Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Testam cremele de ochi


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Annie si io planuiesc sa iau (dupa multe cercetari pe net si aiurea) Estee Lauder Advanced Repair pt oki...in ceva borcanel maroniu. La mine astea naturale...hidrateaza nu zic..da liniile naibii nu dispar (seara folosesc pe post de crema de oki ulei de avocado presat la rece).

 

Pearl

 

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pearl, am si Advance repair, dar pana acum am folosit din gama Future Perfect [pk] mey, drae greu sa faci sa dispara ridurile, Cica Perfectionist CP+ (tot estee Lauder, de care ti-am spus la cafeluta ar ajuta, dar in timp), eu zic sa previi sa mai apara altele, si sincer cu vremea de aici e greu ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Annie80
eu am toata recunostiinta fata de Estee Lauder, singura crema care a lucrat eficient cu ale mele cearcane profunde, de credeam ca le mai scot cu preotul, si intr-un timp relativ scurt------------------------Someone's pleasure is another's pain!Alergic at stupidity.
align="right" id="quote2">Cum se numeste crema? Si eu vreau sa scap de cearcane....Crinuta si [bonjovi] RayanFara Dumnezeu nimic nu e.The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLICpics
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crinuta singura crema de ochi din gama "Future Perfect" am avut vreo 3 pliculete monsta, acuma sunt pe "Advanced night repair pt ochi", tot estee lauder

 

 

Sincer sun mai niste cearcana dar nu asa prfunde cum erau

 

 

Si Advance night repair, e super, dimineata pielea fetei e total schimbata...in bine [olala] super, (pretul ma omoara) oopps asta e pt cremele de zi/noapte!

 

------------------------

Someone's pleasure is another's pain!

Alergic at stupidity.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Pana la urma mi-am luat future perfect de la estee lauder. La advance repair nu m-am bagat ac era cam peste buget. Buna e si asta pana acum.Daca-mi dispare vro linie va anunt[:D] Pearl Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...