Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (33)


Recommended Posts

DANIELA ca ziceai de conceptia aia ca e oribila ... nu stiu cati o au,dar eu cred ca undeva in subconstient sigur o am! Nu pot sa uit ca am fost cand eram mai mica la un coleg de-al lui tati in vizita - nu cel de care iti ziceam ca i-a murit baietelul de 5 ani de leucemie [q] si la care am fost la priveghi.La un alt coleg la care ii murise tot unicul baiat dar la 18 ani intr-un accident.Ei bine dupa inca muulti ani de la intamplarea aia ,mama baiatului vorbea non stop oricui doar de el,ii pastrase camera intacta cu toate lucrurile (evident ni le-a aratat si noua),umbla imbracata doar in negru ... se atasase doar de caini si multe pisici.Mie ca si copil inca la cca 12 ani mi se parea sumbru [soc] Era altceva daca ar mai fi avut macar un copil,ar mai fi avut o ratiune de a trai ... Asta nu inseamna ca gata de aia trebuie sa faci si alti copii,ca in caz de sa mai ramai macar cu unul.Dupa revolutie chiar a fost un accident in Arad cand au murit ambii copii a unei familii - frate si sora de cca 17-18 ani ... deci daca e sa se intample nenorociri ,se intampla [bang]

 

MONI [gravi] 18s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Rasul e o vacanta instant"

id="blue">id="size1">

[cit] [disco] [cit]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai ce am uitat.Stiti ca va ziceam zilele trecute ca se inmulteste intr-o veselie familionul meu.Aseara am aflat ca inca o nepoata din Oradea e gravida [:D] E cea care are sot popa si care are doi baieti,cel mic mai mare cu o luna decat Diana.Sper sa ii iasa fetita macar acum ca si data trecuta s-a smiorcait de numa' cand a auzit ca tot baiat va avea ... Nici nu am apucat sa vorbesc inca cu ea,sa vad ce si cum,a fost programata treaba sau s-a nimerit?

 

MONI [gravi] 18s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Rasul e o vacanta instant"

id="blue">id="size1">

[cit] [disco] [cit]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am adormit copii.

Monica, brr, nici nu vreau sa ma gandesc la un asemenea lucru. Eu nu stiu ce as face. Cert este ca eu vreau sa fiu oriunde, oricum cu copii mei. Daca DOAMNE FERESTE, s-ar intampla vreo nenorocire nu stiu cum m-as imparti.

V-ati pus pe facut copii toate ia o pauzarile din neam:))

 

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)

filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, sa-mi zici si mie cum naiba stii ca eu cautam poezii ieri.

Am cautat subiectul cu poezii de am ametit, pana la urma am bagat pe undeva(habar nu am unde) o postare sa-mi dea si mie cineva link. Si tu m-ai gasit cand nici eu nu stiu pe unde eram.

 

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)

filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marchplayer
Monica, sa-mi zici si mie cum naiba stii ca eu cautam poezii ieri.Am cautat subiectul cu poezii de am ametit, pana la urma am bagat pe undeva(habar nu am unde) o postare sa-mi dea si mie cineva link. Si tu m-ai gasit cand nici eu nu stiu pe unde eram.daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) filmulete
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))] esti catastrofa
MONI [gravi] 18s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant" id="blue">id="size1">[cit] [disco] [cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ai amintit de una care bagase postari "umanitare" mascate la subiectul "la bucatarie" si s-a luat o moderatoare de ea acuzand-o ca le testeaza vigilenta [8D] ... n-a banuit o secunda ca are de-a face cu una mai ratacita asa [(pc] [:-)))]

 

MONI [gravi] 18s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Rasul e o vacanta instant"

id="blue">id="size1">

[cit] [disco] [cit]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marchplayer
Ba sa mor daca stiu ce draq am scris in ultima propozitie. mai bine ma culc.daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) filmulete
align="right" id="quote2">ai scris M U I E R I L E si forumul iti schimba automat prima parte "m u i e" in "ia o pauza" lasand ultima parte "rile" la locul ei. Deci a aparut scris de la ei "ia o pauzarile" ... O maaare prostie dupa mine [alcool]
MONI [gravi] 18s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant" id="blue">id="size1">[cit] [disco] [cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Azi a dormit Diana si cu mine pana la 17,30, ne-am trezit buimace amandoua, ne-a luat timp sa ne imbracam frumos, ca de, mergeam la ziua fratelui meu. E luni ziua lui, dar si-a tinut-o mai repede.

Am ajuns acolo, era un baietel de 4 ani al fratelui cumnatei mele, cand l-a vazut Diana s-a bagat in mine si a zbierat: vreau acasa! Acum!

Ei bine, dupa vreo jumatate de ora se jucau amandoi (in tacere), n-a mai avut fiica-mea chef sa plece...apoi inca o jumatate de ora a trecut si i-am surprins vorbind..

Daniela, ca sa-ti raspund la intrebare, Diana s-ar juca daca ar veni cineva la ea cu intentii bune. S-a jucat si in parc cu o fetitza pe care abia o cunoaste, de 3 ani, au alergat, s-au dat pe tobogan impreuna, haiul mare a fost cand a aparut un baietel ce se uita la Diana fascinat si fetitza a inceput sa-l impinga: du-te, pleaca...nu cumva sa ii ia prietena noua (pe fiica-mea, adica). Deci, se poate sa socializeze.

Ai cheltuit o groaza de bani azi, eu inca n-am luat salariul, doar luni, si ma duc iar la cumparaturi, ca Diana vrea: bluze albe, pantaloni albi si pantofi albi. Ce o apucat-o cu culoarea asta?

Mai avem o zi pana la gradinita.

Moni, lampa aia mi s-a parut scumpa, dar creioanele merita. Daca am cautat atat dupa ele si nu le-am gasit, dau cat costa.

Ce fain ca stie Dia ta sa impatureasca hainele, de la gradi a invatat?

Cu conceptia sinistra: sa faci doi ca sa ramai cu unul daca se intampla ceva, nu-s de acord. Daca as mai avea un copil, sigur i-as iubi pe amandoi, dar sa fac altul daca i se intampla ceva Dianei, niciodata. Nu as putea sa o inlocuiesc never ever.[q] Este cel mai dulce copil pe care l-as fi putut avea, in fiecare dimineata imi spune: "mami, te iubesc" si ma strange tare in brate.

Mai citesc pe aici si revin.

 

Ingrid S si Diana

FILME 1

FILME 2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...