Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *33* - Sonia aude!!!!!


Recommended Posts

Ce berbec, Cadino, ca esti taifunul in blugi [:D]

 

No, bag si io ultima [jamaica] si ma duc la nani.

 

[pup][pup][pup][pup] distrabalatele!!!!!!

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nooo, fiica-mea e taifun, eu sunt tzunami [:D]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cit] ,[cafea] si [papica]

 

Buna dimineata dragelor,

am pus cafeau la inceput poate ,poate va da mirosul[;)].

 

[bis] Am dormit toata noaptea[bis] ce bine e...de mult nu am mai dormit atat.

 

[pup][grup]drag sufletului meu.

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, neatza... io pic de somn... mi-e leeeeeeeeeeeeeeneeeeeeeeeeeee... fiica-mea se spala pe dinti de dimineata... continuu.. cred ca s-a spalat de 5 ori azi...

 

[cafea] pt voi si dragele mele cereale pt mine !

 

[pup]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Noe
am trecut si eu in fuga sa va servesc cu niste [alcool][alcool][alcool][cheers][yami][cafea]si sa va invit la niste[balcon][bum][batetoba][harp][colegi][disco][papica][pahar][pk]in urma cu 3 ani, ma pregateam sa nasc[:D]Bebelissimoid="red">id="size1">
align="right" id="quote2">Sa iti traisca puiul si tu ...impingeeeeee[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rhoneea
Neata fetelor [cafea] la filtru Misha La multi Ani pentru gogoasa aia mica [olala].La anu dai i faci o petrecere de 2 ori.Sa iei revansa[pk]Va [pup]Anca sa ma ierti [:I] am uitat sa-ti spun si eu bun venit si sedere cat mai lunga aici [pup]Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal"> ageid="green">[aerob] [foto][tv]*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">***SONIA - docs` did miracles *** id="red">Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">****************************************************"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">****************************************************
align="right" id="quote2">te iert maica,te iert[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Dodo mersi pentru cafea ,chiar aveam nevoie ca m-a chirait bubu mic toata noaptea.[bang]

Miho sa iti traisca puiul si asteptam veste de pui 2.

O zi buna in mahala[pup]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

BEBE 2

 

 

poze in concurs Anca1 si Anca2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata...mahala stilata!mai aveti [cafea] si pt mine?

va pupacesc si va doresc o zi buna!

vio,se lasa cu examen,mama?pai atunci,facem galerie...[majoreta][majoreta][majoreta]...tantzo,vii din urma?

dodo,sa-ti fie de bine noaptea de somn...profita acum,cat mai poti...

kay,lasa copilul sa-si intretina cavitatea bucala...[:D]...si un mare [pup]...stii tu de ce!

delphi,servici usor si mai lasa mama [fum],ca dauneaza grav sanatatii![:D]

 

da si acum sa va spun,care este marea problema familiei O(adica familia mea),in aceasta perioada...andreea,vrea catel..adica i s-a pus pata rau..cu reprosuri,ca mie nu imi faceti,nu imi dregeti,nu aveti timp niciodata....si noi am vrea un catel pt mihaita,ca am inteles ca ajuta si terapia cu animale,ba mai mult am constat ca ii place...asa ca acum avem mii de intrebari.... luam sau nu animalut?[bang][bang]

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...