Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV sau inseminare cu donatoare/donator (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

yarrina nu vreau sa te dezarmez, dar fina mea care a nascut gemeni a vomat toata sarcina. Dar poate la tine nu v-a fi asa. Trebuie sa te gandesti doar la minunatia sau minunatiile pe care le ai in burtica. Acum cand se uita la baietii ei nici parca nu-si mai aduce aminte prin ce a trecut. Putere multa![pup] Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabri-ela multumesc frumos si multa bafta sa mearga bine toate analizele si sa poti incepe luna asta FIV-ul. nu mai tteste-ti de tin minte, tu parca tot la Sibiu mergi, nu? oricum indiferent unde alegi sa faci procedura pumnii sunt stransi pt tine. yarrina n-are nimic ca ai slabit putin, vei avea timp sa le pui la loc, aminteste-ti de cate incercari nereusite ai avut si cat ai suferit, si o sa uiti de greturile si moleseala din perioada asta. si eu am dureri de burta, ma inteapa putin, as dorimi in continuu uneori, dar zic ca e prea devreme sa apara ceva simtome, abia sunt 3 zile de la ET. abia astept sa treaca zilele si sa imi fac analiza sa ma linistesc putin... In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele, [pup] Yarrina, pupici lui bebe mic din burtica Diana, te asteptam cu vesti excelente, sper sa ni le dai in curind. Rodi, zi-ne de eco... Ma intrebai despre mine si oligospermia ce ne iesise la spermograma din septembrie... Intre timp, prin ianuarie, am repetat spermograma la dr Matei si ni s-a schimbat diagnosticul in OATS... am scris la momentul acela pe forum. Asa ca sperantele ni s-au spulberat. Tot ICSI ar fi sansa noastra, doar daca nu cumva sotul are varicocel si daca se opereaza vom avea succes. Ar trebui sa ajungem la dr Voinea, dar suntem in butoi si cu moralul si cu finantele, asa ca am luat o pauza... Sunt si eu pe-aici, va citesc, dar cum nu am nimic de zis, tac Va pup cu drag Optimista... pana la lacrimi [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya_I momentan sunt in asteptari, abia miercuri seara ajung in buc si imi fac analiza de sange. si eu sunt nerabdatoare, pana atunci imi omor timpul cu cititul, ce fac bebeii in fiecare zi, cum se dezvolta, si imi da batai de cap constipatia, drept urmare mananc toate ciudateniile amestecate pt a imi rezolva pb... In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana-constipatia asta cred ca e primul tau semn de graviduta[:D] Eu miercuri merg la un alt doctor sa vad ce-mi spune,apoi sa vad ce mai fac,unde o sa nasc si cu cine...a inceput sa mi se observe si burta acum,sunt si mai rotunda[:I] pupici la toate fetele[pup] [gravi]22+[baietel]Thomas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

raluca [pup]pe purtica rotunjoara sa se faca mare si frumoasa. mult succes la consultatie, sa vi cu vesti bune si stai linistita ca o sa fie bine pana la urma. ar fi super sa fie primele semne de sarcina constipatia, mi-e teama totusi sa nu le faca rau la bebelusi atata constipatie...am inceput sa combin toate ciudateniile doar doar ies afara si i-am comandat sotului activia cu fibre cand vine, sper sa ma ajute aia putin. mi-e teama totusi sa imi pun supozitoare cu glicerina pana nu mi le prescrie un medic. In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea [ruga] [gravi] [bebic] [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...