Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!!(90)- Primavaro unde esti?


Recommended Posts

Buna dimineata! Haideti la cafea. Io plec la servici acum dar va luati voi care cand va treziti![pup] Stanca bafta cu cautarile de job, e o hotarare foarte buna. Simona tie felicitari ca intre chimisti [flo] E mare lucru brevetul tau, sper sa culegi multe roade, la toate nivelurile, de pe urma lui. Sanatate! Manu nu te lasa deprimata. De ce nu incerci sa cauti si altceva intre timp? Sanatate puiului mic si drag. Mariana drum bun, sa rezolvi tot ce ai si sa te intorci cu bine! Toate gandurile mele bune oricand ai nevoie de ele [flo] Cristiana sanatate multa si voua! Raluca si Nonna [flo] pentru ca rezistati eroic. Flavia sunt suspecta, ca si Mariana, pt ca am inteles tot ce ai zis, o fi vreo boala? [alcool] Se ia? [:D] Una peste alta si de la mine jos palaria pt ca reusesti sa vezi si sa abordezi lucrurile cu umor. Face bine la moral (al tau si al celorlalti). Spor in toate si sa vina soarele!!! P.S. - se pare ca anul asta nu-mi iesie niciuna din lalelele care anul trecut m-au umplut de mandrie pe mine si de admiratie pe vecini si musafiri. [q] Da' mai am o punga de bulbi din Olanda, imediat ma apuc de plantat.[8D] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doamnelor, e timpul sa fim generoase! Pun mai jos o selectie de text de pe pagina ziarului "Adevarul". Faceti cum va zice inima! _____________________________________________________________ Mesaje primite pân#259; ieri, la ora 18.00: 0004953 „Adev#259;rul“ strânge un milion de mesaje de suflet pentru Cristi Minculescu Ziarul „Adev#259;rul” este al#259;turi de un mare artist în b#259;t#259;lia pentru via#355;#259;. Ajut#259;-ne s#259; strângem peste un milion de mesaje de suflet! Toate mesajele voastre vor fi înmânate membrilor forma#355;iei #351;i familiei lui Cristi Minculescu. Familie, fani #351;i prieteni - acum mai mult ca niciodat#259; trebuie s#259; fim al#259;turi de ei! Sus#355;ine#355;i campania #351;i fi#355;i al#259;turi de membrii forma#355;iei! În fiecare zi, în ziarele „Adev#259;rul” #351;i „Adev#259;rul de Sear#259;” ve#355;i g#259;si totul despre istoria Iris #351;i pove#351;tile lor de via#355;#259;. Mesageria Iris Scrie#355;i-i lui Cristi! Trimite#355;i mesajele voastre -pe www.adevarul.ro, www.click.ro -pe adresa de e-mail iris@adevarul.ro -aduce#355;i-le la sediul redac#355;iei centrale de la Bucure#351;ti sau la redac#355;iile locale „Adev#259;rul” din Arad, Bac#259;u, Baia Mare, Bistri#355;a, Boto#351;ani, Bra#351;ov, Cluj-Napoca, Constan#355;a, Craiova, Deva, Ia#351;i, Oradea, Ploie#351;ti, Re#351;i#355;a, Sibiu, Slatina, Suceava, Târgu Jiu, Târgu Mure#351; #351;i Timi#351;oara -prin po#351;t#259;, pe adresa redac#355;iei centrale „Adev#259;rul”– strada Fabrica de Glucoz#259; nr. 21, sector 2, Bucure#351;ti, unde pute#355;i trimite scrisori sau pute#355;i completa talonul de mai jos. _______________________________________________ ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau cafeeeaaa, multa............ Normal ca iar se trezeste noaptea dar de vina sunt dintisorii, asa ca tot e bine ca-i cu folos trezitul si mancatul .Mai nou nu mai doarme dupa-masa si de la 3 e treaza si pe la 8 seara e terminata si adoarme dar se trezeste pe la 1,2,3,4, cate un marait, sar cu suzeta, adorm un pic si iar de la capat[nani] Alta dilema am eu......Vladut e tot mai neastamparat, obraznic si neascultator si vad ca invata de la gradi. de la colegi. Nu stiu cum sa ma port cu el ca daca il cert oricum nu-i pasa, sa-l ignor? Insista. Ce faceti voi cu nazdravanii de la gradi care vin acasa cu prostioare invatate si practicate acasa? Va pup, si eu sunt pe METEO si se pare ca vine..........primavara[flo] Nonna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor Am ajuns in situatia sa nu apuc efectiv sa va scriu cat mi-as dori, sper sa ies din ea ca e frustranta.[:D] Urez sanatate bolnaviorilor, Manu, pupam ginerica!chiar, referitor la situatia ta, nu te poti gandi/orienta spre altceva?[pup] Stanca felicitari pt decizie si eu zic ca-ti va fi bine totul e sa gasesti ceva ce sa-ti placa sis a te motiveze, asta e cel mai important!noi, clar tinem pumnii! In ce directie o iei, e legat de faptul ca faci psihologia? Simona, nu te necaji cu lalelele, noi stim ca le-ai ingrijit cu drag.si eu sunt trista ca ni s-au uscat doi tuija. Mariana, era vorba de filmul Amurg, eu nu-s nici macar tentata sa merg da clar m-am gandit la Roxa Boxa si pasiunea ei ptr cei cu coltzisori:)desi banuiesc ca nu-s toti asa dragalashi ca Brad Pitt[:D] La Sofi e ceva ciudat…nu are nici un simptom ziua, e super ok, doar noaptea sforaie, se aude ca are mucutzi in gat si tuseste de la ei de ma tampeste…is tare nedormita din cauza asta.vroiam sa plecam la Geoagiu maine, e un hotel f fain, Germisara dar nu stiu daca mi se arata:( Flavia o fi o conexiune subconstienta intre copiii astia tre sa urmarim in timp ca ceva nu e clar.[olala] Bebelina mea aseara a fost totala, am constatat ca pur si simpu nu vrea sa se culce…asa ca am pus-o suuper usor si dragalash in pat, i-am povestit o gramada, i-am pus umpic de muzica in surdina, mi-o plans umpic dar s-a culcat mai ok ca in ultimele 3 nopti.[alcool] Ieri o fost tare dragutza, o vazut-o pe Mariana(fata care ne vine la curatenie)ca arunca niste haine murdare pe scari sa nu mai coboare, o luat frumos un brat de haine din dulap, curate calcate si si le-o aruncat si ea pe scari.am ras de numa. Cu Thea incepem azi la Fast truck kids…sa vedem cum va fi.stiu ca Serbanica e acolo. Va pup ca am un simpozion sua ce-o fi la City plaza azi. Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de sustinere si incurajari.Nu ma asteptam si sincer am fot extrem de placut surprinsa. Domeniul in care imi caut job imi da dureri de stomac din cauza emotiilor pentru ca habar nu am ce mai sunt in stare sa fac[q].Sunt tare dezorientata din cauza asta. Fetelor daca aveti nevoie de ajutor pentru curatenia de Paste , calcat spuneti-mi ca am pe cineva de foarte mare incredere si pricepere.Cristiana poate confirma , e vorba de Laura.Pretul e 10 lei pe ora. Ei sunt norocul meu : [url="http://by.lilypie.com/NoBEp2.png"]Razvan[/url] si [url="http://b2.lilypie.com/vkajp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata iubitele mele!! azi vin eu sa va daruiesc o [cafea]buna-buna, deci poftiti de luati!![flo] azi e fara lapte la mine, dar daca va place cu, va rog! -ieri l-am tuns pe bebelinul neastamparat, e frumusel de mori, sau eu sunt iar indragostita[il] de el; il kinuie tare dintii-are 2 jos si acum ii iese incisivul lateral de sus, fara cei din mijloc[:D]interesant, dar asta e;noaptea tot se agita, suge, se ridica-n fund in somn si urla... abia astept sa ne normalizam noptile... -v-am spus ca la Stefania i se misca deja