Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri(32)


Recommended Posts

O zi frumoasa si numai bine,va ofer cu drag[cit] si [papica]. Azi la 12 in rugaciune alaturi de Emma [url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"]Emma INVINGE cancerul![/url] Eu sunt treaza de la ora 3[alcool],Isabelle a avut program de miscari-ritmice[:D] in program si cum locul ii stramt[alcool] am admirat "spectacolul". [pup][grup]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://my.lilypie.com/5i3tp3.png"]Varsta lui Donu' Bodo[/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelle[/url] [url="http://bogdanandrei.blogspot.com/2009/02/goblene.html"] goblenuri[/url]-relatii pe blogul Donului Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] mamici si bebici. Dbunny vreau si eu in pozele voastre. Tare frumos! Cat despre constipatie...noi ne luptam mereu cu ea. Iar avem o perioada proasta si nici activia, nici biotics nu mai dau rezultate[bang]. Asta in conditiile in care mancam zilnic struguri+kiwi, mult suc de portocale si ceai de musetel cu miere. Toate tratamentele de pana acum au avut efecte de scurta durata. O luna kk, doua doar fortat. Dodo [majoreta][majoreta][majoreta] hai ca mai e putin. Sa mai stea printesa acolo vreo saptamana. Miro tu sa mai astepti pt galerie, da. Dayanara tu intrebai de3 lapte? Am vazut prin marketuri parmalat si humana, iar praf gasesti toate felurile, eu personal ii dau nestle junior 2+, da nu seamana la giust cu laptele normal. [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare salutare, prea mult nu mai astept nici eu pentru galerie. Fuseram la dr. Deocamdata nici un semn ca ar vrea sa iasa -insa io sunt din ce in ce mai panicata. Asa ca pe 31 o monitorizare, pe 7 un eco din nou siapoi stabilim cesi cum pentru data de 10 cand e el de garda - poate, poate il scoatem. Tensiunea e mica - 110 cu 55 - deci continuam cu cafea slaba. In rest - abia imi mai duc burtoku - dar nulipsesc in nici o zi (cat de cat frumoasa si cu putin/deloc vant) din parc. Mergem cu tricicleta - asa ca mapot sprijini in maner in timp ce o conduc. Pe acolo - mai nspa ca nu ma pot implica in jocurile copiilor - asa ca mai pe banca - mai in picioare langa ea ... evit sa ma mai catzer pe undeva [:D] ... deci merge. acasa totul bine - ne iubim de numa in fiecare zi - mi-e draga de mor. Incepe din ce in ce mai mult sa ne foloseasca expresiile: - la baita - ii place sa se joace cu tot felul de jucarii de apa, deja e creata de la apa - asa ca vine ta-su s-o spele si s-o ia din baie - la care ea - ce ma enervezi tati .... (pe un ton atat de grav ...) - stam si ne jucam ceva - si la un moment dat ii cer ceva - la care ea se uita la mine - intoarce intr-o parte capsoul si imi zice: mai- tu ma pacalesti .... sau mai - ce ma pacalesti ..... [olala][olala][olala] -si mai mor de dragul ei cand poceste cuvintele - acum nu-mi vine in cap decat "mestechera" - adica smechera. -invatam de zor sa facem la reductor si sa-l spunem pe "eu" in loc de Karina. nu mai stiu ce sa mai scriu. I-am facut un caiet de lipituri/picturi - e foarte incantata sa le vada pe toate la unloc - si asteapta sa se usuce o foaie ca s-o ia iar de la capat cu alta.e mortala!!! fug la ea v-am pupat pe toate [pup] M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miro tare scumpa "mestechera" ta. Si cumintica. Eu prin parc trebuie sa stau lipita de ea ca altfel isi rupe gatul. Sare dupa tobogan, din leagane... Cat despre galerie, hai ca mai e putin. Pana la urma ati discutat despre cezariana. Eu am vrut sa nasc natural, da n-am putut, asa ca la 18h dupa ce s-au rupt membranele mi-a facut ca dilatatia a ramas la 3. Si aveam doar 41 de saptamani[alcool] [pup] si va doresc un week-end frumos, ca in sfarsit vine primavara! [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai intru si eu cu vesti! Cand sunt mai libera la serviciu si am timp de cazut pe ganduri, ma apuca asa un dor de copil...si intru sa va mai citesc sa-mi treaca! Nu-mi vine sa cred cat a crescut Alex si ce intelegatoare a devenit! Imi zice mami ma uit o data la desene si gata...se uita la un desen animat si apoi stinge televiyorul si merge la culcare, azi dimineata i-a zis taica-sau : Hai s ate imbraci sa mergem, la care ea : Termin fulgii astia ( manca fulgi cu lapte ) si ma imbrac! si asa a facut! Altadata se mai invartea mai tragea de timp! Si sunt o multime de chestii: replici de-ti sta mintea in loc ( daca se joaca cu tac-sau si vreau sa ma bag si eu in seama imi zice "e treaba noastra, te bagi tu") cuvinte pocite gen galagie -"gâgiala" greu m-am prins ce e aia; portocala oricat ar incerca tot "parcatala" iese etc. Ce sa mai zic, prin hipermarketuri merge cu mine de mana cumintica si isi da cu parerea despre ce ne-ar mai trebui acasa : "sa avem si noi acolo in casa detoate"! Ma pupa de ma albeste - a devenit foarte afectoasa! Azi dimineata mi-a povestit ingrijitoarea ca i-a zis intr-o zi Alexandrei ca era suparata:" Hai mai mamica nu mai fi trista" la care Alex :"Pleaca de aici ca tu nu esti mamica mea"! Va pup ! mama din 16 nov 2006 [url="http://good-times.webshots.com/photo/2063415880101635539ItSsAm"] Draga mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara, dayanara sa nu cumva sa ma uiti cu ce mi-ai promis...sau ai plecat deja? hmmmm dbunny, eu imi astept baietul acasa...pe scurt analizele melesunt praf...nu prea am dispozitia necesara sa detaliez, cert e ca nu e de bine....vedem ce-i de facut v-am pupat in fuga dolores si [bonjovi]David Cristian -22.11.2006-
"Ar trebui sa fim recunoscatori oglinzilor .... pentru ca reflecta doar exteriorul "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miro, kari are niste ochi....ma scald in ei de frumosi ce sunt.......si are un par..o culoare de zici ca-i facuta shuvitze...sa va traiasca frumoasa dolores si [bonjovi]David Cristian -22.11.2006-
"Ar trebui sa fim recunoscatori oglinzilor .... pentru ca reflecta doar exteriorul "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari si de la mine dbunny nu ne adopti si pe noi?[:D]e asa fain la voi!!!Sa stai pe litoral si sa poti iesi la plaja din martie pana in octombrie mi se pare super am fost si eu cu Daria dumineca trecuta dupaamiaza la un parc de joaca si mi-am promis ca nu mai merg veci acolo dumineca seara-o aglomeratie ca nici ea nu a inteles nimic.Mi-a cerut ea sa iesim desi in rest trebuie sa ducem tratative indelungate plus un santaj cu kk iese si Daria greu deseori iau uneori face multe bilute mici si tari. Zice ea -iese gheu-dar totusi nu a devenit o problema [pup] si mai revin eu w/e asta Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dastefa, incearca s-o duci duminica dimineatza sau in jurul pranzului :), eu il mai duceam sambata seara si era liber dolores si [bonjovi]David Cristian -22.11.2006-
"Experienta este cel mai dur profesor,pentru ca mai intai iti da testul si apoi iti spune care este lectia"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...