Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cura de dezintoxicare Oshawa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 272
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Buna!Miine sintem in 28.Ne apucam,da?Ariadna16,cum mai stai cu kg? A cita zi e?Moralul e ridicat?Vezi a respecti schema de revenire la alimentatia normala.[:D]dulcetica
align="right" id="quote2">Recunosc cinstit [hopsieu] ca au fost doar...7 zile si nu 10. [:D]Au fost niste evenimente [s] pe care nu am avut cum sa le evit [bang] (inclusiv azi este unul). Ideea ca am facut-o cumva....deliberat [ups], stiind ca va apucati voi si ar fi si [majoreta] si ma gandeam ca aceste 3 zile ar fi de pauza de la Oshawa si sa incep iar de maine [indecis], cand e luna in descrestere... Sa vad efectele, prin comparatie, pe greutate...[am] Ar fi vreo problema?Greutatea are un mic plus, de 400 gr., insa energia este ok. Ma trezesc dimineata inaintea soneriei de la telefon, ceea ce nu-mi amintesc daca mi s-a mai intimplat...[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Dulcetica, tu n-ai tinut Oshawa si in ianuarie?Nu e cam repede sa o tii din nou...?...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">Dar oare e vreo problema? Nu stiu exact daca se face cu o anumita frecventa? Nu ma simt prea bine si de asta ma gindeam s-o tin.In veci n-o sa mai tin nimic cu proteine!dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Miine sintem in 28.Ne apucam,da?
align="right" id="quote2">Sigur ca ne apucam. Ariadna, poti sa incepi odata cu noi fara probleme. Ma bucur ca suntem mai multe. Cele 3 zile de pauza sunt suficiente (pauza la Oshawa e de 3-5 zile). Dimineata te trezesti usor pentru ca nu mai ai exces de energie Yin - cea care duce la probleme cu somnul si trezire dificila. Asta inseamna ca, din punct de vedere energetic, regimul si-a facut efectul. Stai linistita, nu esti in nici un fel de pericol [:D]Dulcetica, la tine nici nu se pune problema, din ianuarie pana acum e vreme, nu gluma. Mai ales daca nu te simti prea bine, este exact ceea ce-ti trebuie. Nu stiu ce ai tinut cu proteine, dar dietele hiperproteice dezechilibreaza rau de tot organismul. Frecventa la Oshawa e data de necesitatile individuale, singura recomandare e sa se respecte acea pauza de 3-5 zile intre regimurile succesive.caress, Oshawa nu este o dieta de slabire, desi are si acest efect, acolo unde este nevoie. E conceputa in scopul reechilibrarii energetice a organismului, slabit si dereglat din cauza "beneficiilor" stilului de viata modern. Pare drastica, dar nu e nicicum saracacioasa, aduce o multime de nutrienti care lipsesc din alimentatia omului modern. Este o dieta de vindecare care se poate tine in oricate cure succesive necesita organismul, pana la disparitia afectiunilor de care sufera.Fetelor, succes pentru urmatoarele 10 zile si sa nu le priviti ca pe o corvoada. Iar cine vrea sa slabeasca mai mult, sa manace mai putin grau [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oliwia
Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Miine sintem in 28.Ne apucam,da?
Sigur ca ne apucam. Ariadna, poti sa incepi odata cu noi fara probleme. Ma bucur ca suntem mai multe. Cele 3 zile de pauza sunt suficiente (pauza la Oshawa e de 3-5 zile). Dimineata te trezesti usor pentru ca nu mai ai exces de energie Yin - cea care duce la probleme cu somnul si trezire dificila. Asta inseamna ca, din punct de vedere energetic, regimul si-a facut efectul. Stai linistita, nu esti in nici un fel de pericol [:D] Dulcetica, la tine nici nu se pune problema, din ianuarie pana acum e vreme, nu gluma. Mai ales daca nu te simti prea bine, este exact ceea ce-ti trebuie. Nu stiu ce ai tinut cu proteine, dar dietele hiperproteice dezechilibreaza rau de tot organismul. Frecventa la Oshawa e data de necesitatile individuale, singura recomandare e sa se respecte acea pauza de 3-5 zile intre regimurile succesive. caress, Oshawa nu este o dieta de slabire, desi are si acest efect, acolo unde este nevoie. E conceputa in scopul reechilibrarii energetice a organismului, slabit si dereglat din cauza "beneficiilor" stilului de viata modern. Pare drastica, dar nu e nicicum saracacioasa, aduce o multime de nutrienti care lipsesc din alimentatia omului modern. Este o dieta de vindecare care se poate tine in oricate cure succesive necesita organismul, pana la disparitia afectiunilor de care sufera. Fetelor, succes pentru urmatoarele 10 zile si sa nu le priviti ca pe o corvoada. Iar cine vrea sa slabeasca mai mult, sa manace mai putin grau [:D]
Ai dreptate in tot ce-ai scris![pup] Ma inscriu si eu...pauza mi-a facut bine.[pk] Mi-am pregatit orezul pentru dimineata si hrisca. Succes! [majoreta] Noapte linistita! Ariadna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata!

Azi dimineata abia am reusit sa ma trezesc, ceea ce la mine nu e semn bun, pentru ca sunt foarte matinala de obicei. Mi-am fiert mei si hrisca, mai tarziu o sa mananc si orez. La mine primele zile sunt OK de obicei, alea grele sunt zilele 4-6. De data asta vor fi si mai grele, pentru ca la mine duminica e Pastele si o sa pregatesc ceva bunatati "pe negustate" [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...