Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Testam cremele de ochi


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

criss - eu nu am neaparat riduri dar cum am trecut de 31 de ani am inceput sa observ niste modificari care ...nu stiu, cred ca tin de termitate, de luminozitat, etc In fine, se vede ca ... imbatranesc Si ma tot intreb ce sa fac ...iar voi m-ati innebunit cu tratamentul asta; mai ales ca voiam de mult sa-mi fac dermabraziune, imi zicea o colega care si-a facut ca e super voiam sa va zis ca eu mi-am luat o crema de ochi de la Gerovital si mi se pare ca deja se vad efectele, o folosesc doar de 2 zile ... oare e doar din cauza ca sunt mai odihnita ?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor dupa ce v-am citit activitatea aici ati avut putere sa ma convingeti sa imi doresc si eu o dermoporatie pt intinerirea tenului. problema e ca eu sunt din iasi si nu cred sa faca in oras interventia asta nici in cele mai bazate saloane. sunt intr-o ureche daca m-as urca in masina sa vin in bucuresti numai pt cosmetica? mai dureros e ca vad de la voi ca trebuie sa fie mai multe interventii...[bang][bang] "Cand traiesti cu Dumnezeu gasesti fericire si in nenorocire"-Sf. Tihon Zadon
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Doamnelor apelez si eu la voi cu o intrebare - impotriva pungilor de sub ochi la o persoana trecuta de 50 ani (e vorba de mama mea) ce ar putea merge??? Mi s-a recomandat in farmacie de la Vichy NeOVADIOL (79 ron) despre care nu stiu ce sa zic ... ma mai gandeam la fiolele acelea tratament de la Floritene. Va multumesc anticipat! [mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006) [url="http://b4.lilypie.com/z40Yp2.png"]Cresc si iar cresc ... ![/url]
“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136018"] Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte bun subiectul, eu folosesc in mod frecvent produsele forever living pe baza de aloe vera iar alluring eyes este chiar super tare la fel cum e si serumul pt fata.am folosit o buna bucata de timp gama vichy si l'oreal, dar cel putin l'oreal-ul e varza, crema de zi m-a umplut de bube pe fata pe care cu greu le-am eliminat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabrieladum
Eu le-as incerca pe amandoua. FIolele de la Floritene nu costa mult, si merita incercate sa vedeti rezultatele.
align="right" id="quote2">Gabriela, multumesc de raspuns [flo] ... vom incerca![mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006)id="Script MT Bold">id="size2">id="black">Cid="red">rid="blue">eid="limegreen">sid="purple">cid="green"> sid="orange">iid="red"> iid="purple">aid="red">rid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">cid="green"> ... id="red">!id="size2">
“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”
id="size2">id="black"> Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! id="black">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...