Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna!(142) Emma, langa tine...


Recommended Posts

Salutare! Nu zic prea mult ca-s terminata. ieri am crezut ca chem salvarea. Mi-a fost atat de rau ... o durere cumplita de stomac, varsaturi, frisoane, febra, bah! Calin zice ca am facut indigestie pe baza de stress (?). oricum, dupa o dupa amiaza si o seara ingrozitoare am apucat sa dorm un pic, azi mi-s pe baricade, dar la regim strict. Sper sa nu se repete criza. Cu Lori merg la Smoc saptamana viitoare, atunci pusca tura lui cu a mea. Pup pe toate, sper sa revin dupa ce-mi revin.

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi ieri am razbit o mare problema, am dat cu ea de pamant, ziua de mare sarbatoare ne-a prins bine si ne-a adus o veste buna ce-o cam asteptam. cu una am terminat [:D]

io-s pe tusa azi, am luat o pauza de toate, is varza, azi noapte am numarat iara stelele amboulea (cand aveam motiv, intelegeam...acu..) maine am programare la control la medic, sper sa-mi dea un par in cap, macar, sa dorm cumva si sa termin cu crizele astea.

asa ca iau o pauza de job si azi ma gasiti cocotzata pe scara sa tund via, tufele de bambus si ce-oi mai gasi prin curte. azi tund tot, deci pazea [:D]

si inca ceva...bai, daca-i mai tine mult pe huskiotii mei intru io in depresie deja...rau e sa vrei [sex] si sa nu poti mey...nu m-am gandit la asta pana acuma [:D] daca i-ati vedea ce priviri imi arunca...ma simt cea mai sadica fiinta de pe pamant [:D][:D]

e bestial afara ce soare ii si ce fain!

la noi in zona vin astia de la retim si aduna resturile menajere, gunoaie si ce mai e de aruncat primavara...e o forfota pe strada si de nu va zic, asa-mi place! poate ma vedeti la ziar, ca n-or vazut astia pui de mariutza calare pe scara de vreo doi ani [:D]

aa, azi ma sui in mar. sper sa nu ma imprastii pe jos [alcool] nu mi-ar strica putina galerie [:-)))]

 

va tzuc pe toate adunat si imprastiat si va zic sa aveti o zi cu soare in suflet si in ochi!

sa v-ajunga primavara!

[pup]

 

p.s. Anoo, vreau sa te vaz [:D]

 

 

 

Emma INVINGEid="size4"> cancerul!id="size1">id="red">

 

[copil] un copil creste in inima meaid="size1"> [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariaid="red">, atunci chiar e binemeritata ziua de azi, libera...[:D]

Sa ai spor in toate!

 

Gagix, v-am deschis cap. nou, aici

 

n-o sa fiu pe-acasa azi, numai spre seara.

 

Aidule,id="red"> [pup]

 

O zi excelenta!

 

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti la cafeaua de pranz

[cafea][cafea][cafea]

 

Mariaaaa ..... ai coborat din mar? sper ca esti intreaga si nevatamata [:D]. ce activitati faine ai tu ... si mie mi-ar place... vin sa te ajut? [:D]

ma bucur ca ati rezolvat o problema, poate te mai linistesti. sa vezi dupa activitatile de gardinarit de azi ce-o sa dormi la noapte ... [pup]

Ana... poza, poza, poza .... felicitari pt Luana ! [pup]

Dana sanatate multa si zile mai linistite. [pup]

Doris curajoasa Ines ... [pup], ia aminte [:D]

 

o zi faina sa aveti toate !

[flo]

 

 

Geta, mami de Alex

 

" Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste " - Maica Tereza

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup zapacitelor pe dinti ... si io o combinatie intre doris si silvana dar si la mine noroc cu dintii buni ca altfel [alcool][alcool] asa mergeam acolo ...

 

danutzo te [pup] si sa treaca cele rele si lasa draq ambulanta si spitalul ca mergi acolo sa te enervezi mai mult , mai bine baga o baie cu arome [pup]

 

ano poza cu pixul e buna si aia [:D]

 

[pup] fetele cucuietele toate la gramada [:D]

[zz]

 

Aida ... 14+

Poze cu noi[flo]

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Dau cafeaua ...

 

[:D]

 

[tube]

[/tube]

 

Aida - o mie de [pup][pup][pup][pup][pup][pup] .... ai dreptate ... dar panica [:D]

 

Ana - astept poza, cu pixul sau cu ce vrei tu....

 

Geta, merci de urare

 

Maria ai luat ce ti-am zis?

