Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *33* - Sonia aude!!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
diarux...vorba cuiva...matale vezi decupat??? am zis ca te platesc sa o cercetezi pe baba.
align="right" id="quote2">diarux, sa-i ceri bani seriosi, ca munca de detectiv e grea si periculoasa...nu-ti pui tu pielea in bat pe nimik.Delphinuto, tre sa te bagam la "reeducare"! [pup]Misho, inca o data LA MULTI ANI, viitorului tau copil! sa va aduca DD cat mai repede impreuna!hai ca va las, ca striga boracimea la mine!noapte buna!edit, puteti sa dati reply la mesajele mele! *************************Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA! MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAUid="red">************************Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">PS. Va rog nu dati reply with quote la mesajele mele! multumesc!
align="right" id="quote2">Hahaha..... m-am conformai si dadui replayu :)Scuze de intarziere, sa-ti traiasca boracita si sa va bucurati impreuna, Marie-Luiza sa fi sanatoasa, fericita si iubita[flo]Emma este iubire, lupta continuaid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)pozne-npozeNu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Misha, La Multi Ani puiului tau sa va bucurati ani multi impreuna,sa fiti sanatosi, iar viata voastra sa fie presarata doar cu clipe minunate[pup] Daca te ajuta cu ceva, pentru puiul tau e o zi ca oricare alta, inca nu are notiunea zilelor, sarbatorilor. Ce vreau e sa zic, el acum, la varsta asta, nu sufera.... priceput?! Aduna-te [pup]

 

Noie, sa fi iubita La Multi Ani, Anne Bianca tot ce-ti doresti sa se implineasca[pup]

 

Kay, bun revenit.... sau te-am mai urat odata?[:D] propabil Gabrielei trebuia sa-i urez bun venit.

 

Care vine la o tigara? ca-i musai sa ma las de fumat[bang] De disparut nu dispar ca nu-s magar[:D] va citesc in momentele de luciditate[bang]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oboseala, nenicule, oboseala! D-aia cronica, de am impresia ca trebuie sa dorm o zi ca sa recuperez tot ce am irosit prin alte activitati [:D]! Cred ca o sa adorm cu nasu' in laptop [:)]. Asa ca voi capitula, va voi pupa apasat pe frunte si ma voi intoarce frumos de-a cumezisul in pat si voi presta somn la greu [:)].

 

 

somn usor, graselor frumoase si stilate care esteti! [:D]

 

[pup] [flo] [pup] [flo] [pup] [flo] [pup] [flo] [pup] [flo]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

O duminica frumoasa!

Misha sa-ti traiasca puiutzul si sa dea DD ca la vara sa veniti la mare si cu flacaul familiei[pup]

[pup][flo][pup][flo][pup][flo]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`neatza si de la mine.

Sa aveti o duminca faina, in Pana mea e soare, mult soare, haideti la un gratar[:D]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor [cafea] la filtru

 

 

Misha La multi Ani pentru gogoasa aia mica [olala].La anu dai i faci o petrecere de 2 ori.Sa iei revansa[pk]

 

Va [pup]

 

Anca sa ma ierti [:I] am uitat sa-ti spun si eu bun venit si sedere cat mai lunga aici [pup]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata popor! [pup]

 

care mai vrea o tona de [cafea]? Noe, te bagi? [:D]

 

In pana mea [:D] marami, ca mare dreptate ai. Sa mor de nu m-ai trezit nitel la realitate, chiar daca mai am o farima de tristete undeva ingropata adinc. [pup]

 

Tantzo dormi in puii tai?

 

Dodo [pup] promit! Ce face bebelina? Sinteti amindoua cumintele?

 

Rhoneea la anu' cui ma fac [alcool]...mama denaturata ce sintid="size1"> [:D]

 

Viooooooooo, devooooooo pe unde bantuiti? [pup]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In puii mei, nu dorm! Dar asa as dormiiiii, oh doamne ce as mai trage-o pe somn bine de tot [:D] [8D]. Am intrat sa va umplu de optimism asa cum bine imi sade, sa va doresc o zi fantastica si plina de soare ca la Bucuresti e bine... drept urmare iau masa cu ai mei si apoi dau o tura pe afara ca cine stie ce viscol si inghet vine maine [:D]. Mai bine sa profit azi!!

 

Mishulica, sa-ti traiasca baietelul... o sa vezi ca o sa uiti ca nu si-a serbat prima zi de nastere cu tine cand o sa il pupi de un milion de ori anul viitor pe vremea asta si o sa ii zici "la multi ani, baiatul meu!" [olala] multele zile de nastere alaturi de voi vor fi mai pretioase decat una singura ratata! Iar noi vom fi tot aici sa ne bucuram alaturi de tine! [flo]

 

 

va [pup] cu drag!

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In puii mei [:D] asa sa fie! [pup]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Dodo [pup] promit! Ce face bebelina? Sinteti amindoua cumintele?
align="right" id="quote2">
Bebelina e ok,incercsa fiu cuminte dar...
raportez a doua noapte nedormita[bang].Bodo si-a dorit prod Mc l-am rugat pe cumnatul mic sa-i cumpere si ...[bang]a mancat cu pofta apoi a vomat pana la 1 azi noapte cand ar fi vrut in continuu sa bea ceva.Prin urmare toata noaptea am dat ceai cu saruri cu lingurita[bang]


Acum toti dorm mai putin eu[bang] care am sarit caci am avut impresia caci Donului nu-i e bine[bang]



Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">


[ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...