Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [85]


Recommended Posts

Oti, superbe! Ai maini de aur. [pofta]

 

Io am fost la film, asa pe nepusa masa cu poloneza. Am rezervat biletele pe net si ne-am dus. La un film pentru tineri de peste 15 ani, asa ca am lasat barbatii baby sitteri. A fost super!

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Eu is p'aci, ai mei barbati s-au culcat si eu scriu. Va astept si pe aici.diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007 PiscotelTorturi
align="right" id="quote2">prezent[pk]Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">SONIA, are nevoie de noiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Mai m-am gandit" - vorba Fulgai, daca sa ii fac sau nu tort finului. Si pana la urma cred ca nu ii fac. Ma costa si ingredientele, ca nu mai am nimic in casa, plus timpul, si asa am mult de lucru, asa ca raspunsul e nu. Eu te apreciez Oti enorm ca ai atata rabdare sa faci asemenea minuni.

Stefan mi-a fost cam abatut zilele astea, adica mi-a tot aratat saracua il doare il gura. Mai are sa ii iasa si caninii, si masele, si saracu roade tot timpul cate ceva. Si ma mai musca si pe mine cateodata.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Piscotel

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana,BINGO[:D].te=ai mai gandit bine[:D].

pai daca ii duci cadou , de ce sa mai duci tort?mai bine te joci cu stefan sau dormi in timpul vccare-l alocai executiei tortului.

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia, cum eu STIU ca tortul cela de la Oti fu ca sa ne sugestioneze [:D] noua o sugestie [:D], eu iti spun [s][s] sa ai multa multa sanatate, sa fii fericita cu baietii tai si iubita asa cum numai ei stiu sa te iubeasca. Sa ai parte de o zi deosebita si plina de cadouri! [bis][bis][bis] Te tzuk blondo! [pk]

 

[bum][batetoba][colegi][cor][disco][loveyou][pahar][cheers]

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sau sa lucrez la ceea ce fac si acu...poate pe ziua finei, ca imi este si verisoara, o sa ii fac un tort papusa imbracata in mireasa, ca pe 25 aprilie e ziua ei si pe 16 mai e nunta. Si uite asa o sa incerc sa fac si tort papusa, ca tot n-am experimentat pana acum.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Piscotel

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...