Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de aug-sept-oct 2004 (2)


Recommended Posts

Mai dar ce liniste e pe aici... ma gandeam ca macar acum, cand sunt zilele de nastere mai urca subiectul mai sus, dar de unde, era pe pagina 2 [:D]

 

[s] La multi ani sarbatoritilor!!!id="green">

 

Anaid="red"> am vaut pozele. Cred ca le-a placut f. mult [:D]

Da, e vorba de Amelia [flo]

 

Daninaid="red"> asteptam pozele [:D]

 

 

Despre noi... Mihai a racit saptamana trecut, dar de fapt raceala lui Mihai numai raceala n-a fost [bang] ... a luat-o si Andrei, si Elena, m-a durut si pe mine in gat... si am dat-o si unui bb [bang] ... daca dr. a zis ca-i raceala, n-am tinut copilul in casa doar pentru niste muci, mai ales ca nu tusea cine stie ce... dar uite ca n-a fost asa...

Oricum, incepem sa ne dregem, tusea s-a mai dus, muci mai sunt putini, gatul meu e mai bine [:D]

Se pare ca rezista ceva mai bine... ultima oara au fost bolnaviori in martie... fata de anii trecuti... cand am avut pauza maxim 2 luni, e un lucru bun.

 

 


CONCURS "Cat de fericit e copilul tau":id="red"> ely1 & ely2 id="size1">[:)]


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor de pana acum!id="red">

 

eliana foarte frumoase pozele. Ce mari s-au facut baietii si frumusei! Cate despre Elena, ce sa zic, seamana cu fie-mea deci clar mi se pare tare draguta.

 

Nu stiu de ce dar nu pot sa vad pozele anei.

 

Noi suntem OK, fetele au fost putin racite, nimic grav.

Ioana a inceput gradinita de la 1 septembrie, tot cu plansete, de cateva zile insa vad ca nu mai maraie, s-a mai obisnuit.

 

Sunt fericita pentru ca am gasit o profa de engleza super OK, vine la noi o data pe saptamana si face lectii cu Ioana, careia ii place mult.

Si mai mult ii place baletul, am inscris-o la Opera la scoala de balet Studio M si e foarte, foarte incantata, de abia asteapta sa vina ziua de joi sa mearga.

 

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) id="red">

 

NOI

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Natyid="red"> cum mai merge baletul?

Noi vrem s-o ducem pe Elena, dar mai aproape de casa, la www.giuliana.ro

La inot n-a mai vrut [bang] ... as incerca cu baletul, dansurile...

Ea spune ca vrea sa mearga... ramane de vazut si pentru cat timp [:D]

 

 

 

CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ id="red"> ely1 & ely2 [:)]


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI SARBATORITILOR! Cu un pupic special [pup] pentru Ilinca lui Mada si Vlad al herrei.

 

Eliana ii place la nebunie Ioanei la balet si imi zicea mama (care o duce si sta acolo) ca se descurca excelent, face foarte bine toate miscarile.

Noi am dus-o la Opera fiindca e aproape. De Giuliana am auzit ca e o scoala foarte buna, insa noua ne e imposibil sa ajungem pana acolo.

La inot inca nu i-am luat profesor, merg eu cu ea la piscina (de fapt n-am mai fost de mult ca a tot fost racita). Dar vreau sa ii iau sa invete bine sa inoate.

 

 

 

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) id="red">

 

NOI

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim pentru urari!

 

din pacate anul asta am petrecut cu antibiotice intravenos, inca mai chinuim.

"distractia" a inceput cam o data cu concediul, la inceputul lui august, asa ca sunt "odihnita" rau de tot.

 

am mai scris pe la "parintii intreaba...".

 

salutari tuturor si sper sa revin cu vesti mai bune.

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna mamici!

 

Cred ca nimeni nu mai are timp de scris ...dupa cum vad. Eu deschid aproape zilnic si vad ca suntem pe loc.

 

Am pus cateva pozici noi le gasiti la semnatura.

 

Noi nu ne laudam decat cu probleme, tati azi s-a operat in Germania, era un papilom intr-o zona mai greu accesibila, dar este bine. In sfarsit dupa jumatate de an incep sa se rezolve problemele, maine vine acasa cu bine speram. Sapt. viitoare suntem nasi la Piatra Neamt si tb sa mergem acolo. Dia mi-a fost si ea tare bolnavioara, de aceea nu am putut pleca nicaieri, nici macar cu Paul, a facut o enterocolita ff urata, nu imi digera mancarea ramanea bucati intregi si le gaseam in scaun. Acum suntem la regim si mergem spre bine, e si sub tratament, asa ca sunt pe cale sa inebunesc......

 

 

 

Lorenaid="red"> LA MULTI ANI LUI MIRONid="blue"> pt ziua de ieri sa fie sanatos si mult noroc in viata alaturi de voi si de fratior.

 

La multi ani si sarbatoritilor de astazi TRISTAN si ANDREIid="blue"> SANATATE SI SA FITI IUBITI.

 

 

 

Danina si [zana] Diana - strengarita familieiid="red">

 

Poze 2006id="red"> [foto]DIDI -Terorista casei - 3 ani id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani sarbatoritilor!id="green">id="size3">

 

[s] La multi ani, Alesio!id="blue">id="size3">

 

 

Daninaid="red"> imi pare rau ca o tineti din una ain alta. Multa sanatate [pup]

Si distractie placuta la nunta.

 

Herraid="red"> imi pare rau ca ati petrecut asa. Sanatate multa si cu prima ocazie mai sarbatoriti odata... de data asta sanatosi [:)]

 

Despre noi... nimic nou... Elena e ocupata cu gradinita [:D] ... eu cu baietii mei puturosi... inca nu ne intelegem prea bine.. de-asta au mai ramas inca un an acasa...

Elena e f. capoasa cand e vorba de lectii... nu vrea sa le faca pt. ca nu stie sa le faca [:D] ... ma chinu isa o fac sa inteleaga pana la urma ca de-asta le are de facut, ca sa invete...

Unele mi se pare exagerate pt. un copil de 5 ani... de ex. sa desparta in silabe si sa faca tot atatea liniute cate silabe are cuvantul... si ca sa nu o indepartez si pea tare de lectii, exercitiile care mi se par prea de tot, le sarim... macar ce face, sa faca cu placere...

 

 

 

 

CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ id="red"> ely1 & ely2 [:)]


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La muuuuuuuulti ani, Ioana!

 

[s] La muuuuuuuulti ani, Uca! id="size3">id="red">

 

 

Am intrat sa le urez toate cele bune celor doua mandre sabatorite azi [:)] ... si ma asteptam sa mai fi scris careva doua vorbe... da' de unde...

Chiar nu mai scrie nimeni si pe aici? [q]

 

 

 

CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ id="red"> ely1 & ely2 [:)]


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Ioana[s]

 

[s]Uca[s]

 

Si [s] tuturor copilasilor nostri! Sa fie sanatosi cu totii si sa ne aduca numai bucurii!

 

Eliana multumesc de urari[pup]!

 

Eu nu mai am timp de forum....lucrez mult....si cand sunt libera sunt obosita, sau ocupata cu o gramada de alte lucruri....asa ca timp de forum am cam zero....

 

[pup] pe toate lumea!

 

Licuriciul din sufletul meu!id="size3"> id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...