Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [85]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana, io ti-am raspuns subtil...[:I].

 

Chiar daca nu m-ati intrebat, io va spui la ce film am fost...am primit in nov. o carte de la mama. N-am apucat sa o citesc. Saptamanile trecute a aparut in cinematografe ecranizarea romanului. Film suedez. Luni la laborator, toti discutau despre carti(e o serie de 3 romane, Millenium se numeste) si despre film. Urmeaza in curand si celelalte doua ecranizari...io eram pe din afara, ma intrebasera colegele de laborator daca am citit cartea, daca am vazut filmul...

Azi m-am intalnit cu poloneza si am adus in discutie cartea. Ea o citise pe poloneza. Asa ca am hotarat sa mergem la film. M-am dus pe net si poimaine e ultima zi cand ruleaza. Sotul ei pleaca maine dimineata pentru 3 zile la Göteborg si nu are cu cine lasa copiii asa ca ne-am hotarat sa mergem azi. Eu eram la scoala si mesegeam cu ea pe tf. Am avut un proiect de scris si eram la computer, asa ca am putut rezerva biletele...si asa am ajuns fara nici o programare la film. Asta a fost cel mai fain, ca a fost asa pe nepregatite, o surpriza. [:D]

 

Io v-am pupat, ma duc la [nani]. Somn usor...

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va [loveyou]pe toate .

sunteti minunate[pup].

va multumesc din suflet ptr felicitari si dedicatii.

voi sunteti surorile mele[pup].

va invit la dezmat:

 

sa curga rauri de [pahar][pahar][pahar][pahar]

 

muzica Dijei[bum]

 

bebeluselor dans[ispita][ispita][ispita].

 

tortu maine [:D].dupa gustare.

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Vezi, blondo, banuii io ceva...da uite ca fetele deja mi-o luara inainte cu uraturile.LA MULTI ANI BIA! SA RAMAI LA FEL DE "ZAPACITA" IN CONTINUARE id="red">id="size3">diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007 PiscotelTorturi
align="right" id="quote2">parol ca raman zapacita[:D].ca-mi iese din prima si nu depun efort[:D].va pupez pe toate.Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">SONIA, are nevoie de noiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dau cafeaua in dimineata asta[pk]!

So, o cxafea mare aburinda pentru toata gashca, tigari multe pentru fumatoare si un calduros La Multi Ani, plini de sanatate si fericreid="purple">id="size5">.

Sa ne traiesti Bia[pk]!!!

 

Va pup pe toate..

Ps: si eu am vazut torturile lui Oti si ma repet "a intrecut pe dracu fata noastra!!!"

Felicitari din toata inima Oti[flo][flo]

 

uneori gandesc prea mult....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...