Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna!(142) Emma, langa tine...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihi, la multi ani, iti doresc multa sanatate ... ca restu vin, sa ai o zi superba azi [pup]

 

Va multumesc la toate pentru ganduri si urari [pup]

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzu fetele...nu-mi doresc decat sanatate...asta fizic...no bine si mental...iar spiritual...sa nu mai aiba loc in inima mea mania, furia, rautatea...si alte "calitatzi" dinastea care ruginesc sufletul... D-zeu a fost bun cu mine ..ii multumesc pt tot ce mi-a dat..si ca ma rabda pacatoasa asa cum sunt...m-am retras sa-mi fac "curatenie" in propria ograda...si cand gat vin sa va ajut si pe voi[:D]...doar sunt arhanghelitza mihi...va pup si va iubesc asa cum suntetzi...si va multumesc ca existati...am invatzat multe de la voi...si mai am de invatzat...luviu...[pup]

 

 

de doua zile imi da tarcoale raceala...ieri si alaltaieri m-o durut capu...Americanu abia suge si respira de muci...da trec ele toate...ssi vin altele...pe masura puterii fiecaruia...si de fiecare data devenim si mai puternici...merem la chinezesc..sa sfidam criza..n-am mai fost de anu trecut cand eram gravidoasa...

 

mihi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihi, La multi aniid="red"> te pusi.

multa sanatate si implinire langa ai tai dragi [flo]

 

eu am fost plecata din oras azi, am ajuns nu de mult si-s rupta de oboseala. ma duc sa duc sa halesc ceva, ca fac omor...

Dana, le dau o parte la o biblioteca, o parte la o fatuca draga! altfel am niste (multe) deadline-uri si pana nu le razbesc sunt cam prinsa.

deya, suntem in grafic, fiecare la lesa lui, rezolvam si cu padocul in curand si-o fi bine.

marami, [flo]

 

in alta ordine de idei is amarata ca incep sa 'gust' din obtuzitatea oamenilor vis-a-vis de ceea ce inseamna adoptie.

ma intreb cand ne-om destupa la minte oare?! [:-@]

 

 

[copil] un copil creste in inima meaid="size1"> [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt Mihi..."La multi ani!"id="red"> fie ca toate dorintele tale sa se transforme in realitate[flo][flo][flo]

nu mai vine odata primavara asta??????????m-am saturat de frig si de haine groase, Oana vrea cu bicicleta, dar iarna asta nu ne lasa[bang]

fetelor, sufar de un somnn, nu stiu ce sa ma fac, de cum ajung acasa de la lucru pana seara pe la 19 parca sunt teleghidata........imi doresc o zi in care sa pot spune "nu mi-este somn", credeti-ma e ca o boala[q]

va pup pe toate[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da iubito, e o boala si se cheama astenie de primavara [batcap]

ia o pastila de magneziu efervescent!

io am facut de 'garda' de la 2 la 6 azi noapte si cum n-am avut somn...am calcat. mdea...exact, ati citit bine...da' pot zice ca-i bun somnifer...dupa doo ore calcam in reluare si m-a furat somnul inapoi pe la 6 dimintea [batcap]

 

 

 

[copil] un copil creste in inima meaid="size1"> [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din 3 miscari am recuperat ce s-a mai scris azi, asa ca ma duc la ale mele, nu inainte de de a va zice, desi e seara, sa aveti soare in suflet si in ochi, sa aveti o noapte binecuvantata, sa visati frumos si lin si Lumina si Iubirea sa va atinga inimile. tuturor.

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=J7xV4CeDfhQ[/tube]

 

 

 

[copil] un copil creste in inima meaid="size1"> [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Scriu super in fuga, is la serviciu....

 

Mihi, La multi ani si zile senine!!!![flo][flo][flo][flo][flo]

 

Gata sunt, ca baterie, ma simt si tare rau ... da#355; tot va pup si va doresc noapte buna!

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...