna colegu.ii raspund ,si-i spun:sa vezi ce tort mi-a facut oti.io ma asteptam ca el sa intrebe ce forma, ce aroma, da el cica : e mareeeeeee[:D]???no matei deja amancat cateva boabe de cafea, toarta de la cescuta si tigara[:D].desi a zis ca dimineata beau cafea si bag tigaia.nu s-o abtinut omu[:D].

 

 

adriana, ce a zis andreea de tort?

 

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu fete, eu sunt extra mega fericita ca va plac torturile. [pup][flo]

Noi amu am venit de la shoping, ma rog nu chiar amu, de vreo ora. Am fost toti la Unicarm sa ne clatim ochii si i-am luat puiului mic cereale fara gluten, pentru etapa I a diversificarii.

Ma duc sa pun de o pita si sa mai trebaluiesc. Mai vin daca sunteti in preajma. [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Oti, eu nu mai am cuvinte de lauda...am amutit....ai un talent....Tu zapacito, e si ziua ta si nu spui la nime?diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007 PiscotelTorturi
align="right" id="quote2">Ah, zapacita nu spune, dar numai azi nu e maine...[;)]. vorbe de copil...id="Georgia">id="size1"> Hobbyid="Book Antiqua">id="right"> calator de profesieid="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...