Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Care-i treba cu-nselatul?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sincer nu cred ca trebuie sa existe o cauza pt. ca tentatia sa devina tentatie. Se poate intampla ca totul sa mearga struna in relatia de cuplu si totusi sa fii tentat. Doar nu ramanem vesnic in starea de indragosteala (sau iubire neconditionata, apropos de celalalt subiect) in care suntem orbi si surzi si nu vedem altceva decat pe EL, sau pe EA, dupa caz. Insa sunt de acord ca exista o diferenta intre a fi tentat si a cauta tentatia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa se inteleaga , cand ma refer la tentatii ma refer la cineva care arata exreeeem de bine si care vroia ceva mai mult.In cuplu mergea OK treaba , dar te mai uiti si la ce vezi frumos prin stanga si rin dreapta. Tentatii exista , conteaza daca pui sau nu mana..si altele[:D] Si la cum sunt eu "contruita" , nu cred ca va veni ziua in care sa insel , sincer. I-am povestit prietenului meu de intalnirea aceea cu stewardul sau care o fi masculinul , care arata divin , cu care daca vroiam evident ca puteam face ..ceva.A inceput sa faca glume ca l-am inselat , dar ca macar am facut-o in avion sau in aeroport? I-am spus ca nu , dar daca ma inseala el il bat pt. ca l-am "pierdut" pe ala aiurea de nu se vede.[:D] Nici daca ar veni Drogba nu as face nimic pt. ca .....nu pot sa insel , si pace. http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...