Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [85]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetele. Multumesc de cafea, tare bine pica ca am avut o noapte semi-alba, cu o durere de cap groaznica.

 

Bia, La multi ani cu sanatate, sa fii fericita si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca! Asa ca, ai grija ce-ti doresti, da? [:D]

Vorba ta, ma duc sa-mi injectez si eu cafeiu ca mi-s buimaca.

[pup]

 


io zic asa: e ori asa, ori altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi mai-nainte ne-am trezit numai,dupa ce la ora 5 Paula nu a mai avut somn si a stat sa se uite la desene pana pe la vreo 6 si ceva. Ii drept ca a trezit-o tusea dar nu a tusit numai de vreo 3 ori si s-a calmat.

Andreea a facut okii cat cepele [wow] [wow] [wow] cand a vazut minunatia de tort si ne-a multumit pentru surpriza. Dupa ce am mancat am trimis-o la teme , am aprins lumanarile si 2 artificii si am chemat-o rpd sa vina si cand a vazut s-a minunat de-a dreptul ca nu se astepta sa aiba tort. Vecinii nostri, cei care ne ajuta, ne-au facut si ei surpriza pregatindu-ne o cina pe cinste cu cartofi pai, gratar din piept de pui si mujdei de usturoi [pofta], stiind ca eu nu prea pot face mare lucru cu mainile mele. Iar cand a venit momentul degustarii .... au inghitit in sec toti cei care au papat din tort si le-au curs [pofta] [pofta] [pofta], o vecina chiar m-a intrebat la ce laborator am comandat tortul ca nu a mai mancat asa ceva. Asa ca, Otilia, ti-am mai spus eu k ai face o afacere foarte profitabila daca ti-ai deschide un "mic" laborator de cofetarie-patiserie cu vanzare [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam fetelor de cafele, ca is mai multe! Bia baga si o felie de tort al cafea, sa ne mai indulcim! Cum o fost tigara de la Oti? Am vazut ca era de aia fina [:D][:D]

Eu mi-am pus ceasu sa sune la 7 jumate, ca mai am mult de lucru si tre sa termin cat mai repede, pe la 7 s-a trezit si Stefan si a vrut la olita..si apoi, buimaci de somn, ca deh, asta noapte am stat pana la 1 la calc, am dormit amandoi pana la 10! Asa ca acum recuperez.

Dar gata, de maine tre sa ne trezim devreme, sa ne invatam cu programul asta.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Piscotel

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Aveti habar ce acte trebuie depuse la directia muncii pentru ca revin la serviciu inainte de 2 ani?
align="right" id="quote2">Eu cand am revenit la serviciu inainte de 2 ani se depunea un dosar in spate la fostul cinematograf "Libertate". Nu mai retin exact de e acte a fost nevoie.
Citat:
Sau la cresa?
align="right" id="quote2">Exista ceva fisa cu analizele parintilor si copilului, copie CI parinti,adeverinta de la locul de munca al celor 2 parinti, copie certificat de nastere copil. Asa e la camin. diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007 PiscotelTorturi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...