Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (117 )-si noi alaturi de Emma


Recommended Posts

SUNT MIRELA MAMICA DIN SIMERIA CARE AM CERUT AJUTOR SI MAMICILE DIN ARAD NU AU STAT PREA MULT PE GANDURI SI M-AU AJUTAT . NU AM CUVINTE SA VA MULTUMESC SI VA DORESC MULTA SANATATE LA TOATE IN SPECIAL DOAMNEI MARIA RUBINSTEIN .INCA O DATA MULTUMESC DIN SUFLET CHIAR AVEAM MARE NEVOIE. [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Na, ca uituca sunt! [s]La multi ani, Claudiu![s] Clau, sa-ti traiasca sotiorul si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti! edit: Anca, te-am cam copiat in urare, nu prea le am cu asa ceva [:D] [gravi] 39+ cu [*] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] 18.01.2007 si bebe Dora la purtator
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Sa-ti traiasca sotul, Claudelu[s] maria_rubi sau Cristina (ca io sunt in ceata cu numele tau) ma bucur ca ti-ai gasit medicamentul. Sanatate multa si tie si la bebelu. [pup] Somleac sau Miha (aceiasi ceata), te admir. Sincer. Eu nici cu mine nu am rabdare suficienta.[flo] alinamoro multa sanatate. Sa te faci bine. Fa si tu ca mine - daca nu a cedat la medicamente, m-am betivit de 8 Martie. [alcool] Moni, zau asa, nu m-am putut abtine. Apoi cum sa nu rad, zi si tu. Ca nimica ca acolo o sa ajung si eu sau poate cine stie ce alte nazbatii o sa-mi faca. De fapt a si inceput sa ma traga in piept fiica-mea; cand stau la calculator o enerveaza, atunci vine ma ia de mana sa mergem la ea in camera sa-mi arate ceva iar cand ajungem in camera, ea o taie inapoi la fuga razand, se arunca pe tastatura si zice "doi, doi".[pk] Gabriela[mamica]fericita de[zana][URL="http://family.webshots.com/slideshow/570147796ATFQgt"] MARIA [/URL] (07.08.2007) ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi Clau ca am uitat sa-ti felicit barbatu'! Sa fie happy for ever! Cristina rubi, bine ca ti-ai gasit antibioticul ala. Dar te va ajuta mai mult sau nu e nik sigur? Gabi b, Somlea Cristi e sotul doamnei "somleac", adica Miha, care a venit cu Victoras la Retro. Mirela, chiar ne bucuram ca am putut sa ajutam. Nu se stie cand o sa avem noi nevoie...asa ca...dar din dar se face rai. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...