Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *33* - Sonia aude!!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui diarux
ia uite, dintre plesniteuitam pe doua iubite:una este MIHAELAcare si-a schimbat...cartela(!!!???)si acum are-un nou "look".neuronii sa-mi aducs-o salut si pe TANTZICAca-i pierduta mititicacand e vorba despre cuc.(oare incotro s-apuc??[:D])id="blue">mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">poezii mai serioaseid="purple">[cit]Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">
...inseamna ca infinitul si-a gasit limiteii zarisem grimasa zvarcolindu-se-n catuse de fieraripile sunt inutile acumchiar si cenusa...id="brown">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">sarut mana...[pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aleilei ANDRUSHKULEEEEEEE

cum uitasem, neamuleeeee????

tocmai pe mama de tiz.

vazui ca intra-n showbiz

cu mustatile crescute

si cu replici ne-ntrecute[:D]id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Citat:
citat din mesajul lui diaruxneuronii sa-mi aducs-o salut si pe TANTZICAca-i pierduta mititicacand e vorba despre cuc.(oare incotro s-apuc??[:D])[/blue]
align="right" id="quote2">[:-)))] Adevar graiesti, sorooo! Sa-ti traiasca poeziile, ca bine le mai zici... tare pierduta sunt in lumea cucilor [:D] [:D]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">tantzico[/b],iar ai cazut mama in butoiul cu melancolie?[flo]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaelo, 770 e vreo parola sau ceva? Vreun nume de cod? Sau trilul cu care-ti chemi cucul? [:D] N-am cazut bre in niciun butoi, sunt vesela si "cuc"-uiata toata [:D]. Mi-e bine momentan, nu ma scufund voluntar in melancolie sau tristete, asta mai lipsea!! [:D]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Mihaelo, 770 e vreo parola sau ceva? Vreun nume de cod? Sau trilul cu care-ti chemi cucul? [:D] N-am cazut bre in niciun butoi, sunt vesela si "cuc"-uiata toata [:D]. Mi-e bine momentan, nu ma scufund voluntar in melancolie sau tristete, asta mai lipsea!! [:D]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">e pur si simplu 77O..DE LA OOUUAA SAU DE LA OPREA...nu-i nici cod,nu-i nici parola..bine ca esti cuc-uiata...e de bine,nu?[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
se vede ca s-a intors oana,acasa...s-au animat treburile pe aici...pup fetele ratacitoare...[pup]gabitzule,bine ai revenit....[pup]era sa uit,anca,bine ai venit printre plesnite!ce ziceti,va place noul meu look?[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">meeeeiiiii.....vrei sa ma omori?[alcool] stii ca stau prost cu inima??tocmai ce ma pregateam sa-ti citesc regulile de intrare in club...cand m-a pocnit asa....mei...da suna cunoscut..."scorpie...blanda..."[olala]. ma bucuram ca mai face cineva temeneli in fata noastra, ca mai primim si noi un cod CAEN, ceva pinuri....si cand colo.....[pup][pup][pup].GABITO, bine ai revenit! m-am rugat ca DD sa-ti dea putere![flo] sa mergi inainte! te iubesc![pup]gata, gata nu sariti asa, ca si pe voi va iubesc io! [pup][pup][flo][flo]*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">PS. Va rog nu dati reply with quote la mesajele mele! multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kari,doamne fereste...ai grija de inima!sunt si eu putin undercover,pana ma descopera lumea...[:D]

dar,am o nelamurire...de ce sa nu dam reply...la mesajele tale?care-i baiul?mi-a scapat ceva?[bang][bang]

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beyyy cucacitelorl....va luati de cucuri de acum?

si de [alcool] [alcool] ce sunt....v-am zis ca azi...adica ieri a fost ziua nasei mele....nu mai stiu cine a conjugat substantivul cuc...cica un cuc 2 cuci...se zice 2 cucuri

mihaela77O eu mai blonda asa....da mi-am dat eu seama cine esti matale.

andruskandu pana nu se decide cupilu tau pe cine iubeste nu atentez la el.

oricum eu inca imi caut iubiti

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey, deci ma uit de la stop, ca mai nou asta e indeletnicirea mea favorita, si nu incarca nea pagina... si ma tot gandesc eu, cine e nene mihaela770??????? ia uite, au facut fetele o victima noua in lipsa mea [:D] si cand colo, cine era? umflatelul nostru drag [pup] !!!

 

eu am vazut Slumdog... nu prea e nimic de zis, merita vazut. nu mi-am dat seama cand a trecut timpul. chair un film bun. da vazut la cinema, nu la calculator. cred ca isi pierde din farmec daca il vezi la PC... sunt inca sub impresia filmului, asa ca nu articulez prea multe [:D]. si pe urma am fost la un chinezesc si acu acasa. e prima data cand plecam de acasa si o las pe S si nu mi-e frica, nu ma panichez ca o sa planga si nu ma simt vinovata. poate si pt ca e ok cu inima si nu mai exista riscul sa se cianozeze...

 

hai ca o iau pe aratura, ma duc sa fac un dus si sa ma bag in pat, sa visez frumos-frumos.

 

[pup] mahalaua rebranduita [:D]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delphi, cu iubiti te rezolv eu, vino cu mine la munchen... sa vezi acolo... numai intr-o zi am vazut 3 dr superbi... Stephan (da asta e al meu), Cristoph si inca unul, al carui nume nu l-am retinut, dar al carui nasture de la prohab l-am observat [:D]. Da cu Stephan inca nu am reusit nimic, fac planuri de bataie cu Alex la telefon [:D] eu ma plang, el imi zice cum si ce sa fac, eu ma fastacesc si nu fac si tot asa... pana la urma o sa pun eu mana pe el si cucul lui care este el nemtesc [:D]

 

gata, NOAPTE BUNA !

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...