Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Testam cremele de ochi


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui maria_ene
Am testat eu dermoporatia, chiar de 2 ori si sunt super incantata, fata mea arata altfel dupa 2 sedinte ,mi-a fost recomandata si microdermoabraziune inainte si chiar vad anumite riduri mai atenuate iar fata mi-e luminoasa...am auzit ca se face si anticelulitic dermoporatia si vreau sa o incerc saptamana viitoare Maria
Unde vrei sa faci microdermabraziunea?Eu sunt programata pe 8 aprilie la Mikomed.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am facut 2 sedinte de dermoporatie, doar una a avut si microdermabraziune. Pe amandoua le-am facut la keiko. Dar nu stiu pretul oficial, la ei este o promotie acum si include si un abonament facial pe 4 saptamani. Eu am facut pentru riduri si lifting facial si efectele s-au vazut imediat. mi-a lucrat pe o juma de fata si mi-a dat oglinda sa ma uit sa vad diferenta. A fost un WoW. Bineinteles ca nu m-au lasat cu o jumate de fata nefacuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen M, atunci ar trebui sa ne intalnim! Ne intalnim pe site si facem tratamente la acelasi salon[flo]. Ai facut microdermabraziunea o singura data pentru ca asa e recomandat, nu se poate face mai mult de o data pe saptamana. Karfe, ai primit raspunsul, la Keiko fac microdermoabraziunea, se face cu acelasi aparat care face si dermoporatia, dar sa-mi spui si mie cat costa la Miko, de curiozitate, ca eu ma minunez ce diferente de preturi pot fi pentru aceleasi tratamente. Si am mai auzit ceva, cica se poate face si pentru buze dermoporatie iar eu am un mic complex cu buza superioara dar la estetician nu vreau sa apelez asa ca, incerc cu dermoporatia Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inceput un tratament anticearcan la Egoist si mai dureaza inca cateva zile si il termin. Si m-am interesat de ce ziceti voi, adica de dermoporatie pe net. Nu se mai gaseste in alta parte decat la salonul de care ziceti voi. Chiar i-am intrebat si pe cei de la Egoist, dar au zis ca ei au dermoporatie cu ace si mi s-a facut frica [q].

Cand termin abonamentul asta voi merge si eu la salonul la care mergeti voi. Va pup si sa ne tineti la curent.[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac foarte mult cremele naturiste si in general pentru ochi prefer cremele foarte grase: de gatina, galbenele, coenzima Q10. Mai nou am descoperit gama pe baza de seminte de struguri de la Hofigal care mi se pare senzationala Fetelor eu am citit in cancan despre o vedeta ca-si face dermoporatie si ca e un tratament foarte scump, asa ca eu raman cu naturistele mele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...