Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui conchita
Citat:
citat din mesajul lui anyella
Un topic ce va ajunge la multe capitole [:)].
vii si tu sa dai la vasle in barca noastra? numai daca esti rea. esti rea? cat de rea? un pic acolo macar, de samanta? :-))
Ma muncesti? Fetele rele nu muncesc :)).O sa iti povestesc cit sint de rea.Dar ,altadata.Ca sa vezi cit sint de rea. [url="http://i41.tinypic.com/219azp5.jpg"]Tashi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 58
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am mari probleme cu somnul in ultima vreme... Fiind, asadar, (doar din acest motiv!!!) cam tahuie de cap, nu pricep mai nimic. Si-n plus, unele dintre persoanele care discuta la acest subiect sunt cam destepte. Deci :D... Imi explica cineva daca-i vorba de valori intrinsece sinelui sau doar despre perceptia dinlauntrul si/sau din afara individului (ma rog, a individei; nu importa). Adica, despre reflectie sau reflexie? Thaaaaaaa... Mi-e asaaa, de sooomn! Si nu pot sa dooorm. [cafea]
Honi soit qui mal y pense...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui conchita definitie? nu exista una general valabila. fiecare se auto-defineste arbitrar. uite, Laura crede ca e Bad Girl pentru ca ii sfideaza pe toti :-)), iar ralualexandrei pana acum a intrunit o gramada de calitati de baza pentru o fata rea - mi-am recunoscut vreo doua din lista ei, aia cu limba ascutita si spiritul nabadaios. e pe alese la definitii, numa bereta sa ramana mov pentru toata lumea, asta e singura conditie. :-))
Bey , innebunesc!Am scris un kilometru de mesaj si exact cand sa inchei am apasat o nenorocita de tasta la tastatura si am inchis TOT!Dami-as palme! Conchita , eu nu sfidez pe nimeni,jur!Doar anumite "duamne" de pe forum s-au simtit sfidate cand eu am indraznit sa incerc sa fac avand un "dosar patat" ceea ce ele se chinuiau de ani de zile , cu un dosar "impecabil". Cand am acceptat acest job pe care il am acum eram profesoara si salariul nu imi ajungea nici sa-mi platesc chiria si nici sa-mi cresc copilul propiu si personal asa ca decat sa raman Good Girl si sa-mi moara copila de foame , am acceptat sa devin Bad Girl.Imi castig existenta lucrand in fata webcamerei si pozand pentru ceva reviste cu toate cele 90 de kg ale mele si ma doare in 14 de Gura Lumii pentru ca nu Gura Lumii ma imbraca,nu ea imi plateste chiria si facturile,nu ea imi creste copila (si pentru 3 ani jumate,copiii). Am avut un scandal monstru cu mama mea care , ca si 75% din femeile din Romania , nu intelege de ce , dupa 8 ani impreuna cu prietenul si apoi sotul meu,dupa ce din banii munciti de mine am cumparat o gramada de chestii folositoare intr-o casa,m-am hotarat brusc sa las totul drak....i si sa ma duc la mii de km distanta pentru a trai cu un barbat pe care il cunosteam de fix 3 luni,si asta doar pentru ca cel care dupa ce-mi spunea "Te iubesc!" imi spunea la cateva secunde ca arat ca o balena,ca nu-i place cum ma imbrac ca arat ca un butoi , care urla la mine ca l-am deranjat de la Conquistador si mi-a dat cu pumnul in usa la 2 noaptea ca l-am facut nesimtit,unul care urla la mine ca sunt cheltuitoare si asta in situatia in care eu nu mi-am cumparat un parfum singura in viata mea,o bijuterie sau mai stiu eu ce dar bagam toti banii in casa,si cu care , in conceptia mamei mele , trebuia sa raman pentru ca "Mama,e sotul tau,sunteti cununati!". Si DA , imi place sa fiu Bad Girl si sa ma dezbrac in fata calculatorului pentru mai stiu eu ce idiot cu bani dar care nu ma stie pe mine,pe Laura Nicole ci pe tipa aia zambareata ,nu ma atinge,nu stie nici macar in ce tara sunt iar cu banii obtinuti imi intretin familia si mai si ajut pe altii. Si prefer sa mi se spuna ca sunt o tarfa pentru ca m-am hotarat sa traiesc de 2 luni intr-o tara straina cu un barbat care ma face sa ma simt asa cum orice femeie ar trebui sa se simta:iubita,frumoasa,admirata decat sa raman cu cel cu care m-am maritat si care se jena sa iasa cu mine si pana la coltul strazii ca sunt grasa(Da,am luat 35 de kg in urma unei sarcini pierdute din cauza lui si de la 55 de kg am ajuns la 90 .). Si sunt Bad Girl pentru ca fac urat daca cineva se leaga de copila mea! Si sunt Bad Girl pentru ca dupa atatia ani in care a trebuit sa-mi masor cuvintele,spun ceea ce simt si gandesc iar daca e cineva caruia nu-i convine,lumea e mare si poate sa se mute in alta parte! Deci eu nu sfidez pe nimeni , pur si simplu accept sau nu o anumita situatie! Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
ah, pe absolut toate fetele rele pe care le cunosc, proprii copii (si vorbesc despre simpla lor aparitie in lumea asta) le-au "inmuiat" asa cum ele insele n-ar fi crezut vreodata [:D] [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
asta mie mi se potriveste manusa!!! daca imi spunea cineva acum douaj' de ani asta, eram gata sa-l halesc....acuma zambesc in coltul gurii [hot] ************************* [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132054"]Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA![/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124757"]MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU[/url] ************************ Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...