Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

nu stiu ce experiente aveti voi dar eu oriunde mi am invitat mama(pe care o iubesc nespus) ea a bagat numai fitile,nimic nu i convenea, apostrofa facea grimase. Repet o iubesc dar nimic nu ia convenit indiferent cit de multe sacrificii am facut pt ea Cind traiam in Franta aveam o prietena care mi a dat un sfat: 'atentie cind iti inviti mama.....' pe care (sfat) din pacate nu l am ascultat[q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

carmaw, rau ai facut ca nu ai ascultat-o:))) eu... o chem regulat -mai mult sau mai putin - ca ma roade constiinta, dar e foarte greu cu ea. cand vine face mofturi ca ea pt doua sapt nu vine, cand ajubnge si se isca scantei din cine stie ce, ea nu mai vine, cand pleaca, precis a fost bolnava de nu stiu cate ori si a vizitat nush cati medici. ajunge acasa cu nush cate kile mai putin - ca-i arde de cura de slabire aici, ceea xe nu e tocma recomandat in cazul ei, se duce acasa si-si bag picioarele in ce i-au zis medicii; ma astept fix la toate astea cand vine acum, dr sta fix 2 sapt, sis e duce repejor inapoi, s an-apuc sa-mi aduc aminte ca m-am saturat de ea:) tania, welcome back! fetelor, fara karaoke pt mine de data asta. nu ne putem organiza. cred ca mai trece mult pana imi permit o nocturna:) miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma io as baga un karaoke...desi vineri muncesc si duminica ma duc la ziua de nastere a acrei de cumnatamea.....Miri....nu il convingem pe Silvian sa te fur intre doua biberoane??? Maaa, am uitat sa va zic--- ma bucur ca ne-am revazut trecuse o groaza (din vina mea recunosc);)!!!!!![pup] Pupe tuturor !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...deci aici v-ati mutat ... ma bucur c-ati avut o intalnire placuta; pacat ca se gasesc uneori idioti sa comenteze tampenii. Eventual spuneti si de la ce magazin, sa-l boicotam in grup[:)] Noi descoperim treptat "domeniile provinciale din zona; am fost sambata la huizingen si ne-a placut tare mult[:)]; Si am mai fost in Tervuren vienri seara, la focuri de artificii[:)] - chiar mai frumos decat ma asteptam. ...vreau si eu in lista... dnp 23.07.1977, Adriana (14.02.2006) ...Bruxelles (sau mai exact Kraainem, nu c-ar conta prea mult)...si cred c-ajunge.. Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006) si [gravired] 10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Fetelor, nu am apucat sa va zic cat de bine m-am simtit vineri cu voi. A fost super, si unde mai pui ca Arthur a fost un rasfatat si a primit cadouri frumi-frumi (merci Anto si Miri [pup][pup]). Si am papat buun [pofta], ce mai o zi perfecta. [pup][pup] Tania, bine ai revenit acasa. [pup] Eu nu pot veni la kara ca alaptam noaptea si nu stiu cum s-ar descurca tati cu el. [:D] Alta data [pup] Dia-tim, bine ai venit printre praline [flo][flo] Ce coincidenta, suntem nascute in aceeasi zi la un an de diferenta [pup][pup] Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010 Asteptam primul Paste din viata printului [paste][paste] [url="http://community.webshots.com/user/danielajm1107"]pozele mele [/url] "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dia, imi pare tare rau pt tine, cred ca esti tare nefericita. Iti doresc multa putere sa iesi cu bine dupa acest necaz si sper ca optimismul sa-ti revina cat de curand si barza sa va viziteze peste un timp. Fete dragi, va multumesc pt urari. Asa mi-as dori sa va vad pe toate la un loc, stiu ca-i aproape imposibil dar nu se stie..... poate organizam noi ceva à la praline, mai e pana la vara. Iar cu karaokele ala, pana acum nimeni n-a subscris in afara de Morgane care a propus si de mine. Oana, hai fa un efort si vino si tu, macar pt o