Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV sau inseminare cu donatoare/donator (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[q] Fetelor acum am sosit de la eco si... nu se mai vad foliculii.Medicul a spus ca probabil au involuat sau s-au spart,ceea ce nu prea cred ca nu s-a vazut nici corp galben si sunt abia in ziua a 12-a. Am sunat la Polisano si am vorbit cu Vichi.Daca tot suntem in concediu am hotarat sa mergem maine la Sibiu sa ma vada si Dr.C ,pentru ca acum nu mai stiu ce sa cred.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rodicutza nu ti-a facut bine eco, mai mult ca sigur. o sa vezi ca maine la sibiu o sa ai foliculi tocmai buni pt inseminaere. nu, cei din ungaria au banca de sperma proprie, nu au de la cryos. al 3 ovocit nu s-a dezvoltat si am inteles ca oricum nu congeleaza nimeni un singur blasto. am ramas doar cu cei din burtica si sper sa stea acolo cumintei 9 luni. yarrina test de sarcina nici nu mi-am cumparat, pe o parte abia astept sa aflu rezultatul, dar pe partea cealalta parca mi-e si frica sa il vad...tu ai avut in primele zile de la ET ceva simtome? eu azi am 3 zile si in afara de o mica durere jos nu simt nimic. In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana felicitari pt puiutii tai. Ai sa vezi ca vor ramane amandoi la tine in burtica, iar peste doua saptamani vom mai avea inca un motiv de sarbatoare la acest capitol [pup] rodicutza sunt convinsa ca maine la Sibiu se vor vedea cei doi foliculi si ai sa vii inseminata. Bafta multa si te asteptam cu vesti bune [pup] yarrina multa putere si sa treci cat mai repede peste aceasta perioada mai dificila[pup] Eu fetelor m-am apucat de analize pt FIV. Dar nu am reusit sa fac nici luna asta hormonalele pt ca am cazut cu Z 2,3 a CM chiar de 1 si 2 mai si niciun laborator nu a fost deschis. Asa ca astept sfarsitul lunii sa le fac, pe la mijlocul lunii iunie sa merg la control si daca d-nul dr considera ca totul este ok, sa incep stimularea. Acum ma mai lupt si cu un streptococ iesit in col, am luat antibiotice, iar saptamana viitoare sa repet analiza. Dupa ce strang toate analizele sa i le trimit si dr. Abia astept sa incep si eu sa ma misc in privinta FIV-ului. Fetele mele dragi, ce mai fac? Cip, bytzi, iuca, monty, inna,simonete, mimi,roxica, dasia, raluca, mayara Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...