Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *33* - Sonia aude!!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kay
bey, deci ma uit de la stop, ca mai nou asta e indeletnicirea mea favorita, si nu incarca nea pagina... si ma tot gandesc eu, cine e nene mihaela770??????? ia uite, au facut fetele o victima noua in lipsa mea [:D] si cand colo, cine era? umflatelul nostru drag [pup] !!!eu am vazut Slumdog... nu prea e nimic de zis, merita vazut. nu mi-am dat seama cand a trecut timpul. chair un film bun. da vazut la cinema, nu la calculator. cred ca isi pierde din farmec daca il vezi la PC... sunt inca sub impresia filmului, asa ca nu articulez prea multe [:D]. si pe urma am fost la un chinezesc si acu acasa. e prima data cand plecam de acasa si o las pe S si nu mi-e frica, nu ma panichez ca o sa planga si nu ma simt vinovata. poate si pt ca e ok cu inima si nu mai exista riscul sa se cianozeze...hai ca o iau pe aratura, ma duc sa fac un dus si sa ma bag in pat, sa visez frumos-frumos.[pup] mahalaua rebranduita [:D]************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">sarut mana![pup]incet-incet..ma desconspir...delphi..[pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

beyyy daca imi dati iubiti sa mi-ii dati de tot...nu asa 2 zile, 3 zile si gata. ori de tot, ori deloc...da ce suntem la paita.

oana...am si eu un nene dupa care suspin si acum...si mereu adorm gandindu-ma la el.

ma duc si eu la nani poate il visez...

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Noe
am trecut si eu in fuga sa va servesc cu niste [alcool][alcool][alcool][cheers][yami][cafea]si sa va invit la niste[balcon][bum][batetoba][harp][colegi][disco][papica][pahar][pk]in urma cu 3 ani, ma pregateam sa nasc[:D]Bebelissimoid="red">id="size1">
align="right" id="quote2">[s][s][s][s][s]sa-ti traiasca kupila,sa te bucuri de ea,sa-i dea dumnezeu sanatate si mult noroc![pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

ieri am avut o zi mai proasta,azi noapte n-am dormit ....azi pare ca totul va fi ok.

Va ofer cu drag [cit] si [papica].

 

Noe [flo]felicitari sa-ti traiasca puiutzul [s]

 

[pup][flo]si [grup]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele

 

NOE sa-ti traiasca galuska[flo]

Gabitz bine ai revenit [pup][flo]

 

 

Shefu meu mic are febra,muci...[q]

 

Io mi-am dat seama imediat ca Umflatel e Mihaela770,nu de alta dar,cu cateva pagini in urma Cruella a desconspirat-o ca vrea sa-si schime nick-ul,si apoi mai e "scorpie...blanda'cine alta decat Umflatel [pup][pup][pup]

 

Cadano se vede ca esti aci[:D]

 

 

Sunt prin zona [:)]

 

 

Va pupilesc pe toate[pup]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Noe
am trecut si eu in fuga sa va servesc cu niste [alcool][alcool][alcool][cheers][yami][cafea]si sa va invit la niste[balcon][bum][batetoba][harp][colegi][disco][papica][pahar][pk]in urma cu 3 ani, ma pregateam sa nasc[:D]
align="right" id="quote2">Noe, [s][s] pentru bebelina, care s-a facut mare....de acum trei ai! multa sanatate, sa te bucuri de ea sa fie fericita, sa va aduca numai zile insorite....tot ce va mai doriti!si eu prin zona de acasa, adica aia rezervata femeilor! delphinuto, faci colectie de iubiti? [pup]*************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">PS. Va rog nu dati reply with quote la mesajele mele! multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noie!!!!!!! [s] La multi ani bebelinei!!!![s] Pai se poate? Ia da tu raportu' acilisha repejor, ca io n-am nik din datele tale pe prima pagina (datele de nastere, nr. de la pantofi, pinu' de la card...[:D]). Tre' sa sarbatorim cum se cuvine toata familia in par!

 

Va tzuc si ma duc sa va descopar cucii din urma [:D]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de vreo ora si ceva ne-am adunat si noi de pe drumuri... de dimineata fugim in cautarea unui nenea doftor maseluta....pe max l-a luat iar durerile facerii de dinti....si l-am luat cu japca si dai si cauta cabinete deschise sambata....am gasit unul unde avea programari si astepta pacientu si nu a vrut sa il vada...plina de nervi am plecat si am strabatut juma de targ pe jos pana am gasit o doftoreasa simpatica foc si l-a vazut...i-a pus calmant acolo...i-a dat drumu la canal ca are infectie si i-a dat tratament cu antibiotic.

am facut niste parjoale moldovenesti cum m-a invatat mama mea si acum haladui pe enternet.

kari imi deschid harem de iubiti....pana acum am 3....dar mai vreau...mai caut

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...