Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV sau inseminare cu donatoare/donator (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabri-ela
Buna seara fetelor! In sfarsit vin si eu cu noutati. Pana acum am stat si v-am urmarit pt ca nu aveam cu ce veni. Am fost la consultatia de dinainte de FIV, analizele sunt bune si astept sa vina CM ca sa incep marvelonul. Apoi stimularea o fac cu gonal de 225. Sper sa raspund foarte bine si sa am cati mai multi foliculi. Progesteronul trebuie sa-l fac chiar in prima zi? Si ce valoare trebuie sa aiba ca sa fie ok? Marvelonul da ceva reactii adverse? Ce stiti? Pupici pt toate fetele[pup][pup][pup][pup] Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Sa dea Dumnezeu sa-ti implinesti visul de data asta, [pup] Iti tinem pumnii. Optimista... pana la lacrimi [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabri-elaid="green"> pumnii sunt stransi pt tine, sa dea DD sa raspunzi bine la stimulare si sa ai embrioni de cea mai buna calitate. din pacate nu te pot ajuta cu nici un fel de informatie despre marvelon pt ca eu am facut alt tratament. progesteronul nu stiu sigur daca e nevoie sa il faci in ziua 1, nu am auzit nimic de acest gen pana acum. nu stiu exact daca noua in ungaria ne facea in gama de analize si progesteronul....

pupici la toate fetele[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELORRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!

LA APEL VA ROG!!!!!!!!!!!!!!!!

Ce mai faceti? Cu ce va mai laudati? Imi este tare dor de voi.Haideti sa mai invioram acest subiect. Cine raspunde la apel?

Cip, bytzi, yarrina, simonete, iuca, inna, monty, dodo, rodictza, diana, roxica, dasia, mimi, raluca, mayara, hundak, tabitha, nelis, cora, alexia, arucs, avanescente......si nu numaiid="red">.......scuze pt cine am omis

Cate un pupic pt fiecare[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

 

 

Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu trag mereu cu ochiul pe aici sa vad ce noutati apar..cam liniste momentan...as fi vrut sa avem o odisee impreuna...eu si bebele crestem,abia astept sa nasc,nu pot spune ca-mi place sa fiu gravida,nici macar nu arat gravida din cauza ca sunt mai inalta si plinuta spre grasuta[:D]..am pe strada o vecina in 4luni jumatate cu burta mai mare ca a mea si mereu se mira ca sunt si eu gravida in luna a 7a acum[8D]..mde...din iulie ma apuc de cumparaturi pt bebe,am zis sa stau pana mai aproape de termen in caz ca ceva ar merge rau sa nu raman cu lucruri,am si eu o nebunie in cap...sper sa fie totul ok

va pup fetelor[pup]

 

[gravi]29+[baietel]Thomas

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Raluca ce repede a mai trecut timpul. Deja 7 luni? Sa fii sanatoasa impreuna cu bebe si sa va bucurati de orice moment impreuna.[pup]

Celelalte fete de la acest capitol ce mai fac? Va astept in continuare cu vesti.

Eu deja am luat prima pastila de marvelon si spre dimineata am avut niste stari de voma......nu-mi plac, dar ce sa fac, trebuie sa trec si prin asta ca sa ajung sa sarbatoresc marea victorie.

Pupici pentru toate fetele[pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...