Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV sau inseminare cu donatoare/donator (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut fetelor

n-am mai scris de ceva timp ca nu s-a intamplat nimic nou pana acum cand am fost la Sb pt IAD

urmeaza 2 saptamani de asteptare, care vor trece atat de greu...

desi ni s-a spus ca sansele sunt mici totusi..... speram in continuare, poata asta e luna noastra norocoasa.

va pup dulce [pup][pup][pup]

sper sa vin vesti bune [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor. nu am mi apucat de multa vreme s va scriu. eu momentan nu am noutati, dar am citit catva pe aici.

ralucaid="green">, sa iti traiasca minunatia de baietel, felicitari si sa fie sanatos si el si tu.

gabiid="green"> imi pare sincer rau pt nereusita ta, fi optimista, mai ai 6 copilasi care te asteaapta si poti avea o noua sansa peste 1-2 luni.

 

va puacesc pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monaramona
se pare ca fetele au plecat in concediu..sau nu mai au noutati ..eu ma apropii vertiginos de FET ..cred ca pe la sf lunii..daca mai aveti vesti va asteptam cu drag ..
align="right" id="quote2">Bafta mare la FET,sa fie cu ochisori[olala][olala][olala][pup]Nici eu nu mai am noutati,am lasat-o mai moale,poate acum in toamna aceasta sa ne mobilizam putin catre o inseminare cu donator ceva,deocamdata repet analizele[pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cora79
Fetelorrrrrr,ati amortit? Nu mai intra nimeni si pe aici?[pup][pup][flo]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
align="right" id="quote2">[hopsieu]uite ca vin si eu aici,bafta multa draga mea cu inseminareao sa reusesti pina la urma,Dumnezeu nu ne lasa[pup][pup][pup]mult noroc tuturorin asteptarea lui bebe mic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...