Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

diana, imi pare rau , iti doresc sa terefaci repede [pup] bepii: esti o draguta ,ca e obicei, eu vin acasa la 17.30 si la 18 am intalnirea online pana la 20 http://rombel.com/stiri-diverse/53714-intalnire-on-line-cu-europulro-7-mai-orele-18.html si tre sa fiu cu ochii in 4 [:D].; apropos va invit si pe voi insa incerc sa ajung .. mi-e tare dor de voi si toate incercarile ulterioare nu mi-au reusit.. chiar mi-as dori din toata inima rorutzule , daca doresti sa vii la karaoke, iti imprumut patul lui vladut, hai vino si ramai la noi. am casa toata murdara , cutii, valize pt ca nu am avut timp sa termin din cauza bolii ;; in felul asta e mai usor si pt tine pup pe toata lumea s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

upss;; mi s-a sters ceva pe undeva.. rorutz ziceam ca am casa nearajata... dar nu te superi, nu? [:D][:I] eu sunt libera pe 13si 14 mai .. as merge si eu la antwerpen la rorutz daca ne primeste s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata,gata nu sariti cu shlapu ca raportez![:D] Deci vineri la kara,biensure ca vin[olala]...asa am o pofta de dans de nu va inchipuiti!M-am cam ramolit(a se citi lenevit) de cand am venit din vacanta si nici la fitness nu am mai fost...rusinica mie!!! Taniuk,ce zici de lunea viitoare sa vizitam fetele din Antwerpen???Poti? Luci tu ai zis ca nu poti ajunge sapt asta(vroiam sa propun ziua de vineri)dar daca sapt viitoare e mai bine pt tine si Tania e libera si ea,ramane Luni!Ce ziceti??Da-ti de stire sa ma organizez cu copii...garderie scrie pe ei! Carmeeennnn...hai la dans!!![:D]Glumesc,dar stii ca ma gandesc la tine de fiecare data,da???Pupici la fetele frumoase! Diana,imi pare tare rau de ce ti-i se intampla...ai grija de tine si refacere rapida iti doresc! Apropo,cred ca stai f aproape de mine...eu locuiesc in auderghem,langa careffour.Daca ai vreodata chef sa iesi la o cafea,striga si sunt aici!Sanatate multa! Va las...avem karate peste 30 min si tre sa ne pregatim.Pup gashka de la mic la mare! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Morgane, ma bucur ca vine si Nele! Cu ocazia asta o s-o cunoastem si noi si ea ..... pe noi . Care "noi" vom vedea ca pana acum s-au anuntat Ninush, eu si voi doua. Nina, pt mine ziua de luni la Antwerpen e bine. Ramane sa vorbim vineri la kara apoi le anuntam pe fete sa fixam intalnirea undeva pe Meir. Ardeiash, of ca bine zisesi ca-ti doresti din toata inima sa ne vezi. Asta inseamna ca o sa vi, vezi c-o iau ca pe-o promisiune. Iar intalnirea online dureaza de la 18 - 20 si noi de regula ne intalnim in jur de ora 22 deci timp destul sa mananci, sa te faci frumoasa si sa te aduca soferul la locul cu pricina. Te astept cu nerabdare ca sigur avem multe sa ne povestim. Iar pe data de 13 si 14 mai e sarbatoare nationala si noi vom fi plecati undeva prin Franta intre-un weekend prelungit. Deci nu pot merge la Antwerpen. Dar poate ca fetele de acolo sunt libere si va puteti vedea. Dragelor, mobilizati-va, faceti-va timp, contramandati alte planuri, veniti vineri! Vine lume noua sa ne cunoasca si noi asa putine? Va pup si va doresc numai bine. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai cu curaj la kara. Rorutz, ti-a aranjat Ardeiasul si patutz, hai vino! ca nu ne-am mai vazut de un care devreme. Ardeiule, te asteptam cu drag si voie buna. Nina, luni e perfcet si pt mine la Anvers si pt Bepii la fel. Iupii, atunci e bine, planificam vineri la kara ce si cum. Scumpilica, ce imi place mie in Anvers de la o vreme. Abia astept sa ne vedem. Succes la dintisori si programe matinale ! Pupi la toata lumea, [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maaaaai pralinutze dulci... Ma chinui sa va scriu de ceva vreme, dar am probleme cu forumul: la lohez, zice ca m-am logat cu succes, iar apoi parola dispare si nu poci sa va scriu...pfffffffffff Vad ca astazi "ma vrea"....[:D] [:D] [:D] Deci KARA OF COURSE!!!!!!![/b] cum sa zic nu? Dupa cum spunea si Ninutzuk ...si eu am mare chef is munca asta m-am ramolit taaare... [:D]....so let's PARTY GIRLS [pk] Ar fi supeeeeeeer sa ne vedem cat mai multe imi este atre dor de voi TOATE!!!! Dia_tm imi pare tare rau...iti doresc sa treci cu bine peste suferinta si sa te gandesti pozitiv la viitor [pup]; [b]Scumpilici, merci tare mult, [pup] si imi pare rau ca nu vii si tu....; multa sanatate lui Sebastian si voua nervii tari [:D]; Va pup pe toate si sper sa ne vedem cat mai curand!!![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yuppyyy, vine si Miha!!! Deci in jur de ora 22 intalnirea la karaoke. Luati-va pantofii de dans si tinuta lejera ca vom transpira la greu. Miha, ce zici vi sa ma iei? As veni singura daca ar fi ziua, dar noaptea am o teama de condus..... Da-mi de veste, daca nu, o sa ma incumet si singurica ca trebuie s-o fac odata si-odata. Celelalte fete, eu totusi sper ca ne ve-ti face o surpriza si o sa veniti (stiti voi care). Pupici la toata suflarea. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Miha! ma miram eu de ce nu dai nicio veste. Mai obosesc si forumurile si calculatoarele, ca tot de oameni sunt facute. Deci: Bepii, Nina, Miha, Nele si eu vom veni sigur. Lista ramane deschisa. Pupici si bucurati-va de ziua partial insorita !!! [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, am indraznit sa intru aici decat sa deschid subiect pentru ca am o rugaminte si anume caut ceva de inchiriat /pt mine si sot/ de la persoana particulara in zona IZEGEM si tot ce inseamna zona de VEST; Daca auziti ceva va rog o informatie si pentru mine ca de restul ma descurc . Mumtumesc anticipat si sa aveti sanatate maxima si voi si puiutii[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Speranta vede invizibilul, simte intangibilul si implineste imposibilul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...