Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna!(142) Emma, langa tine...


Recommended Posts

La multi, multi ani cu sanatate si numai impliniri, alaturi de cavalerii tai, Mihi ! [flo2] id="blue">id="Comic Sans MS">

 


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13. [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">id="size2">

 

Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">, pisicutza si dulcineea mea, la "Clipe de viata 2008".id="blue">id="Comic Sans MS">id="size2">

 

id="right">

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricornid="blue">

Scorpiutzeid="blue">
id="right">

id="Comic Sans MS">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza si de la moa...

 

Cafea, va rog...[cafea][cafea][cafea]

 

Am stat tarziu azi noapte, m-am uitat la dansez...

Imediat plec la lucru, am ore pana la 15...vai de steaua mea,[bang] ii pregatesc pt examen!

 

Un we linistit, dragelor!

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzumesc inca o data dragelor pt urari...am fost fericita de ziua mea...in special Aidukai noastre...care desi ii sangereaza sufletul...mai are puterea sa ne felicite...te iubesc scumpo...si ma doare si pe mine durerea ta...va pup pe toti ...DD sa va mangaie toata viata...[pup]

 

 

Sa aveti soare in suflet si in ochi...vorba Mariukai...afara vad ca e din belsug...

fug la piata...as manca un tort de cioco de la Clau...dar e prea departe...asa ca iau niste mere si-i trag un tort de mere intregi...

 

va pup dragelor...pe toate si pe cele ramase si pe cele plecate...pe toate va am la inima...si ma bucur ca v-am cunoscut...ca nica...nu-i intamplator pe lumea asta...[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de sambata seara si de la mine[flo]....io de vineri incoace o tin tot in dusuri scotiene...ba cu jobul,ba cu obligatia lui Alex de a invata,pe langa tonele de drepturi ale copilului...cu treburi administrativ gospodaresti d-ale casei,cu omul asta fain din casa si pentru care ii pup picioarele lu' Mosul cu barba alba de pe nori ca mi l-a scos in cale....si totodata si lu' ala de a inventat www-ul....cu d-ale batranetelor si d-ale zilelor insorite si frumoase ca cea de azi,cu ganduri si frustrai de neputinta in gandurile mele cate fetele scumpe si dragi Aida si Emaid="red">...si...si....si..tot asa...ca un om ce sunt,care sta mai prost sau mai bine cu mansarda[:D]....Nah,si va pup[pup] cu drag pe toate si va doresc o seara minunata si o duminica dementiala![flo]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Album pi casa

 

Pi casa nou

 

 

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata

 

[cafea] si [pup]

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza...

 

O cafea de dumnica...[cafea][cafea][cafea]

 

Ce zi frumoasa azi...unde iesiti? noi am fost ieri in Arad.

Am nimerit intr-un parc tare fain, s-a jucat Ines cu copiii, i-a placut, asa ca vom mai reveni, cu siguranta.

 

Azi, as vrea o tura prin Aurora, dar ne-am trezit cam tarziu, abia acum, pana ne mobilizam...

 

In rest, azi zi de odihna, clar...

 

Aidule,id="red"> langa voi, cu gandul, cu sufletul...[pup]

 

Va pupicesc pe toate, fara egal...[pup]

 

O duminica excelenta!

 

 

 

 

In concurs, cu dor1 si dor2id="red">id="size2">
id="left">

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...