Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [85]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

si eu is p'aci, corectez la greu. Minten se trezeste stefan si urmeaza ritualul: olita, imbracat, mancare, dezbracat si imbracat in haine de oras, si apoi in oras cu noi. Si e vremea asta nasoala afara...da noroc de ploaie, ca a stat. Tre sa ma duc pana la prof. si la job sa vad ce acte imi trebuie pt dosar, la directia muncii...vad eu pe unde ajung. ar trebui sa merg si la cheltuieli, da alea cred numai maine.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Piscotel

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu mi-am ales eu, ca tre musai sa ma duc la goldis sa ii dau niste carti ce is la mine, plus ca am tot amanat sa vad de acte, ca da de s-a face vreme buna, dar vad ca nu are de gand primavara asta sa vina mai repede....

Colegu nu poate nici cum, el pleaca la munca dimineata la 7 si se intoarce acasa de pe la 7 incolo... Si nici cand era prin Zalau nu ma lua, ca asa e politica firmei, nu au voie in timpul serviciului sa ia pe nimeni in masina, doar dupa orele de munca.

Asa ca m-oi descurca si eu cu prietenul meu de nadejde, autobuzul [:D]

No, ma duc sa ne imbrcam si plecam, s-a trezit si Stefan intre timp, i-am dat si sa manance...Revin mai incolo.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Piscotel

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
morbido - nealcoolic;pufos;moale[:-)))]
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))]io ma gandeam la moale, adica lent, foc redus, alea alea.tu deci de vrei pita cu alcool sa nu pui pe morbid[:-)))]Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">SONIA, are nevoie de noiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara
Ce ziceti de catelul asta ???
align="right" id="quote2">ii belea , adriana[olala].parca l-a prestat cineva pe culi.Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">SONIA, are nevoie de noiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui anacezara
Ce ziceti de catelul asta ???
align="right" id="quote2">ii belea , adriana[olala].parca l-a prestat cineva pe culi.Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">SONIA, are nevoie de noiid="red">
align="right" id="quote2">Serios ??? Trebuie mare talent sa ai ca sa prestezi asa ceva !!!Amu cred ca m-a prins sinuzita, k doar nu puteam scapa asa usor. Ce sa iau oare pentru durerea de cap si de nas dintre ochi ???[q][q][q] asa m-am saturat ... abia astept sa se termine toate k nu mai rezist [q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...