ora doua.... pleaseeee. Mi-e dor de tine, e tare mult de cand nu ne-am vazut. Mihaela, pe vremuri intrai des pe forum dar de la o vreme mai rarutz. Ce faci, esti bine, poti veni vineri? Ninush, fara tine nu exista seara de dans! Daca tu nu vi nici eu nu vin. Anutza si de tine mi-e dor tare si daca-mi amintesc bine, ultimele doua dati n-ai putut veni din motive bine intemeiate, sper ca de data asta ca totul sa fie ok si sa poti veni. Ardeiash si tu ai avut motive serioase ultimele doua dati cu mututul, cu boala, dar acum cred ca deja v-ati aranjat si nu vor exista alte piedici. Deci vino ca e un secol de cand nu te-ai dantuit cu noi. Si adu-le si pe fetele alea care sigur abia asteapta. Antwerpenul? Dragele mele motzate, voi ce ziceti? Simonette, s-a intors Oana? Ce mai faci, ce fac baietii? Iti datorez o vizita care se va arata cat de curand. Pana una-alta, hai trage si tu o fuguta sa dansezi cu noi! Antoooo, tu si piticii sunteti bine? Hai ca ati avut ceva aventuri cu intoarcerea in tara, mama ei de cenusa vulcanica!!! Cum iti pica serviciul vinerea, poti sa tragi o fuga la vecinu karaoke? Miri, Madi, Danielana, Nora, daca vreuna dintre voi ar zice "vin" as fi peste masura de fericita. Dar stiu ca va este greu si aproape imposibil sa veniti. Totusi..... eu sper.... Carmen, draga de tine, tu care erai nelipsita de la aproape orice eveniment, acum stai acolo departe si tanjesti dupa intalnirile pralinelor. Iti simtim lipsa, cel putin eu....tare mult. Lasa sa mai creasca Lorena si o sa-ti vina mai usor sa urci in avion si in "no time" sa fi aici. O vad pe Lorena in poze si constat ca se face pe zi ce trece tot mai frumoasa. E superba!!! Sa va traiasca copila si sa va bucure pana la adanci batraneti. Era sa uit: Ninush, ce zici tragem o fuga la Antwerp? Cand crezi ca poti? Sa nu fie joi, sa putem s-o vedem si pe Rorutz. Mai sunt si alte fete doritoare de-o plimbare prin Antwerp? Gata, ma duc la somn, nu stiu daca am pomenit pe fiecare, daca nu, n-a fost cu intentie ci doar din cauza ca mi-e somn. Va pup si va doresc tot binele din lume si sper sa aud vesti pozitive cat de curand. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dia_tm, imi pare tare rau sa aud ca treci prin asemenea perioada nefericita. Iti doresc putere de a depasesti situatia. Bepii, Nina va fi prezenta la kara, m-a asigurat de saptamana trecuta. Eu vin cu Nele (pe care incerc de decade sa vi-o prezint), deci pana acum suntem 4. Miri si Danielana eu circumstante atenuante ... dar se fac bebicii mari ... Restul, sa nu-mi faceti figura sa nu va inscrieti, ca asa am nevoie de miscare si de diversitate, de nu va pot descrie !!! Cand mergeti la A'pen? daca va hotarati saptamana viitoare, ma inscriu si eu, dar asta nu pot. Pupici, [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce-as mai merge si eu la kara, dar din pacate de data asta tre sa zic pas. Al meu lucreaza sambata si Sebastian, mai nou, se trezeste la 7 dimi cu multa energie, plus ca ne chinuie dintisorii, sparg caninii si se trezeste noaptea si plange tare, azi-noapte nu l-am putut lasa, a dormit cu noi. Diana imi pare f rau ca s-a intamplat asa. Multa putere sa poti trece peste si sper sa se intample o minune cat de curand [pup] Miha [pup] nu am apucat sa te felicit pt. promovare, cred ca ai acceptat oferta lor. Bravo, felicitari!!! Si tananana, m-am inscris la fitness, nu se mai putea, ma ingrasam numai respirand, am zis sa iau masuri [:D] Ar fi super daca ne-am putea intalni in Antwerpen, eu va astept cu mult drag [pup] Pup gasca si va doresc o sapt. minunata si mi-e tare dor de voi [url="http://lb2f.lilypie.com/GfDwp2.png"]Sebastian, baietelul nostru iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...