Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

SCOLI IN CONSTANTA


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui vivulesanu
Ma intereseaza amanunte despre Scoala Spectrum.Am auzit lucruri bune, dar as vrea sa aflu cat mai multe.Multumesc anticipat!
align="right" id="quote2">Si eu sunt interesata de Scoala Spectrum din Constanta. Daca exista mamici ce au copiii in aceasta scoala, va rog impartasiti-ne din experientele voastre.Mami fericita de gogosica Alex ( 25.08.2006),,Cine nu cade nu se poate inalta"(L.Blaga)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si Ege intra in toamna clasa I.eu sunt foarte nehotarata incc priveste scoala.As avea 2 optiuni:Sc 30 unde merg majoritatea copiilor din gradinita sau sc 24 care este aproape de casa:(Daca se poate sa ma ajute si pemine cineva cu niste informatii despre invatatoarele care vor lua cls.I in toamna la ac 2 scoli?Aproape de casa ar mai fi Regina Maria...

 

fisun si [zana] arzu ege (30.09.2005)id="red">si[copil]efe(16.10.2008

fisun_regep

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Buna mamici, Pentru cine mai este interesat de Scoala Spectrum sa va impartasesc cateva impresii: 1. Scoala are profesori buni, care-si fac treaba cu constiinciozitate. 2. Nu prea au rezultate notabile deoarece copii sunt greu de stapanit. 3. Parintii in marea lor majoritate isi lasa copii de capul lor asteptand de la profesori sa faca totul. 4. Acum incep un program de extindere pe verticala. 5. Organizeaza servirea mesei de pranz. 6. Pentru invatamantul primar au cluburi unde fiecare isi alege ce doreste sa faca. 7. Programul este 8:30-14:50 si cine mai vrea club poate sta pana la ora 17. Cine mai vrea amanunte, rog un mes. Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Buna seara!

 

Am mare nevoie de pretioasele dvs recomandari in legatura cu scolile constantene. Dupa 20 ani de strainatate, am hotarat sa ne repatriem vara viitoare. Baietelul nostru in ianuarie  2017 implineste 6 ani si vrem sa il inscriem la o scoala cu predare in limba engleza (prima lui limba) sau o scoala internationala chiar si cu predare in lb romana (lb pe care fiul meu o stapaneste binisor).

Puteti sa-mi spuneti la ce clasa se incadreaza fiul meu, pentru anul academic 2017/2018?

 

O seara minunata, va doresc!

Luminita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...