Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna!(142) Emma, langa tine...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

getaid="red"> si eu la fel ... dupa o viata la casa acuma sunt la bloc si visez visez visez ca intr-o buna zi voi avea casa mea cu curte sa-mi pun floricele, pomisori ....

anaid="red"> asa e ... important e sa visam ca se mai indeplinesc mai repede sau mai tarziu nu? ..... daca nu visam n-au cum sa ni se implineasca [:D]

mariaaid="red"> doamne ce patanie ... oare ce-o fi fost ... ceasul rau ... mai bine stateai acasa [pup]

 

eu ma gandesc la kissy mic non stop si ma rog la dumnezeu sa-i aline suferinta .... [q][q][q][q][q]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Mai am un pic si plec acasa, ceea ce e de maxima valoare tinand cont ca tot rau imi e. Am o durere surda de cap, greatza, senzatia aia tampita de tensiune in ochi, sper sa fie doar oboseala.

 

Weekendu a fost tampit rau, ca ne-am dus la casuta si am constatat ca afuma soba de numa', nici n-am avut curajul sa ramanem, am mancat gratare in curte si valea spre casa, e foarte periculoasa faza. Incerc sa gasesc o rezolvare ... Plus ca am fost foarte, foarte obosita, cu dureri de cap si-n oase.

 

Maria, chiar a fost accident pe drumul Jebelului, acu' nu stiu exact locul, dar a fost, cu doi raniti grav, a intrat adormit unul la volan si a intrat pe contrasens ... Asa ca ....

 

Simt eu cum eman energie negativa, asa ca va las pana imi mai revin un pic, sper sa gasesc resurse sa o fac cat mai repede. [pup]

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma INVINGEid="size4"> cancerul!id="size1">id="red">

 

mai stiti minunea de Craciun cand in ciuda asteptarilor de a-l petrece in spital, Kissu a fost bine, a fost vesela, zglobie si jucausa si fara dureri cand doctorii luau de atunci in calcul s-o puna pe morfina?!?!

haideti s-o mai facem odata...sa nu mai plangem si sa ne rugam cu toata puterea ce-o avem! sa-i trimitem numai iubire, si numai pace si lumina scumpei noastre...indiferent de ora, haideti sa-i luminam drumul si s-o ajutam sa prinda puteri. sa ne luminam noua sufletele si sa-i trimitem si ei lumina si bunul Dumnezeu sa-i aline chinul !

 

[ruga]toata Iubirea si Lumina si Pacea fie cu tine copila scumpa! [ruga]

 

Aida [grup]

marami [flo][asia]

 

 

p.s. care cititi si mai activati si la alte subiecte, duceti mai departe mesajul [flo]]

 

[copil] un copil creste in inima meaid="size1"> [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dau buzna,nu am ce face...poate scriindu-va 2 randuri ma voi simti altfel..

am sters si scris mesajul de n ori,nu-mi gasesc cuvintele,mainile imi sunt inghetate pe taste [q]

vreau doar sa va spun atat:sunt alaturi de voi (chiar si din umbra), ma rog pt micutza Kissy si pt minunea pe care o asteptam cu totii.

Mariaa,ai toata admiratia mea si voi timisorencelor sa fiti mandre ca Aida este prietena vostra.Gasesc ca este un munte de putere femeia asta![asia]

Doamne ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...