Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna!(142) Emma, langa tine...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Huh gata plec acasa[:D]

Doris serios fara Henna?Pai nu e naturala? si o fac cu ceai...si mai ceva sa prinda culoarea mai bine......

 

http://www.adplayers.ro/files/article_pictures/Letitia%20Beraru_300.jpg

Uite asa as vrea sa fie....

 

 

Mariaa ce-i baiu?[pup]

Geta pai erau 6 cutii in billa ....nu am avut ce alege...

Ana mi-au mai trecut..da tot am o stare de nemultumire daca o tin asa.pfais pai eu nu ma mai marit in veci[:D]nu imi convine domle nimic si gata.Sa ma tina in puf si mai vorbim[:D][:D]toata viata mea am fost printzes acasa asa ca tre sa se adapteze ca si eu ii fac lui toate mofturile[bang].Acu ii plecat...maine apar si eu pe post de supriza la o cantare de a lui[:I]

Va pup o zi faina sa aveti

 

deya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fost, vazut, nu prea placut (mult de reparat, inclusiv tavanu din living trebuia jumate dat jos si reparat) asa ca maine merem sa vizitam si alte case in acelasi complex.

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deya,id="red"> scurt...[:D] e naturala, asta de la noi din pacate nu prea e ok...din comert...

Spuneam nu, pentru ca f. greu mai iese din par...adica dupa, vreodata, daca vrei altceva, nu-ti mai prinde corect nici o culoare peste Henna.

Doar cu foarfeca mai iese...[:D] si sincer, parere de hairstilist profi...mi se pare rudimentara metoda...[bang] cand exista vopsele light...pt tine, fara amoniac, care nu-s agresive, gen Loreal casting.

Cat despre poza aia, una e poza, si alta e Henna ce-ti va iesi tie in cap...nu iese niciodata ca pe cutie...

Alta chestie ca nu acopera firele albe...nu-i cazul tau, dar sa stii si asta...

 

Ana,id="red"> maine te rezolv si pe tine...cu look-ul nou, acum is prastie...

 

Silva,id="red"> nu-i bai, casa noua e ca rochia de mireasa...vezi o mie si alegi una care-ti face cu ochiul...[:D]

 

Pup [pup] , ca-s rupta-n gura...

 

PS: executat dintele, cu putin plans, dar ala la inceput, ca doar si masa face la fel numa cand vede oglinda aia a dentistului...[:D]

Maine detaliez...[:D]

 

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doris, daca masa, adica tu, face la fel inseamna ca n-ai auzit de mine [:D] io slabesc un kil in drum spre dentist, inca unu asteptand si inca vro doua kile in timpu operatiunii [:D] noroc ca m-o inzestrat DD cu dinti buni altfel eram fotomodeala acu [ispita]

 

Exact asta i-am zis si eu azi lu' Florin, trebe sa simt acel "ceva" cand intru in casa si atunci sigur o sa stiu ca e a mea.

 

Va tzuc, dau prima [cafea]

 

 

Silvana si Paul

 

 

Poze cu noi

blog DC, Timisoara impreuna

 

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana75
Doris, daca masa, adica tu, face la fel inseamna ca n-ai auzit de mine [:D] io slabesc un kil in drum spre dentist, inca unu asteptand si inca vro doua kile in timpu operatiunii [:D] noroc ca m-o inzestrat DD cu dinti buni altfel eram fotomodeala acu [ispita]
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]Silvana mi-ai inveselit ziua ... cam asa mi se intampla si mie cand mergeam la dentist ... noroc ca anul asta am descoperit o dr super faina si pt prima oara in viata m-am dus si eu relaxata la dentist [:D]acum un an si ceva cand incepusem si noi sa ne cautam un alt apart, la fel ziceam si eu ca trebuie sa simt acel "ceva" cand il vad si atunci ala va fi. si asa a fost. succes la cautat casuta. [pup]Dana ai ajuns cu Lori la dr Smoc?Ana te tenteaza o schimbare de look? ia sa te vad ... [olala]pupici [pup] la toate si o zi fainaGeta, mami de Alex" Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste " - Maica Terezapoze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, gagix...

 

Silva,id="red"> esti tare, femeie...[:-)))] cu siguranta ma intreci la capitolul frica...[:D] eu cand intru in cabinet, gasesc multi pacienti in sala de asteptare, dar cand ies, culmea, nu mai e nimeni...[bang] si cel mai naspa daca e vara, si tin geamul deschis, trec oamneii pe partea cealalta![bang]

Ca sa nu mai zic cum sunt hainele pe mine...sauna...[:D]

Si imping cu picioarele in scaunul ala, mai ceva ca la formula 1...[:D]

Eeeee, tot trebuie sa-mi fac curaj...si sa ma duc...[bang]

 

Ines s-a descurcat destul de ok, asta si datorita discutiilor pregatitoare de acasa, dar mai ales stomatoloagei, care a fost super corecta in afirmatii, ca sa-i castige increderea.

Adica eu acasa, i-am zis ca dupa ce-i da cu spray, amorteste si nu va simti nimic.

Cami, dentista, dupa ce Ines i-a adresat aceeasi frecventa intrebare: o sa ma doara?

Foarte calma i-a raspuns: putin...adica nu te pot minti, ca nu vei simti deloc, o sa simti cand prind dintisorul cu clestele, atat doar...

A dat cu un gel anestezic cu gust de capsuni, ( norul meu)[alcool] apoi jap-jap, in doo secunde l-a exceutat.

Drept premiu i-a dat o jucarie, si o cutiuta (roz la cererea ei) in care sa-si pastreze dintisorii de lapte.

Bonus: o plimbare cu liftul, adica-n sus si-n jos cu scaunul...[:D]

 

Se mai misca inca unul, dar cica sa n-o stresam prea tare, din prima, peste doua saptamani, il executam pe urmatorul...

La despartire s-au pupat, s-au imbratisat...deci, totul ok!

 

Cam asta a fost distractia noastra de ieri...

 

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...[asia]

 

Bay gata,am schimbat lookul.[:D]Tuns,ras si frezat...partea naspa e ca mi se vad toate firele de par alb,dar imi dau o tenta mai ciudata[:D]...sunt scurt rau tunsa,ca asa imi place mie,si zburlita pana la loc comanda....dar e bineeeeeeee...mi s-or luminat creierii,finally![:D]

 

Doris...bravo la Ines![pup]Hai mah,ca ai fata curajoasa,nu ca ma-sa in sauna![:D]

 

Silvana...asa deci?[:D]Acum inteleg io de ce atunci cand merg la dintzar ma strange cureaua la pantaloni si cand plec de acolo imi pica pantalonii in vine....ahaaaa![:D]

 

Deci Deya,ai purces la operatiune par vopsit ca-n poza?[:D]

 

Sa va zic,ca nu ma poci abtine:Luana a castigat un premiu la un concurs de desene...ieri m-or sunat cei care au organizat concursul...sa mergem sa ridicam premiul.[:D]Ce este?Habar nu am.Probabil vreo diploma...Luana era asa fericita si ii spunea la ta-su ca a castigat un trofeu[:D].Asa ca,io-te cum aflu eu ce pui de talent zace in casa noastra,nedescoperit...[:D]

 

Hai sa aveti o zi minunata!Pup[pup]

 

 

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

 

Album pi casa

 

Pi casa nou

 

 

 

Amalgam de ganduri

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...