Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *33* - Sonia aude!!!!!


Recommended Posts

Eu zic sa luati dar inainte de asta sa o pui pe Andreea sa promita ca iese cu el afara.[:D]

Mama are catel si Maria se intelege f bine cu el mai ales ca pe acolo sta toata ziua[bang]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

BEBE 2

 

 

poze in concurs Anca1 si Anca2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
delphi,servici usor si mai lasa mama [fum],ca dauneaza grav sanatatii![:D]

da si acum sa va spun,care este marea problema familiei O(adica familia mea),in aceasta perioada...andreea,vrea catel..adica i s-a pus pata rau..cu reprosuri,ca mie nu imi faceti,nu imi dregeti,nu aveti timp niciodata....si noi am vrea un catel pt mihaita,ca am inteles ca ajuta si terapia cu animale,ba mai mult am constat ca ii place...asa ca acum avem mii de intrebari.... luam sau nu animalut?[bang][bang]
align="right" id="quote2">
draga mea...stie ca afecteaza grav sanatatii [fum] dar nu prea am eu vointa sa ma las de ele.
legat de animalut...eu zic sa iei catel...asa o impaci si pe andreea...si il ajutati si pe mihaita la terapie. asa impacati si "capra" si "varza"

pozeid="purple">, Just Meid="blue">
Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">
[sofer] ambitioasa


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Agent00 , vezi ca mai spre parterul forumului sunt animalute mari si mici sau ceva de genu, iar Ramonela, tot constanteanca mai are 4 pui/guvizi[:D]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aloo mahalaua????

e ora mesei nu ora de dormire....ia iesiti cu capili de pe unde stati dosite si sa mancam impreuna....va servesc azi branza de vaci cu un trigon cu seminte de in, floarea soarelui, dovleac, susan.

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphi, mama, da' ce-ai cu noi de ne servesti seminte la pranz? Baga acolo un gratar, o friptura, sa vezi cum se strange tot neamul la un mic [:D] ... nu la branza si seminte de in [:D].

 

Mihaela... eu am caine si e cu dus-intors. E bun, e frumos, e cuminte ( ca asa s-a nimerit, multumesc lui Dzeu [pk]) si o iubesc enorm, insa cu ea au venit si problemele adiacente de genul : cum plecam in concediu si cu cine lasam cainele, scosul afara, ingrijire, veterinar, par etc. Ar fi cam un al treilea copil, fie ca-i mare, fie ca-i mic... toti au nevoie de ingrijire, de bani si timp investiti, de niste compromisuri si alte chestii asemanatoare. Primesti si foarte mult in schimb, e adevarat [olala], dar e o decizie destul de greu de luat, trebuie cantarite ambele variante inainte si vezi unde e lista mai lunga [:)]. Eu nu regret ca am adoptat-o pe ea de la un adapost, i-am facut si ei si mie un bine cu chestia asta, dar ce-i valabil la mine poate nu e si la altii...

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphi seminte sa mananci tu cu organul ca eu nu ma bag ,adica abia am devorat un castron de salata cu branza[:D]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

SA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">

BEBE 2

 

 

poze in concurs Anca1 si Anca2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hai, salut!

E luni, inceput de saptamana... da' pentru mine nu conteaza, ca lucrez in ture[:D].

Va [pup] pe toatele.

 

De luna urmatoare voi avea un program groaznic, pen' ca intra cineva in concediu, si-o sa fiu numa' pe drumuri... acuma vin, acuma plec. Teribil de obositor va fi. Nu mai zic ca nu se mai platesc orele suplimentare, libere nu ne dau in loc...[bang], naspa rau de tot...

La sfarsitul lunii aprilie intru in concediu, de pe 27, si m-a bagat sefa cea dreakutza direct din tura in concediu[bang], cu 56 ore suplimentare... care nu se platesc....[bang]

Na! ca mi-am varsat si io offful...

 

Va [pup] inca o data pe toate.id="purple">id="size3">id="Georgia">

 

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii

(Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">

 

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!id="Georgia">id="size4">id="red">

 

 

Poznele lui Andreiid="teal">

 

Nasterea lu' Andreiid="red">

 

PozeAndreiid="purple">

 

Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marami
Agent00 , vezi ca mai spre parterul forumului sunt animalute mari si mici sau ceva de genu, iar Ramonela, tot constanteanca mai are 4 pui/guvizi[:D]Emma este iubire, lupta continuaid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)pozne-npozeNu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">
align="right" id="quote2">ce aveti mama cu mine?eu nu sunt OO7...eu sunt 77O...[:D]sarut mana de pont..apropo special pt tine,vine poze cu dragostea ta,marea..facute ieri...anca,deja ta-su i-a intrat in joc si a pus-o sa semneze un angajament...cateodata mai dam si in mintea copiilor....MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata .Multam de cafea[pup]Seminte io nu pup la pranz mai Vero[:D]

 

 

Mihaela,cand Sebi avea 9 luni jumatate a facut cunostiinta cu doi catei,unu mare si lat si altul mic si lat [:D].La inceput nu am am fost rezervata in anumite privinte,dar dupa o luna shefu mic dadea haleu la catei si radea in hohote.Am observat ca ii plac foarte mult animalutzele.Aici,pisica casei care isi face veacu p'afara cum o vede cum da sa o mangaie,ii spune bisbis si face cu mana ca si cum ar chema-o.Mai mult,acum cateva zile,la somnul de pranz el visa pisici.Dormea si striga la bisbis tae(vino),tae,bis tae,hoooo tae [:-)))].Am hotarat cu tati lui ca la anu in vara de ziua lui sa-i facem cadou un puppy.Oricum masa se va ocupa de catel asa ca lui nu-i ramane decat sa-l iubeasca si sa-i impartaseasca secretele[:D]

 

 

Acum,cum zicea si Delia,va deveni un membru al familiei si va avea multe necesitati.Fetita ta e mare incat sa inteleaga ca,catelusul va avea nevoie de mult mai mult decat pupaceli.Explica-i tot ce ar tb sa faca atunci cand va avea catelusul mult dorit si sa-ti promita ca se va tine de cuvant.

 

[pup]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Delphi, mama, da' ce-ai cu noi de ne servesti seminte la pranz? Baga acolo un gratar, o friptura, sa vezi cum se strange tot neamul la un mic [:D] ... nu la branza si seminte de in [:D].Mihaela... eu am caine si e cu dus-intors. E bun, e frumos, e cuminte ( ca asa s-a nimerit, multumesc lui Dzeu [pk]) si o iubesc enorm, insa cu ea au venit si problemele adiacente de genul : cum plecam in concediu si cu cine lasam cainele, scosul afara, ingrijire, veterinar, par etc. Ar fi cam un al treilea copil, fie ca-i mare, fie ca-i mic... toti au nevoie de ingrijire, de bani si timp investiti, de niste compromisuri si alte chestii asemanatoare. Primesti si foarte mult in schimb, e adevarat [olala], dar e o decizie destul de greu de luat, trebuie cantarite ambele variante inainte si vezi unde e lista mai lunga [:)]. Eu nu regret ca am adoptat-o pe ea de la un adapost, i-am facut si ei si mie un bine cu chestia asta, dar ce-i valabil la mine poate nu e si la altii...
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">ai dreptate,tantza...am mai avut un catelus,insa din lipsa timpului,nu ne puteam ocupa de el si l-am dat la niste prieteni..aveam toti servici,plecam dimineata,venaem seara,andreea era mica...acum s-au mai schimbat lucrurile.....MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...