Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de aug-sept-oct 2004 (2)


Recommended Posts

Noi am fost plecati cateva zile pe la tara... a plouat... asta este... imi fac curaj sa plec odata la nu stiu cat timp si am prins o vreme [bang]

Am fost doar cu bietii, Elena e inca la tara cu mamaia ei... la alta tara [:D]

 

Naty, Lorenaid="red"> vazut pozele [olala]

 


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut fetele!

 

Am sosit si noi de la munte, unde ne-am simtit super bine...desi am avut emotii...a fost superb!!Promit poze!

 

Sunt franta de oboseala, revin cu detalii dupa ce adorm copilasii, asta daca nu adorm si eu!

 

Sa auzim de bine!

 

proud mummyid="green">id="Impact">

Ratustele lui Stefan :aa1 si aa2 id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am picat de oboseala...[:D] si numai din cauza caldurii care ma lovit in cap indata ce am intrat in oras.

Stefan a fost super incantat la munte, a pescuit, sa dat cu barca, sa balacit si in lac, sa jucat si in pamant, a scormonit si a facut vulcani si alte minuni [:D] a dormit ca un urs, insa nu sa oorat cu mancarea...dar asta nu ar fi o noutate.

Cum nu am avut curent, cand se facea intuneric picau amandoi ca mustele pana dimineatza la 9.30-10 si la amiaza mai bagau cate un somn de minim 2 ceasuri.

Eu am avut ceva emotii mai ales cu Matei pentru ca mi-a fost frica sa nu fie frig noaptea, inca nu ave soba acolo, dar nu a fost foarte frig [:D] cei drept lui i-am pus caciulita noaptea pentru ca spre dimineatza cobora usor temperatura, in schimb Stefan a dormit dezvelit in conditiile in care io...cam dardaiam in sacul de dormit...dar el este un calduros...

Tare ma bucur ca avem si noi locul nostru "salbatic\" de evadare, cautat anume sa fie cat mai departe de lume si manele, unde acesul este greu si privelistea superba. Trecem cu barca peste lac cu bagaje pentru ca nu este drum de acces, nici nu vrem un drum acolo, desi cei din jurul nostru la un moment dat ne-au propus sa pune bani ipreuna pentru a continua cu drumul, dar nu vrem....daca se face dru....se umple indata de pescari, corturi, peturi...manele...nuuuu este prea frumos si liniste....nu stiu daca ma intelegeti [:D]

Trebuie sa incarc poze mai multe, deocamdata puteti vedea cateva aici

Nu prea am facut poze....ca nu am avut timp, eu m-am balagit in lac mai toata ziua [:D]

 

proud mummyid="green">id="Impact">

Ratustele lui Stefan :aa1 si aa2 id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna dragelor! Ce slaba activitate pe aici ...

 

Noi am fost la mare 8 zile acum 2 saptamani, numai cu Ioana, in Bulgaria. A fost foarte, foarte bine, camera uriasa, baia la fel, curatenie luna, mancarea buna, piscinele extraordinare, am avut parte si de o vreme incredibila, nici un nor. Am fost foarte incantati, mai ales Ioana care a stat numai in apa si la mini-disco.

 

Acum Ioana a plecat cu ai mei la Targu Jiu si mor de dorul ei. O sa ma duc weekendul viitor sa o iau ca mai avem 2 saptamani de concediu si plecam cu ele la Sinaia.

 

Nadia creste, are deja 7 luni jumate, e tot cuminte si tot micuta tare (are 6,500 gr ...).

 

Avem poze la albumul de la semnatura si cu Ioana, de la mare si cu Nadi.

 

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) id="red">

 

NOI

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iulyp eu sunt din Bucuresti. Mama e din Targu Jiu, dar de la 18 ani locuieste in Bucuresti. Insa a pastrat o mica casuta cu curte care a fost a bunicilor mei si au organizat acolo o casa de vacanta, unde se duc cu Ioana in fiecare vara. Stau undeva langa pasarela aia mare acre trece peste calea ferata.

 

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) id="red">

 

NOI

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ei, fetelor, pe unde sunteti? Nu mai scrie nimeni aici? Nici acum, cand au inceput aniversarile?

 

Cu intarziere (motivata de faptul ca am fost in concediu) zic

 

LA MULTI ANI ALEXIEI, GIULIEI, lui STEFAN, lui ARMIN si lui MARC!id="size3">id="red">

 

Sa cresteti mari si sa fiti sanatosi, iar mamicile sa ne mai dea vesti despre voi!

