Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna!(142) Emma, langa tine...


Recommended Posts

Salutare! E joi si la mine incepe sa scada turatia [:D]. Ma si distreaza: luni si marti rup pamantu, pana sa merg la serviciu smotrui, gatesc, rezolv chestiuni birocratice, fac aprovizionare - zici ca-s supersonic. Miercuri incepe sa scartzaie treaba, joi deja ma transform in planor iar vineri pic ca bolovanu. Si tare ar fi bine daca m-ar tine motoarele mai multa vreme, ca mi-i casa tare bramburita dupa perioada cu crizele de dureri de cui cand n-aveam nicio pofta de nimic. Incerc acum sa fac un pel de prefata la curatenia de primavara. Mey, si arunc la vechituri de zici ca fac curat in trei poduri si patru pivnite! A propos, Maria, ce ai facut cu cartile? Revenind in domeniul culinar, azi - din cauza ca-s numai planor, am facut o ciorbita de gulii. De obicei puneam si leustean, dar acu' n-am avut si am luat o smantana din aia la care-i face reclama ca are frunzele de leustean incluse. Is tare curioasa cum o fi .... No. ma duc sa sed un pic pe coltzar si sa ma uit la flori - a, asta e noua pasiune a lui Lori, vrea flori multe si sa gradinarim ... asadar ma duc sa stau vreo 15 min pe coltzar sa-mi trag un pic sufletul si pe urma iar pe cai ....[pup] Mamica de spiridus "Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa." Coco Chanel [url="http://dctimisoara.blogspot.com"]NOI[/url] [grup] [url="http://community.webshots.com/user/elfica70?vhost=community"] Spiridusul meu drag [/url] [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alooo, doamnelor, ce faceti, nimeni inafara de Deya nu a dat pe aici?

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In mare, da ... obosita, mici stress-uri, Lori racita dar, Slava Domnului, nu sunt probleme insurmonatbile. ma tot gandesc insa ce o fi cu fetele ... sper sa nu se fi intamplat ceva rau si eu sa nu stiu, tinand cont ca pe ms nu prea reusesc sa tin legatura. Pot doar sa sper ca au fost numai ocupate. oricum, iti doresc tie, colega de bu hu hu la noapte adanca, un somn linistit si plin de vise frumoase, deya! Si sa speram ca maine ne intalnim si cu "disparutele"

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, buna dimineata, buna dimineata

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=OEhJKsQzKmM[/tube]

 

Sa aveti parte de o zi minunata [pup] fetele dragi si va amintesc ca pisicile pica in picioare[pup]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Timisoara!

 

Cafea pentru toata lumea buna...[cafea][cafea][cafea]

 

Aidule si Kissy,id="red"> bun venit acasa![pup]

 

Dana,id="red"> n-am disparut, doar treburi, alergaturi, chestii cotidiene...stii tu!

 

Voi, gagix? ce faceti?

 

 

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza ...

of, ce somn mi-e .... [nani]

dar ma trezesc ca am o urare de facut:

 

LA MULTI ANI, MIHI!id="purple"> [s] [cheers]

Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de feciorasii tai! [pup]

 

Aida ma bucur ca ati ajuns acasa, sa aveti o zi cat mai buna. va [pup] pe amandoua.

Doris vad ca esti tare matinala .. ce mai face Ines, o mai deranjeaza burtica? [pup]

Mariaa [pup]

Deya bine ca te-ai linistit ... e totul ok, da? [pup]

Dana pasare de noapte ... sanatate si [pup] la spiridusa

Anaaa.... Anaaa ... pe unde esti ??? hai ca mi s-o facut dor de tine ... [:D]

 

la toate, toate [pup]

 

Geta, mami de Alex

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihilica,id="red"> draghe, un sincer La multi ani fericiti!id="red">id="size3">

 

[s][s]

 

Sa fii sanatoasa, sa-ti dea D-zeu tot ce-ti doresti de la viata, bucurii si impliniri, alaturi de toti cei dragi inimii tale!

Iar azi, sa ai o zi binecuvantata![pup]

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihiid="red"> La multi ani cu multa sanatate si noroc !!! te pup [pup][pup]

 

aiduleid="red"> ma bucur ca sunteti acasa si fara dureri kissy mic [pup][pup]

 

pentru restul [pup][pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...