Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Testam cremele de ochi


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Cred ca la creme, mai ales la cele din jurul ochilor, parerile si sfaturile se pot da in functie de 3 aspecte: varsta, tip de ten si posibilitati materiale. pana pe la 30 de ani mai e cum mai e.. poti sa testezi orice si mai mult ca sigur(in cazul in care nu ai pb deosebite) ti se potriveste aproape orice. Cand te apropii de 30 de ani situatia se schimba.. cand treci de 35 se schimba din nou.. Concluzia mea e ca in primul rand trebuie hidratare.. tb sa bem multa apa.. Apoi e nevoie, saptamanal, sau.. ma rog.. cat mai des.. de o masca, de ceva care sa ne hidrateze zona din jurul ochilor, chiar daca aplicam banalele felii de castravete, trebuie.. In privinta cremei in jurul ochilor.. dupa 30 de ani e obligatorie. testati pana gasiti ce vi se potriveste. Si sfatul meu e sa acordati mai mult credit produselor romanesti.Incepeti testarea cu ele. Mai scria cineva, un pic mai sus de Gerovital.. e super bun.. la fel si Aslavitalul pentru tenurile mai sensibile. Si Elmiplantul e ok.. Totul este sa testati pe pielea voastra sa vedeti daca va face bine. Fiind romanesti, nu trec prin atatea maini si nu se supun aplicarii unui sir intreg de valori adaugate.. pretul e mic si va puteti permite sa testati. Ana - mamica Teei [copil](03.06.2008) si [gravi] 29+ cu bebe 2 Blog-ul Teei : http://familie.dasolutii.ro Copilul nr. 3 - site-ul meu http://www.dasolutii.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
am avut o revelatie...folosesc de cateva zile crema contur de ochi de la Bioderma, din gama ten sensibil, este foarte delicata pentru zona ochilor... eu ajunsesem la disperare, aveam momente cand imi dadeau lacrimile de usturime mai bine nu ma mai dadeam cu nicio crema....pe aceasta am ajuns sa o folosesc intamplator, au pe facebook o aplicatie dau cadou demachiante si dupa ce m-am inscris am fost in farmacie sa vad ce produse mai au...si am riscat de l-am cumparat pe asta...inainte foloseam apa termala Avene, dar dupa luni de folosire nu mai dadea rezultate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...