Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Testam cremele de ochi


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Deci pt ochi am avut nistre mostre de estee "future perfect"... inca mai am, si "advanced night repair", Ultima mi s-a parut mai buna, decat "future perfect"

 

daca poti incearca dior-ul de care spuneam, undeva la un magazin, ca sample-uri nu fac din cauza de aplicator, cica

 

eu m-am decis ca deacum inainte cand vreau creme, s-a cer monstre

 

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am incercat Avene - Ystheal si nu m-a incantat ca alte produse Avene...Mi s-a parut prea lipicioasa, nu stiu, nu prea mi/a placut textura. Si ca moft acum, ar fi trebuit sa puna si ei un ambalaj mai translucid, sa vezi cand se goleste...Asa, cu pompita aia, te trezesti intr-o zi ca ti s/a terminat si te-ai dat numa' la un ochi! [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, cand vorbim de creme si in special de cremele de ochi, cel mai important factor este varsta. Eu nu mai folosesc la 36 de ani ceea ce foloseam la 27, de ex. Am folosit si marci scumpe, insa acum sunt foarte multumita de marca Gerovital H3, Dr. Ana Aslan, " Anti-wrinkle eye contour cream".

La fel de eficienta a fost o crema pe baza de aloe vera. Am citit ca inclusiv simpla aplicare a sucului unei frunze de aloe vera,pe fata si in jurul ochilor, face minuni.

Alte sfaturi practice ar fi sa dormim minim 7h pe noapte si sa ne hidratam corespunzator, pe langa o dieta adecvata stilului nostru de viata. Iar cremele trebuie schimbate la 3 luni de zile, la fel ca samponul si pasta de dinti.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ellinia
Eu m-am indragostit de gama asta noua de la Elmiplant, am demachiantul, crema de zi si azi mi-am luat si crema de ochi. Mi se potriveste, le folosesc de vreo luna si fata nu imi mai luceste asa tare, sper sa-mi priasca si crema de ochi.
align="right" id="quote2">...te referi la noua gama SKIN DEFENSE, cumva?Caci ieri mi-am cumparat si eu o crema contur de ochi de la ei, se numeste crema anririd si fermitate pentru ochi cu extract de magnolie (? - care cica estompeaza cearcanele, nu am mai auzit de magnolie pt acest scop, pana acum[:D] ) si complex omega.O sa vad cum e, si am sa va spun.Am folosit mai multe tipuri de creme de ochi, si mai ieftine, si mai scumpe, dar nici una pana acum nemaipomenita[:D]http://verze.roSite-ul verzelor, fff.simpatic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crema aceea de la Elmiplant nu mi-a priit. M-am dat in prima seara si a doua zi dimineata. Toata ziua m-au usturat ochii si au fost rosii, asa ca am dat-o deoparte. Folosesc in continuare crema de fata si demachiantul, ma inteleg foarte bine cu ele. Rezerva mea e crema de la hofigal, eu am una cu extract de portocale, nu pot spune ca a avut efecte notabile ... Se pare ca mie nu prea imi priesc cremele de ochi, inca nu am descoperit una care sa ma satisfaca.

 

Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp

http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...