Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri(32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

kokorina:vaii, saraca sofia...ce mi-e mila de ea mititca..dar si la tine cand ma gandesc prin ce ai trecut..doamne fereste.. cred k te-a intarit dumnezeu..refacere rapida mirona: sa inteleg k maine ai putea naste? daca da, iti urez o nastere usoara si un bb sanatos si cel putin la fel de frumos k si kara.Stii k dupa ce am luat-o pe kara in brate atunci pe faleza si dupa ce am facut poze cu ea si cu darius( spunadu-mi ce bine mi-ar sta si mie cu o fetiza) am ramas insarcinata??? si a mai fost si fetita... Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+ Briana Amelia (08.05.2008) [url="http://viatzaintrerozsibleu.blogspot.com/search/label/Foto%20fun"] Blogul nostru-Viatza intre roz si bleu[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133428"]Bazar pentru Mihaita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of saraca sofia, dar si saraca Koko prin ce-o fi trecut[q] sa ne tineti la curent fetelor... Miro tu nu te-nvartii pe langa butoi, ca n-ai voie, odihneste-te mucho si relaxeaza-te si mai mucho... pup Dbunny si [copil] Daniel [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] I never said it would be easy, I only said it would be worth it...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ACUM AM CItIt !!!!!!! nu mai vad de lacrimi,cum i s-a intamplat asta Sophiei ??doamne,Corina,prin ce ai trecut !bine ca acum eu vad tarziu si deja e bine fata,ca daca vedeam cand s-a intamplat... of ,doamne,saracuta,ce ghinion !!!!!!!ce sperietura ! doamne,sper sa treaca repede si sa nu ramana nici cu sperietura,cu nimic !! va pup din suflet,Kokorina,Sophiuta,Pascal,Andi ![pup][pup][pup] [url="http://viatapentrumama.wordpress.com/"]Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .[/url] [zana]Sofía (2ian2007) [copil]Andrés (22mai2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kokorina - multa sanatate Sophiei si tie multa rabdare ... va avem in gandurile noastre ... [pup] sanatate. Miro - nastere usoara ... nu-ti mai fa atatea griji ... are DD grija de voi, bb Raul o sa vina atunci cand va fi pregatit ... eu sunt pro nastere naturala [pup]. Mariana - mamicuta de 3 [zana] - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sorry ca dau buzna ... Of saraca Sofia, dar si saraca Kokorina prin ce-o fi trecut sa ne tineti la curent fetelor... miro nastere usoara si bb sanatos iti urez din tot sufletul! [url="http://good-times.webshots.com/photo/2066284180103074785JfPlAg"] Poze din martie 2009[/url] Lacramioara (08.12.1975) mamica [copil] Stefaniei Iulia (05.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sal, tot 2 in 1. azi la ora 9 am fost la spital - monitorizare - bebe ok - eco - bebe 2.9 kg - deci oki - insa nu aveau suficiente truse sterile pentru operatii si mai asteptau doua fete la urgente. Asa ca ... pe cele care nu erau chiar urgente le-au trimis home - printre care si eu. Maine dimineata ma suna si-mi spune cum stau dupa garda de noapte si cate truse i-au mai ramas - daca ne incadram - o comitem maine. se putea sa nu am eu acest noroc? si eu care credeam ca ma va trage inapoi greutatea lui Raul - cand colo ... o amarata de trusa sterila - daca as fi avut de unde ... as fi cumparat-o eu - dar asa .... cam atat - rest - trimit maine vesti pupam pe toate M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am trait sa o indur si pe asta,mai ales cu sophia.era miercuri,andi a fost liber,a iesit cu copii in parc,au ajuns in jurul pranzului,am facut ceva sa mancam,stateau la masa si mancau,eu aranjam ceva in bucatarie.la un moment dat s-a auzit...cum ai arunca si s-ar sparge o farfurie de gresie.desi eu am parchet in bucatarie.nu era prima data cand cadea intre scaune si de fiecare data se ridica foarte madra de ea,exclamad : "super!"....de data asta ma speriase zgomotul,desi eram la un metru de ea,nu am putut anticipa ce se va putea intampla.am ridicat-o de jos,si am vazut ca era plina de sange.apoi am vazut in ce s-a taiat si de ce ii curge sange.pt ca scaunul pe care statea este cumva intr-un colt,in coltul acela aveam o vaza destul de inaltuta,sub forma de clepsidra,ea a cazut cu spatele sau cu fundul in buza vazei,in cadere s-a rupt de la jumatate,pt ca vaza era subtirica la mijloc....vaza s-a rupt si ea a cazut cu capul in vaza sparta.norocul vietii mele a fost ca sophia nu a cazut cu beregata sau cu ochii...iau pur si simplu partea buna a lucrurilor.am adus repede un prosop curat sa il pun la cap,andi suna la salvare(slava domnului ca au venit in 5 min,nu mai mult)....pana au venit astiaa cu salvarea,i-am dat deoparte prosopul sa vad cum arata....o taietura sub forma de v,adanca de jumate de centimetru si de vreo 3-4 cm lungime.i s-a dat primul ajutor si a fost transportata la spital.pascal nu s-a speriat,s-a suparat ca nu a plecat si el cu "nino-nino"....am steptat vesti de la andi,pt ca el a plecat cu sophia la spital,eu nu eram in stare nici sa gandesc,sa stau pe picioare dar sa mai vorbesc cu medici si sa raspund la ce ma intrebau.au venit multi medici sa o vada,medicul chirurg,anestezistul,medicul pt copii,pana si un medic plastician sa vada daca trebuie construit ceva nou.asta s-a intamplat la ora 11.45,la ora 20 a intrat in operatie care a durat o ora,cu anestezie generala.i s-au cusut muschii si pielea,probabil ca au ras-o in locul acela si sant bucuroasa ca nu are parul lung.are capul bandajat tot,un bandaj gros,ca o casca,dar e frumoasa frumoasa frumoasa chiar si cu bandaj.a fost laudata de toti medicii si asistentele ca este un copil foarte cuminte cum rar intalnesti.a stat si la injectii,si la perfuzii,si cu branula in manuta,cu bandajul fara sa traga si nu s-a speriat de nici un doctor,a cooperat foarte bine... am fost mai mult moarta decat vie,am plans mult si mi s-a smuls inima din piept pt copilul meu.totul s-a intamplat intr-o secunda si nu m-am gandit o clipa ca acea vaza...oarecum inofensiva si nicidecum la indemana copiilor,poate fi atat de periculoasa.a a vut o cumpana dar inca o data Dumnezeu mi-a dat un semn ca are inger pazitor,ca e un copil norocos,dar si puternic,foarte puternic.sant foarte mandra de sophia! va multumesc pt gandurile bune!aveti grija de pui si de voi! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...