Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!!(90)- Primavaro unde esti?


Recommended Posts

salut dragelor. is obosita de mor, dar sunt bucuroasa: e la mine mama si sta 3 saptamani. merg sa dorm si pove maine Cristiana, am facut comanda dar colega ta a ramas fara rochita, marimea 36 nu mai erau [:(] imi pare rau. Luni pun banii inapoi...plus un rest pentru tine ca ne-am mai adunat si s-a ieftinit un pic transportul. noapte buna! Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor Ce trist, Dumnezeu a luat-o pe Emma la el sa se odihneasca, le doresc parintilor multa putere sa treaca peste acest moment. Ce deobicei le doresc cu intarziere sarbatoritilor lunii februarie , Erika, Medeea, Dragos LA MULTI ANI cu sanatate si anticipat pentru Diana sa ai parte de o copilarie fericita . Noi ne pregatim de Sarbatori, maine vine iepusasul daca suntem cuminti si cred ca va veni, copii mei au fost tare cuminti zilele astea, s-au jucat frumos si m-au lasat pe mine sa imi fac treaba. Va doresc numai bine, sunt secata de alte idei Va pup Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asi,luni ne intalnim undeva in centru? daca nu ajung la Cristiana banii......sper..... Sunt pe fuga acum dar revin poate maine. Imi pare atat de rau de Emma[q]. Mai speram sa-si revina, sa se intample un miracol, desi medical vorbind cazul era pierdut demult.Cata tragedie in lumea asta, off Doamne..... Va pup si sa aveti un weekend placut, Nonna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am plans si eu cumplit, la vestea cumplita ce ne-ai dat-o, Stanca. Sper sa le dea bunul Dumnezeu multa putere parintilor si sa le aline sufletul greu incercat. Doamne ajuta!! n-am alte idei, tot la tragedii ma gandesc... si Doamne multe au fost in ultimul timp... cumplit... [url="http://community.webshots.com/user/ralucutza_79"] pozici Stefania si Luca-Mihai[/url] mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca intervin. am vazut ca intreba cineva de dr Pop teofil. am avut personal de-a face cu dumnealui si pot spune ca e printre cei mai expeditivi dr pe care i-am intalnit.m-am dus pt dureri d eurechi si el mi-a propus sa imi fac rinoplastie..de parca eu nu stiu ca am nasu mare..mai trebuia s aimi zica si el..[bang] si eu am mereu probleme cu urechile si nici nu mai stiu la care sa mai merg. pe cei d ela interservisan i-am luat la rand. am mai fost si la un nene mai in varsta asa..nu mai tin minte numele, undeva prin marasti parca..asa..tomescu..asta incepuse sa urle la mine ca nu respect indicatiile lui si de aia tot revin (ca zicea ca dupa o sapt sa merg la ctrl.) am fost si la dr de vizavi de tribunal, cosgarcea.. am fost si la clinica la o tanti..unde am stat de mi s-au lungit urechile si m-a trimis frumos acasa.. toate tratamentele au avut efect pe moment..dupa o luna o iau de la capat. la un ultim ctrl la Euroclinic la Bucuresti anul trecut mi-a zis ca nu am nimic..[:D][:D] nu stiu exact ce problema are baietelul tau..cum nu stiu de fapt nici ce problema au urechile mele, din pacate. sper sa gasesti un doctor priceput. mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor ieri seara nu am avut putere sa scriu nimik despre Emma, m-am simtit atat de legata de fetita asta si de familia ei ca si cum le-as fi cunoscut, iar tragedia lor m-a tulburat atat de tare, incat ma simteam pustiita de cate ori mai citeam cat de greu le trecea fiecare zi.si cand i-a cumparat acea rochita, cu care va pleca la ingeri,mi s-a parut ca