Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cura de dezintoxicare Oshawa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 272
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc de incurajari.

Sunt a 6 a zi si m-am cam saturat[:D].Pana miercuri mi se pare o vesnicie. Cred ca am slabit ceva, nu stiu ca nu m-am cantarit, ma simt binisor, am o senzatie de urechi infundate si aseara am fost cam balonata, am mancat painici de grau si le-am mancat cam repede ca imi era cam foame si cred ca au fost cam crude.

Urechile infundate cred ca sunt de la tensiune scazuta, eu nu beau cafea , imi face rau, dar am observat ca imi trece daca pap mai bine.

 

Irda?

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, diana!

Si mie mi se pare departe ziua de joi....mai ales cand am o groaza de bunatati prin prepreajma,gatesc pentru restul familiei uffff!!!

 

In rest, am dat ceva jos dar nici eu nu m-am cantarit. Pielea e mai fina si mai curata....catifelata asa...s-a dus si din celulita...e de bine![:-D]

Nivelul de energie e ridicat, si dimineata ma trezesc fara ceas numai ca ma pocnrste somnul pe la pranz....

In schimb am observat ceva contracturi musculare...inclusiv cardiace :(.....sper sa pot sa duc regimul pana in ultima zi inclusiv.

Ideea cu Nr.7 e ca da un restart metabolismului iar in cele 10 zile se creaza o rezerva noua si "curata" de celule rosii.

 

Toate cele bune si succes in continuare!

 

Irda

 

cu [zana] Daria 13 iulie 2005 si bebe Antonia 23 mai 2008

 

Poze Daria si Antonia [foto]

Nasterea Antoniei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamariame ,pe mine efectul asta yoyo ma face sa nu mai tin nici o dieta.

Saptamina trecuta am dat jos 2,5kg ,din care 1,5 kg ,care le pusesem in weekendul dezastru si probabil s-au dus relativ usor.In fine,rezultatul e bun si tin si saptamina asta asemanator ,incercind sa mai reduc brinza si iaurtul si sa adaug mai multa carne si peste.

Acum am 61 kg.

Din pacate cind am tinut Oschawa si dupa, ajunsesem la 60 kg,apoi mincind haotic le-am mai pus la loc si iar le dau jos acum.....Inteleg ca daca nu ma abtin pe termen lung,degeaba obosesc organismul cu socuri.

Chiar nu stiu ce sa fac? Ma gindesc,daca o lasam balta ma mentineam si gata?!

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...