Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cura de dezintoxicare Oshawa


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Fetelor ,m-a parasit vointa ,dar mai ales am facut niste cumparaturi aiurea si pina nu termin de mincat bunatatile ,nu ma ia somnul noaptea.E clar pt mine ca n-am nici o sansa tura asta ,sa tin Oschawa ,cu voi.Succes!Semneaza un caracter slab,[:D]dulcetica
align="right" id="quote2">Draga de tine...esti un spectacol!!!Eu ti-am mai spus, la cat esti de pofticioasa si de gurmanda, monti scrie pe tine!...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 272
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai si lasa-l incolo de post, tine si tu numai vineri, si gata...Intra pe topicul cu pricina si uita te si tu ce mananca lumea...ti se pare de dieta?[alcool].Sa iti trimit niste poze cu ce am mancat eu in ultma saptamana...?[:D]

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Pai si lasa-l incolo de post, tine si tu numai vineri, si gata...Intra pe topicul cu pricina si uita te si tu ce mananca lumea...ti se pare de dieta?[alcool].Sa iti trimit niste poze cu ce am mancat eu in ultma saptamana...?[:D]...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">Eu cred ca o sa las oshawa si trec pe Monti de post, am inceput sa devin nervoasa si nu e bine.[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Time out!Momentan nici post nu tin,ca am o atractie bolnava pt mincare.Ma redresez curind![:D]Intre timp o sa studiez ce e cu monti de post.[pup]dulcetica
align="right" id="quote2">Si cum crezi ca vei reusi sa slabesti, daca nu te poti impotrivi mancarii ? [:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16
Eu cred ca o sa las oshawa si trec pe Monti de post, am inceput sa devin nervoasa si nu e bine.[q]
align="right" id="quote2">

Buna decizie, Ariadna. Ai sa vezi ca daca vei manca doar ce iti place, vei vedea imediat rezultatele. Nici infometarea si nici mancarea in sila nu sunt solutii pentru cura de slabire.
Succes cu Monti, e un mod de alimentatie care aduce mari beneficii si nu are nici un dezavantaj.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oliwia
Citat:
citat din mesajul lui Ariadna16Eu cred ca o sa las oshawa si trec pe Monti de post, am inceput sa devin nervoasa si nu e bine.[q]
align="right" id="quote2">Buna decizie, Ariadna. Ai sa vezi ca daca vei manca doar ce iti place, vei vedea imediat rezultatele. Nici infometarea si nici mancarea in sila nu sunt solutii pentru cura de slabire.Succes cu Monti, e un mod de alimentatie care aduce mari beneficii si nu are nici un dezavantaj.
align="right" id="quote2">Multumescid="red"> din suflet pentru sustinere si intelegere [pup][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai intrat de ceva vreme, din motive de excursie, yu-huu! [hop]

 

Am terminat cu bine cele 10 zile de Oshawa - a fost super, m-am simtit plina de energie pe toata durata regimului. Alte dati aveam cateva zile proaste pe la mijloc. Clar, in unele cazuri, sunt necesare mai multe regimuri succesive pentru a se obtine efectul scontat.

 

In cazul in care mai sunt doritori de a incepe acest regim miraculos, poate ne "asociem" si in viitor. Eu il voi relua in urmatoarea perioada de luna in descrestere.

 

Multa sanatate si energie tuturor! [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...