parintii ei vor atinge culmea durerii.dar probabil au atins-o ieri...nu am reusit spuneam sa scriu nimic pe blogul ei, pentru ca nu stiu ce ar putea conta acum.sa-ti vezi copilul suferind ani de zile si apoi murind este ceva ce ne depaseste puterea de intelegere si acceptare... sa ne rugam pentru ea, odihna usoara pui mic si Dumnezeu sa te vegheze. sunt tare trista fetelor[q] va pup Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce stiti de muscatura de capusa la copii? Pe Vlad cand a fost muscat avea 2 ani si a luat antibiotic preventiv. Acum il dau cu spray cand iesim la iarba verde si vad ca a scapat dar pe Diana a muscat-o ieri una de manuta si acum ma gandesc ce sa facem ca nu stiu cum sa previn , ma gandesc la vaccin dar trebuie sa vorbesc cu un infectionist. Sunt derutata si f. stresata....[bang] tot citesc pe net. dar nu stiu ce sa facem...... voi ce ziceti ca se pare e o problema in Cluj cu, capusele astea. [flo]Nonna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!! poftiti la cafea!! Nonna, nu stiu ce sa zic de preventie... pe nepoata mea a muscat-o in doua randuri, la tzara, si a luat cate 10 apoi 20 de zile antibiotic, in fctz. de cat de veche(zile)era muscatura... mi o groaza cand citesc ca sunt in cluj... oare spray-ul e ok ca si preventie? pe Diana ai dat-o cu spray si tot a muscat-o?? si cat ne place sa stam pe iarba... uuff azi e ziua Ilenei, a lui Rolo, asa ca haideti s-o salutam[s]LA MULTI ANI[s], frumoasa printesa!![pup] Rolooo, scoate capu de pe unde umblii si mai da cu subsemnata!! sa va bucurati mereu de Ileana si sa va tie Dumnezeu sanatosi!![flo] la mine sunt atatea de povestit...[:D]dar ma abtiu, sa nu bag cumva singurica[:D] unde umblati fetelor??? as avea atata treaba, dar la bb ii ies doi dinti odata, sa recuperam, si fizic nu-s in stare... mai viu azi sa va vad[flo][flo] [url="http://community.webshots.com/user/ralucutza_79"] pozici Stefania si Luca-Mihai[/url] mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Sarah! [s] Dana[pup] sper sa primiti urarile chiar si cu intarziere. La multi ani Ileana! [s] Am avut doua zile nebune in care am alergat o gramada si am reusit sa ma si racesc.Sunt incantata ca am reusit sa imi gasesc ceva ce mi-am dorit demult si si la un pret rezonabil. Preventia la muscaturile de capusa este un vaccin care din cate stiu eu nu se gaseste in Romania.Cei care au fost muscati de capusa neparat trebuie testati pentru borelioza ca poate nu sunt purtatori. Vorbiti cu Mariaa de pe forum ca ea stie foarte multe lucruri despre asta. Ei sunt norocul meu : [url="http://by.lilypie.com/NoBEp2.png"]Razvan[/url] si [url="http://b2.lilypie.com/vkajp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI,sarbatoritelor si toate dorintele sa devina realitate! Am fost ieri la Infectioase si am vorbit cu 2 medici foarte amabili si am aflat ca nu este vaccin la noi(stiam, dar speram ca a aparut) si cel adus de dincolo nu ar proteja 100% posibila infectie de la noi. Asa ca, acum ii dau Amoxi.10 zile si de acum o dau si pe ea cu spray chiar daca pe hainite si nu o las fara ciorapei lungi si nici sa stea in iarba[bang]. Culmea e ca era bine imbracata si a piscat-o de incheietura manutei dar nu a stat decat 2 ore capusa si se pare ca nu e pericol. Asi, banii au ajuns la Cristiana. daca te putem ajuta cumva.... Sunt foarte prinsa cu treburi pe acasa, nu-mi ajunge timpul.[biz] Va doresc spor la treburi[flo] Nonna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...