dintii de jos?? sper sa nu-i schimbe inca... altfel nu are nici o carie, e ok. ma duc la el, deja se trezeste, sper sa mai revin azi [flo][flo]de primavara tuturor!! [url="http://community.webshots.com/user/ralucutza_79"] pozici Stefania si Luca-Mihai[/url] mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau ajutor la curatenie dar SOTUL nu e de acord si cica, face el curat. Are termen limita luni, ca e liber iar daca nu, aduc ajutoare[flo]. Tinem legatura! Eu vreau sa ma apuc de ordine in dulapuri sa scot hainele de vara odata ca nu mai am rabdare si ma enerveaza atatea haine groase aruncate peste tot........suntem niste dezordonati[:I] si numai eu strang dar oricum nu tine ordinea nici o zi. Ma enerveaza si mai bine le las asa! Merg totusi sa adun cate ceva,va pup si o zi frumoasa, Nonna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao dragelor! Mariana, Cristiana, Ralu, filmul Amurg desi e cu si despre vampiri, e supertare va garantez ca va veti indragosti de protagonist! Nu au colti, nu sunt rai si violenti, sunt destepti, frumosi si carismatici ce sa mai, eu vreau sa fiu ca ei [:D] iar cele 4 volume m-au tinut in priza la maximum! Abia astept sa vad filmele. Va doresc multa sanatate tuturor, si eu sunt un pic lovita in aripa de raceala asta universala dar pot sa zic ca am scapat relativ ieftin. Simona (Arleena) ma inscriu si eu cu 50 de lei pe lista. Mai pove dimi la cafea sau ceai, ce-o fi [pup] Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saliuu gagici, nu am mai plecat la Geoagiu cum ne-am propus pt ca Sofi mai tuseste noaptea...e o chestie ff ciudata, nu tuseste decat noaptea, nu f mut si o tuse seaca.in plus fornaie si sforaie ca un adult de o saptamana insa nu-i curge deloc nasul si nici alte simptome nu are...mi-e sa nu fie o alergie la ceva... dar si pe acasa a fost f bine, am stat toata ziua afara la aer,seara am intrat putin prin Polus si le-am luat doua rochite de la Zara[pofta] azi pe langa casa si diseara o sa fugim la film sa vedem si noi slumdog ...in Iulius...mai vine cineva? a sa vad si Amurg Roxa, m-ai facut curioasa, si am vazut ca a aparut pe dvd. astept sa apara si The reader ca pe Mihai nu l-a tentat deloc subiectul asa ca il voi viziona hozo[:I] Stanca cum de isi cauta Laura de lucru?trebuie sa o sun sa vad ce mai face...la noi n-a mai venit ca era disperata cu croitoria...mie imi place tare mult de ea, dar si de Mariana, cea care ne vine acum, asa ca aveti recomandari serioase fetelor. legat de job, suntem aici daca vrei sa ne sfatuim! Simo arleena, super interesant subiectul brevetului tinem pumnii sa ajunga departe Nonna, sunt tare curioasa de curatenia pe care o va face sotul tau[:D] fetelor, nu stiu ce sa ma mai fac cu durerile de cap...ma doare aprope zilnic si tare, mi-e tensiunea mica da asa mi-a fost de cand ma stiu...iau spirulina si Magne B6 si nimik imbunatatit, nu pricep ce ar putea fi ca stau f bine cu vederea. na, va pup, duminica faina Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristiana, ce fain ca mergeti la film...eu ma rog de nasty sa ma scoata la un film de nu stiu cand. As veni azi dar nu avem cu cine lasa copilul... ...in fine, eu sunt trista azi, fara motiv, cred ca din pricina ca nu e soarele pe cer...sunt down rau...nu suport pe nimeni si nimic...vreau sa-mi treaca si ma enerveaza orice, ce dreaq sa fac?
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...