 

Mie nu-mi vine sa cred ca Ioana face 5 ani, mi se pare ca e asa de mare ...

 

Noi am fost, asa cum ziceam, in concediu cu fetele, la Sinaia, primul concediu in 4. A fost tare bine si surprinzator de relaxant. Ma gandeam ca o sa ne fie greu, dar ne-am descurcat excelent.

 

 

 

 

 

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) id="red">

 

NOI

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani sarbatoritilor de pana acum !!! [s] La multi ani celor care isi serbeaza ziua de nume!!! Noi am fost plecati la mare, la noi... Am avut vreme buna in majoritatea timpului... vreo doua zile mai urate... dar in rest soare, cald, frumos... copiii cuminti, nu mi-au facut nici o bucurie (adica vreo viroza, cum au obiceiul, in deplasari)... le-a placut... mai putin valurile... in zilele cu valuri mari se jucau doar pe marginea apei... Iar in ultima zi... fix langa prosopul nostru ghiciti cine s-a asezat... fara sa ne fi vorbit sau sa fi stiut ca mergem la mare in caeiasi perioada... ce mica-i lumea [:D] ... poza [url="http://picasaweb.google.com/elianacalin/Septembrie2009?authkey=Gv1sRgCN3S1a60keW-6gE#5378624890356820482"]aici[/url] Pacat ca nu ne-am intalnit cu cateva zile in urma... aveau fetele partener de joaca [:)] Restul pozelor [url="http://picasaweb.google.com/elianacalin/Septembrie2009?authkey=Gv1sRgCN3S1a60keW-6gE#"]aici[/url]
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliana, super poze, ce mari au crescut copilasii tai! Si Amelia este mare, nu am mai vazut-o de mult! (banuiesc ca ea este [:D]) Mami Lilia na mai dat nici un semn de viata pe la noi.

 

[s]La multi ani tuturor sarbatoritilor!id="green">[s]

 

Noi am petrecut cu bine [:D] Stefan a avut parte de mega party la 5 ani, ultima petrecere de baby party. De acum in colo cam gata, e baiat mare, ma gandesc ca vom sarbatori in cerc restrans. Desi la cei 5 verisori care ii are....mai tot timpul va fi petrecere maricica.

 

Avem si noi poze aici

 

Noi suntem bine, asteptam cu interes gradinita. Am fost ieri cu Stefan si a vazut clasa, a fost foarte impresionat. Nu ma asteptam, dat fiind ca nu au jucarii prea multe, de fapt...nu au mai deloc, doar catva butuci de lemn si cuburi de lemn, niste papusi de lana si cel mai mult l-au impresionat niste covatzele de lemn care pentru el erau barcutze. Sa vedem ce va fi mai departe, eu sunt foarte incantata de waldorf, sper ca si el va fi la fel. De luni o sa-si cunoasca noii colegi.

 

proud mummyid="green">id="Impact">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum] LA MULTI ANI DOMNISOARELOR SI CAVALERILOR CE SI-AU SERBAT ZILELE DE NASTERE PANA ACUMid="red">id="size2">

 

Gata am inceput Gradi cu veselie , mai avea putin si zbura pana la ea, asa de mult a asteptat-o. O sa fie cu verisoara ei in grupa si e cea mai mare bucurie pe anul asta.

 

Noi mai lenesi la scris ca am tot plecat ba in vacanta, ba cu treburi si uite asa ca si alte mamici...[:D] nu am mai salutat lumea pe aici.

 

De 4 zile am revenit dintr-o vacanta in Gibraltar de la maimutze ,o sa pun si poze, sunt hoate de altfel, iti fura repede orice daca nu esti atent. Mi-a placut si Coasta Del Sol a Spaniei, dar cu cat vad alte tari cu atat o apreciez si mai mult pe a noastra ca zona si relief. Cata roca si stanca este acolo,iar noi ce paduri si ce munti avem fatza de ei, dar nu stim sa folosim asta in avantajul nostru. Am mai reusit sa stau cu ea 2 sapt la mare pt aerosoli , sper sa ne fie de folos, sa nu incepem iar cu racelile.

O sa revin cu poze noi curand, pupici.

 

 

 

 

 

 

 

Danina si [zana] Diana - strengarita familieiid="red">

 

Poze 2006id="red"> [foto]DIDI -Terorista casei - 3 ani id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...