 

Silva, bafta la cautat casutza. Io am vazut una zilele trecute in Tm, exact ce-as vrea, dar cam darapanata. Si dau un tel, asa, de kiki, la agentie sa vad cat costa ... cica 600.000 de euroi [bang] Asa ca, nici in 200 de ani nu reuseti aici sa-ti implinesti visul...

 

Pupici la toate, ma arunc pe cai si la treaba....

 

Mamica de spiridusid="red">

 

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."

Coco Chanelid="navy">id="Georgia">

 

NOIid="navy"> [grup]

 

Spiridusul meu drag id="red">id="Arial Black"> [i]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morning,

tks de [cafea] vin si io cu una cu lamaie de tonifiere [:D]

Dana, ieri din bocanci n-am iesit pana pe la 9 seara...azi ma duc in oras si o sa intru si la farmacie, sigur imi da si Malai ceva si atunci fac plinul.

Am ajuns la concluzia ca trebe s-o raresc si cu [cafea] ca am ajuns intr-un cerc vicios...daca nu dorm noaptea, ziua beau cafea (vreo2-3) si noaptea daca nu fac criza, tot ma trezesc amboulea si jur daca nu is ca noua indiferent de ora ca-i 1-3-5 cam astea-s orele. Vedem ce-mi zice azi, da mi-e groaza ca sezonu de alergii abia acuma vine. Ma rog, [drac] mort cum n-am vazut, vorbesc si io in punga p'acilea [:D]

Daca era darapanata casa si totusi costa atata Dano, ori era in zona rezidentiala (te si vad printr-un Balcescu [:D] la pretul asta) ori era foarte mare terenul si practic platesti mai mult terenul si ceva acolo si pentru casa..baga detalii de curiozitate.

Iti zic asta ca stiu ca in Dumbravita scot bancile la vanzare case luate pe credite si care nu mai pot fi achitate si-s si la 100 de mii E. da, am facut ochii cat cepele cand am auzit si io, da-i pe bune informatia, iti zic si banca daca vrei [:D]

 

Cu dentistii io n-am treaba. O singura data mi-a fost rau la dentist, in studentie, ca m-a chinuit una ca pe hotii de cai pe scaun acolo, sa-mi scoata o masea. Cu asta am eu probleme mereu ca am radacinile incrucisate cumva si foarte greu iasa, dar in rest functionez cam pe principiul 'curaj gaina ca te tai ' sau 'daca-i musai, cu placere' [:D][:D]

 

ieri a fost foarte fain, am luat toata curtea la curatat, am tuns liliecii, via, marul, am sapat gradina de flori, am tuns tufele de pomisori din strada si nu zic cand am intrat seara in casa ma ardea fata de zici ca m-am bronzat la soare [:D] a adiat peste zi un vant usor, numa bun de intrat praful la plamani [:D] asa ca azi noapte normal ca am fost 'de garda' iarasi [batcap]

am pus var stins in apa, pentru pomi si azi mai am de terminat in strada la flori - numa bine ca in doua saptamani sunt Floriile si pe urma noi plecam de Pasti, asa ca-i la fix si pot sa declar deschis sezonul de primavara [:D]

 

Ano, cu pix sau fara pix, baga sa te vedem [:D] ma bucur oricum ca ai luat hotararea asta, pun pariu ca-l naucesti pe Mariusake [:D]

 

Getuz [pup] cum e Alex?

Silvana, musai sa simti feelingu' ala, tin pumnii sa vii cu vesti bune repedea [pup]

 

no, facut rezumatu, sa aveti o zi faina de tot ca voi, cu muuuuuullllttt soare dulce si bland [pup]

 

 

Emma INVINGEid="size4"> cancerul!id="size1">id="red">

 

[copil] un copil creste in inima meaid="size1"> [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza ....

multzam de cafea...

mai dau si io un rand ... cu frisca:

[cafea][cafea][cafea]

dupa cum spuneam, Maria , te invidiez [:D] pt activitatile pe care le-ai avut ieri ... Alex e ok, merci de intrebare, vad ca-i merge bine la gradi [:D]

Ana io tot astept poza ... [bibe]

Dana is scumpe casele aici in oras [bang], nu prea te poti apropia de ele, am cercetat si noi piata. ne gandeam ca poate mai pe la periferie [:D] ... mai cercetam , ca si pe noi ne roade asta ...[:D]

Deya ce mai zici? te-ai vopsit pana la urma sau nu?

 

sa aveti o zi buna, de fapt, oricum ii buna ca e vineri, nu? [8D]

[pup] pe toate

 

Geta, mami de Alex

 

" Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste " - Maica Tereza

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...