Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri(32)


Recommended Posts

DAStEFA-imi pare rau pt nepotelul tau,cred ca nu exista durere mai mare decat sa plece un copilas ...Condoleante familiei ! ce coincidenta,Emma facea 7 ani pe 24 iunie. nepotelul tau facea 11 ani pe 24 aprilie. in plus,Emma era nascuta de ziua mamei ,zi de Sanziene. Ai grija de parintii nepotelului,sa treaca peste aceasta grea incercare ! MIRO-trebuie sa fii atat de fericita si de implinita ! Ma bucur pt voi,acum ai perechea de aur ! Sa ai nopti linistite,bebel mancacios si cumintel,si Karinuta cumintica ![pup] ultimele poze nu se vad. KOKORINA ce ati mai facut?of,zic mereu sa te sun si nu reusesc in program normal,acum iar e cam tarziu si ma gandesc ca poate dormiti de pranz.Ma gandesc mult la voi! [url="http://viatapentrumama.wordpress.com/"]Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .[/url] [zana]Sofía (2ian2007) [copil]Andrés (22mai2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut fetele eu beau a 2 a cafeluta pe ziua de azi-cine mai vrea? cine ne ajuta cu un capitol nou?eu nu ma pricep dar daca ma invata si pe mine cineva vreodata raman recunoscatoare dau pup la toata lumea si mai ales la cele 2 comori mititele:Isabela si Raul Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...