Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Testam cremele de ochi


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Buna fetelor!#350;i eu cautam demult o crema de ochi.Am folosit Advanced Night Repair Eye Recovery Complex si am fost multumita. Anul acesta Mosul mi-a adus un rimel de la Clinique, care era la casetuta de Craciun si avea o crema de ochi All About Eyes si un creion de ochi. Vreau sa soun ca sunt f multumita, este super buna. Dupa cateva zile de folosire deja pot spune ca nu mai am cearcane[:)]Este adevarat ca zilele astea am dormit mai mult, insa crema este foarte buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu am 32 de ani si am cercat pana acum o gramada de creme de ochi. Cand aveam pana in 30 de ani am fost foarte incantata de cremele hidradante de la clinique - different moisturing gel, si de cele de la emiplant, Garnier, yves rocher. Totul depindea de cati bani aveam [:D]

 

Acum mi-am luat crema de ochi de la Roc, care e ok pt pretul ei, dar sunt extrem de incantata de Advanced Night Repair de la Estee Lauder. E scumpa, dar face banii si am vazut ca nu sunt singura de parerea asta de pe forum. Mi-am luat de la ei si crema de zi - Hydra complete, asta e mai mult hidradanta pe cand cea de noapte e mult mai grasa si "relaxeaza" mult mai bine zona ridata de langa ochi.

 

Atunci cand ei o crema depande de bani, varsta, tipul de ten.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui korryna_tm
Acum mi-am luat crema de ochi de la Roc, care e ok pt pretul ei, dar sunt extrem de incantata de Advanced Night Repair de la Estee Lauder. E scumpa, dar face banii si am vazut ca nu sunt singura de parerea asta de pe forum. Mi-am luat de la ei si crema de zi - Hydra complete, asta e mai mult hidradanta pe cand cea de noapte e mult mai grasa si "relaxeaza" mult mai bine zona ridata de langa ochi.
align="right" id="quote2">

Korryna, de unde iti procuri tu cremele de la Estee Lauder? Si inca ceva: crema de ochi Advance Night Repair e..de toata ziua sau se foloseste ca un tratament pt. 21 de zile, dupa care se continua cu altceva? - am auzit la cineva varianta asta si sunt cam derutata acum [:D]. As vrea sa imi iau si eu crema aceasta, dar am nevoie de o crema pe care sa o folosesc zilnic, nu doar provizoriu, ca tratament.

Alina, mami de Alexia (25.01.2006) si Lucas (24.03.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Emeralde
Citat:
citat din mesajul lui Annie80
acum mi-am uat dior - Capture Totale Instant Rescue Eye Treatment ...
am inteles ca esti foarte multumita de rezultate - ma gandesc sa imi cumpar si eu o crema [:D] mai serioasa (scumpa) caci am observat ca am trecut de faza in care trebuie sa previn cam cat costa?
eu am dat 450 dhs [alcool]... dar pt mai bune rezultate , apa la greu si somn , altefel crema nu poate...cel putin asa am observat eu acum can merg in ro as vrea sa incerc gerovital H3...stie careva, e buna? --------------------------------------------- "Someone's pleasure is another's pain!" Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Punctele negre si impuritatile ( acnee nu am) se rezolva cu asa ceva? Multumesc
Citat:
citat din mesajul lui Criss3
Fetelor, dupa o singura sedinta fata mea este mult mai luminoasa, curata, fina...sa nu iti vina sa crezi...pe riduri nu stiu in cat timp ai rezultate, dar curatare, luminozitate, piele fina, efectele se vad dupa 1-2 sedinte, depinde de ten.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...