Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cura de dezintoxicare Oshawa


Recommended Posts

Salut!

Azi am mincat perfect aiurea.Trec pe niste ceaiuri rooibos ,despre care am citit ca au efect.[:D]

Nu va spun ce-am facut ,dar cred ca banuiti daca pronunt cuvintul mall.[:D]Nu vorbesc despre mincare ca nu vreau sa va supar .Voi sinteti prietenele mele. Sa nu prind pe cineva ca povesteste ceva![:D]

Oliwia ,deduc ccc ca e pastele tau? Cool! Esti supertare! Emoticon cu ochii cit cepele de invidie pt vointa ta.Forta fie cu tine!Paste fericit!

[pup]

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 272
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:-)))] Ma bucur ca ti-a placut [:D] ... Trebuie neaparat sa-l incerci si pe cel rosu, miroase ceva mai discret.

 

Eu tocmai ma "delectez" cu un castron de hrisca cu mei [yum][q], e mancarea mea de baza in timpul curei. Dimineata am mancat grau si voi mai manca o portie mai tarziu, inainte de a pleca la slujba de Inviere [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Salut!Nu va spun ce-am facut ,dar cred ca banuiti daca pronunt cuvintul mall.[:D]Nu vorbesc despre mincare ca nu vreau sa va supar .Voi sinteti prietenele mele. Sa nu prind pe cineva ca povesteste ceva![:D]
align="right" id="quote2">Nu scoatem un cuvant[:-)))] ... e de ajuns numai sa ne amintim de cate ori am patit-o si noi [:D]
Citat:
Oliwia ,deduc ccc ca e pastele tau? Cool! Esti supertare! Emoticon cu ochii cit cepele de invidie pt vointa ta.Forta fie cu tine!Paste fericit![pup]
align="right" id="quote2">Multumesc pentru urare, dulcetica [pup]! Si da, sa fie forta cu mine ca am nevoie, nu's cum am uitat un mango in camara si de doua ore numai la el ma gandesc [q]. Nu va mai spun cum miroase in casa, ca na, sunteti prietenele mele [:D] [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau eu voie sa maninci acel mango, Oliwia, pe bune! [:D]

Marturisesc [:I] ca si eu mai maninc cite un mar cand nu mai pot.[pofta]

Dar atat! [;)] Decat sa stau cu gandul la el...e doar un fruct yang.[8D]

 

Paste Fericitid="red">, Oliwia! [paste]

Sa ai parte de multa liniste sufleteasca!

 

Dulcetica, sa-ti fie de bine! Tu cand incepi? [colegi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oliwia
[am uitat un mango in camara si de doua ore numai la el ma gandesc [q]. Nu va mai spun cum miroase in casa, ca na, sunteti prietenele mele [:D] [:-)))]
align="right" id="quote2">
Da ,cunosc ,mirosul ala iritant ,insidios ,inefabil..... trimit imediat pe cineva sa curate zona.[:D]Nu e nimeni prin zona sa-l manince pe ascuns,ca mi-e teama ca fermenteaza.[:D]
Be zen!
[pup]

dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Citat:
citat din mesajul lui Oliwia[am uitat un mango in camara si de doua ore numai la el ma gandesc [q]. Nu va mai spun cum miroase in casa, ca na, sunteti prietenele mele [:D] [:-)))]
align="right" id="quote2">Da ,cunosc ,mirosul ala iritant ,insidios ,inefabil..... trimit imediat pe cineva sa curate zona.[:D]Nu e nimeni prin zona sa-l manince pe ascuns,ca mi-e teama ca fermenteaza.[:D]Be zen![pup]dulcetica
align="right" id="quote2">A, pai dulcetica, cum asa?!! Eu de mirosul de cozonac, pasca si sarmale voiam sa va feresc, dar daca ati tinut cu tot dinadinsul... [:-)))]Cat despre bietul mango, a fost donat la vecini. Ai mei nu mananca niciunul mango, iar bietul inefabil nu cred ca ar mai fi rezistat inca o saptamana. Cum s-ar zice, am fost nevoita sa fac o fapta buna in ajunul Pastelui [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16
Iti dau eu voie sa maninci acel mango, Oliwia, pe bune! [:D]Marturisesc [:I] ca si eu mai maninc cite un mar cand nu mai pot.[pofta] Dar atat! [;)] Decat sa stau cu gandul la el...e doar un fruct yang.[8D]
align="right" id="quote2">Ariadna, nu-mi vine sa cred ce am citit [:0]. Acuma, greseala recunoscuta e pe jumatate iertata, dar... pierzi multe dintre beneficiile regimului nr.7 daca mai adaugi si cate un fruct. La slabire insa nu are ce sa faca rau, e drept.
Citat:
Paste Fericitid="red">, Oliwia! [paste]Sa ai parte de multa liniste sufleteasca!
align="right" id="quote2">Multumesc mult de urare! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...