Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cura de dezintoxicare Oshawa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 272
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut!

Din pacate am pierdut startul ca tin astea 4 zile cu suc de ridiche neagra pt rinichi.E groaznic! Azi am crezut ca vars! Tin post asa ca trecerea va fi usoara.

Va prind din urma!

Ariadna ,merci ca te aliezi,ca ma simteam prost ca am perturbat debutul.

Spor!

Intru in fiecare zi sa vad suflul.[pup]

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Fetelor, succes va doresc.Si va invidiez pentru ca puteti manca orez![yum]
align="right" id="quote2">Si inca orezul e unul din ingredientele gustoase [:D] E foarte adevarat ca nu e un regim comod pentru oricine, dar beneficiile depasesc eforturile.Ariadna, la tine va fi si mai bine dupa 10 zile, ca esti la a doua tura de regim. Dar daca slabirea e importanta, eu te-as sfatui sa renunti la turtite, sau sa le mananci mai rar. S-ar putea sa ai surprize placute. Eu rezist numai cu cereale fierte, majoritatea timpului si fara sare. Nu e prea gustos, dar se poate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oliwia
Citat:
citat din mesajul lui caress
Fetelor, succes va doresc.Si va invidiez pentru ca puteti manca orez![yum]
Si inca orezul e unul din ingredientele gustoase [:D] E foarte adevarat ca nu e un regim comod pentru oricine, dar beneficiile depasesc eforturile. Ariadna, la tine va fi si mai bine dupa 10 zile, ca esti la a doua tura de regim. Dar daca slabirea e importanta, eu te-as sfatui sa renunti la turtite, sau sa le mananci mai rar. S-ar putea sa ai surprize placute. Eu rezist numai cu cereale fierte, majoritatea timpului si fara sare. Nu e prea gustos, dar se poate.
Da-mi exemplu concret, atunci cind iti faci ceva, descrie procesul [:D] In general nu-mi place in mod deosebit orezul, dar si fara sare, condimente, legume...[vom] Oricum, am iar 1 kg in plus, ceea ce nu-mi prea convine. Dar a fost pe corect, nu pot sa dau vina pe nimeni! [q] Iar astazi, la job, ma simt foarte...adormita, desi de dimineata m-am trezit ok, tot inaintea soneriei de desteptare...[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16
[in general nu-mi place in mod deosebit orezul, dar si fara sare, condimente, legume...[vom]
Oricum, am iar 1 kg in plus, ceea ce nu-mi prea convine. Dar a fost pe corect, nu pot sa dau vina pe nimeni! [q]
Iar astazi, la job, ma simt foarte...adormita, desi de dimineata m-am trezit ok, tot inaintea soneriei de desteptare...[olala]
align="right" id="quote2">
Dar trebuie sa-i pui sare!
Sucul il beau simplu sa-mi macine pietrele la rinichi ,care banui ca le-am facut cind am mincat proteine vreo 2 saptamini ,altadata 10 zile cind ma chinuiam cu diete de slabit.Aviz amatorilor de mincat aiurea.
[pup]

dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16 [In general nu-mi place in mod deosebit orezul, dar si fara sare, condimente, legume...[vom] Oricum, am iar 1 kg in plus, ceea ce nu-mi prea convine. Dar a fost pe corect, nu pot sa dau vina pe nimeni! [q] Iar astazi, la job, ma simt foarte...adormita, desi de dimineata m-am trezit ok, tot inaintea soneriei de desteptare...[olala]
Dar trebuie sa-i pui sare! Sucul il beau simplu sa-mi macine pietrele la rinichi ,care banui ca le-am facut cind am mincat proteine vreo 2 saptamini ,altadata 10 zile cind ma chinuiam cu diete de slabit.Aviz amatorilor de mincat aiurea. [pup] dulcetica
Dulcetica, am gasit aceasta reteta...[pup] Reteta biblica Putini stiu ca Biblia, aceasta "carte a cartilor", contine si lectii importante pentru sanatatea fizica. Astfel una din mancarurile folosite ca desert la Cina cea de taina a fost: Charosetul Acesta consta intr-o combinatie de mere tocate marunt(o jumatate de mar de marime potrivita, pentru o persoana) si nuci pisate, carora li se adauga stafide pisate sau strivite, curmale, scortisoara si miere. Consumand in mod constant acest desert biblic, putem alunga durerile de inima, putem scapa de calculii renali si biliari, care sunt eliminati, putem ajuta o tiroida hipoactiva, putem face sa dispara, petele de pe piele, petele hepatice, acneea, psoriazisul si herpesul, insomnia. Miracolul din Charoset infrunta cancerul si ajuta la tratamentul infectiilor cu candida.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...